lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Dichloroetylen,dwuchloroetylen,chlorek etylenu.Tri to PIKUŚ
Autor Wiadomość
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 16-11-2009, 15:04   Dichloroetylen,dwuchloroetylen,chlorek etylenu.Tri to PIKUŚ

KLIENT PRZYNIÓSŁ MI BŁOTNIK DO DOBRANIA KOLORU W PIĄTEK ZAWINIĘTY SZCZELNIE W FOLIĘ.PO ODKLEJENIU TAŚMY ROZPRZESTRZENIŁ SIĘ OCHYDNY FETOR/dO DZIS MYŚLAŁEM,ŻE TO "LIZOL" W KONCENTRACIE<ALE W/W JUŻ POWINIEN BYŁ WYWIETRZEĆ/BŁOTNIK PRZY OTWORZE WENTYLACYJNYM.PO KONSULTACJI Z KOLEGĄ CHEMIKEM,DOSZLIŚMY ,ŻE JEST TO DOSKONAŁY ROZPUSZCZALNIK DICHLOROETYLEN VEL DWUCHLOROETYLEN VEL CHLORAN ETYLU - TRUCIZNA!!!!!!!!!!!!!/tR\TRICHLOROROETYLAN JEST POCHODNĄ/DAWNIEJ DLA WĄ
PO WEEKEND-e ROBIŁEM NATRYSK PRÓBNY/20 MIN./
OBJAWY:DUSZNOŚĆ/KŁUCIE W KLATCE PIERSIOWEJ/,ZAWROTY GŁOWY,WYMIOTY I BÓLE MIĘŚNI,LEKKIE ZABURZENIA WZROKU.
DO KLIENTA ZADZWONILEM W SOBOTĘ,ŻEBY ZABRAŁ TO BADZIEWIE,ALE JEGO TEŻ WPROWADZILI W MALINY,BA DALI MU BŁOTNIK SZCZELNE OWINIĘTY FOLIĄ I PRZYZNAŁ,ŻE W SAMOCHODZIE PO 2 DNIACH CZUJE SMRÓD.LAKIER DOBRALEM NA DWORZU I MAM NADZIEJĘ,ŻE ZABIERZE TO GÓWNO.C

[ Dodano: 16-11-2009, 15:37 ]
No-limit, KLIENT ODERWŁ MNIE OD KOMPA.KTOŚ?ROZCIEŃCZYŁ PODKLAD REAKTYWNY TYM SYFEM I JAK DO TEJ PORY NIE WYSECHŁ I NADAL ŚMIERDZI JAK 3 DNI WCZEŚNIEJ.jEST TO SUBSTANCJA CIĘŻKA/OK 1.30 C.W./ I MOCNO ZALEGA W PŁUCACH.
TO JEST TYLKO OSTRZEŻENIE.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne