lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: unek
05-03-2015, 16:55
Usnięcie tamatu
Autor Wiadomość
gruby33
Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 3
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 05-03-2015, 16:05   Usnięcie tamatu

Ok. tygodnia temu założyłem temat spolerowaniu lub odnowieniu polipropelynu. Dziś dostałem maila:

Napisany przez Ciebie temat: "Odnowienie polipropylenu- jak się zabrać?" w forum: "Lakiernictwo - techniki - narzędzia" został przesunięty do forum: "Kosz" Link do tematu: http://lakiernik.info.pl/viewtopic.php?t=9388


Z jakiej przyczyny został usunięty mój temat? Działu kosz nie widzę na forum. A powód nie został przedstawiony. Widzę, żę administracja usówa tematy z własnego widzimi się bez podania przyczyn.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 05-03-2015, 16:51   

Bo były porządki w nim ... :aniolek:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Borys1987
Użytkownik


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Kąty
Wysłany: 27-03-2015, 20:47   

To forum jest do bani!
Założyłem jako nowy użytkownik temat z prośba o pomoc przy pierwszym lakierowaniu. Napisałem sporo pytań, i co?! i temat zniknął!!! Zero pomocy. Forum z prawdziwego zdarzenia służy do tego, aby doświadczeniu użytkownicy pomagali początkującym, a nie jaśnie wielmożny moderator wywala temat!!! Tym bardziej, że w poście przeprosiłem wszystkich za swoja niewiedzę i ewentualne błędy w zakładaniu nowego tematu. Ale pewnie, po co nowemu zwrócić uwagę, przenieść post do odpowiedniego działu i mimo wszystko pomóc w biedzie. Najlepiej wywalić jego temat i ch.. mu w d...!!!
Żal mi takich pseudo moderatorów. Typowe wsiurowe zachowanie!!! Żegnam, gdzie indziej poszukam pomocy!!!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 27-03-2015, 20:59   

Borys1987, Przeczytaj co pisze na górze, co to za forum? Czy tam pisze forum początkującego przyszłego lakiernika, czy może forum pierwsze lakierowanie? NIE

Na wszystkie twoje pytania są odpowiedzi na tym forum, więc nie wiem po co zakładasz nowy temat. Takich jak Ty jest tu od groma, a tylko kilu potrafi wpisać w szukajce co go interesuje.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Borys1987
Użytkownik


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Kąty
Wysłany: 27-03-2015, 21:26   

Raczej nie ma forum dla początkujących. A gdyby było to czego mógłby się dowiedzieć początkujący od początkującego? Czyli idąc tym tokiem myślenia to początkujący nic się nie dowie i nie może o nic zapytać, bo przecież to jest forum dla lakierników , a nie dla początkujących!!! Oj coś ciężko z logiką...
A czytać całe forum i przeszukiwać setki stron forum i modlić się, aby któryś zaawansowany lakiernik raczył napisać taki post, w którym od razu bym znalazł odpowiedzi na wszystkie interesujące mnie pytania jest nierealne!!!
Bo przecież ciężko jest odpisać, że tak ten pistolet jak na twoje użytkowanie jest ok. a do tego i tego to taka dysza i robisz szpachle, akryl, baze i klar. Takie to ciężkie odpisywanie "nowemu" dla doświadczonego!!!
To napiszcie u góry, że to jest forum tylko dla zawodowych lakierników i w sumie to nie macie już o czym pisać bo jak zawodowiec to wszystko wie, więc nie musi pytać, a dzielić się wiedzą nie ma z kim, bo to nie forum dla początkujących. Więc zostało albo pisać wam o pogodzie, albo usunąć forum, które nie pomaga laikom.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ralfs
Wyjadacz
ralfs


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 104
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: podlaskie
Wysłany: 27-03-2015, 21:43   

Borys , na Twoje pytania nie ma prostej odpowiedzib, TAK TEN PISTOLET , TAKI PODKLAD , itd. Aby Ci odpowiedzieć zrozumiale trzeba by było długo i dużo pisać , a nikomu się nie chce pisać sto razy to samo. Wpisz jakiś temt lub słowo w wyszukiwarce i przegladaj .
Jeśli chcesz się naprawde coś dowiedzieć o tym co piszesz.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne