lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: baqo
12-08-2010, 19:46
Naciąganie przedłużnic oraz kielicha
Autor Wiadomość
jokus
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Zagranica
Wysłany: 12-08-2010, 14:08   Naciąganie przedłużnic oraz kielicha

witam wszystkich, moje pytanie dotyczy auta które miało wypadek,
http://www.fotosik.pl/pok...aeaa3c1c8.htmll - 26 zdjęć
czy jest ktoś kto by się podjął naprawy tego auta i mógł podać przybliżony kosztorys z góry dzieki;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jokus
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Zagranica
Wysłany: 13-08-2010, 22:03   

dzięki wszystkim fachowcom którzy nie mogą odpowiedzieć na pytanie!!!! fajne forum super gościu czeka aż mu powiem czy biorę auto a tutaj przez 2 dni nikt nie umie nic doradzić PORACHA
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 13-08-2010, 23:23   

jokus,
Nie umiesz skalkulowac naprawy?
W mojej okolicy blacharz okolo 3-4 tys zl.
Lakiernik ??? To kwestia tego ile chcesz zapłacic czy zarobic, wiec elementy od 300 do 700, zalezy który.
A że sezon w pełni , to nie dziw się ze niema chetnych na naprawę.
Zresztą chyba lepiej w okolicy poszukać wykonawcy niz po kraju wozić auto.
 
     
madmax
Moderator
CoMe My LaDy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 3834
Punkty: 67/45
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 14-08-2010, 13:32   

Tak patrze i w info o uzytkowniku kolega ma napisane SKĄD "zagranica" Wiec można przypuszczać że tam gdzie obecnie znajduje sie auto nie opłaca sie go naprawiać. Ale oczywiscie moge się mylić. Odnośnie naprawy pisałem ale jakos dziwnie zniknął post który napisałem i stwierdziłem ze nie chce mi sie tego samego pisać.

jokus, Poszukaj sobie wszystkie częsci które potrzebujesz do naprawy, chodźby na allegro. Podlicz sobie ceny . Potem ile elementów wymienianych do lakierowania plus ewentualne cieniowanie. W mojej okolicy średnio element to 250 - 300 zl
Z uwagi na to że maska z dwóch stron to jakieś 600 zł.
Lakierowanie komory silnika jak bedzie taka potrzeba do 800 zł
No i jeszcze blacharka. Tutaj cięzki temat ale do zrobienia W mojej okolicy około 2 do 3 tyś zalezy co po rozebraniu jeszcze powychodzi. Prawdopodobnie trzeba będzie wyciagnąć silnik wiec tu koszt kolejny do około 700 zł

jokus, i sie nie rzucaj jak burak. poczekaj cierpliwie niech ktoś znajdzie czas zeby wejść na forum odwiedzić twój temat popatrzeć na zdjęcia i ocenić.

Kurde ale wszyscy są w gorącej wodzie kąpani....
_________________

Ostatnio zmieniony przez 14-08-2010, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jokus
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Zagranica
Wysłany: 14-08-2010, 14:45   

dzięki madmax w końcu konkretny gościu dał konkretną odpowiedź, przed kupnem trzeba się dowiedzieć co i jak, jeżeli cena auta będzie 2000euro to warto? w moich okolicach za element lakierowania biorą około 150 - 200 i dobrze robi gościu bo już mi malował auto, i blacharke mi robił gościu za prostowanie przedłużnic i rozebranie tam wszystkiego i mi wykasował 430 zł
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 14-08-2010, 14:48   

Cytat:
2000euro to warto?


A jaki rocznik silnik itd.
Nie napisałeś tego w opisie auta.
Z jakiej okolicy jesteś?
Bo ceny za lakierowanie dziwne podobne do tych w mojej okolicy.
Za blacharkę w tym przypadku jednak więcej zapłacisz.
 
     
paul_van_cristo
Guru


Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 436
Punkty: 5/2
Skąd: s-ki
Wysłany: 14-08-2010, 15:47   

jokus napisał/a:
dzięki madmax w końcu konkretny gościu dał konkretną odpowiedź, przed kupnem trzeba się dowiedzieć co i jak, jeżeli cena auta będzie 2000euro to warto? w moich okolicach za element lakierowania biorą około 150 - 200 i dobrze robi gościu bo już mi malował auto, i blacharke mi robił gościu za prostowanie przedłużnic i rozebranie tam wszystkiego i mi wykasował 430 zł


ja za postawienie na płyte blacharską biorę 250 zł roboczo godzina na niej 50zł a w twoim przypadku może być różnie (430 zł za prostowanie podłużnic i pasowanie wszystkiego to ja dziękuje)
lakierowanie w innym temacie wyceniłem mniej wiecej na 2000 to jest taka minimalna stawka
u mnie za naprawe z częściami 7 - 10 tyś
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jokus
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Zagranica
Wysłany: 14-08-2010, 21:14   

2001 rok 2.0d a reszta tak jak widać, tym autem jezdził jakiś gościu który sobie to robił tzn jakaies lusterka M3 kierownica tak jak widać auto dla siebie zadbane, a nie od jakiegoś turasa czy innego oszołoma.. a że rozbił to jest na sprzedaż
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne