lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Ustawianie miotły pistoletu
Autor Wiadomość
Lens
Stały Bywalec


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Radomsko
Wysłany: 24-10-2014, 18:37   Ustawianie miotły pistoletu

Witam, czy mógłbym ustawić pistolet używając do tego zwykłej rozcieńczonej emalii ?? Chodzi mi o dobranie optymalnych ciśnień i szerokości miotły ,aby była równa i prace były poprawnie wykonane,oraz chciałbym zapytać, jak się czyści na tzw,, zatykanie dyszy'' i czy jest skuteczne ??? ,nie mówię tutaj o rozbieraniu u czyszczeniu pędzelkiem i szczoteczkmi, bo wtedy jest jak nówka.

Jak można naprawić złuszczony lakier bezbarwny na metaliku,da się bez napylania nowej warstwy bazy ? Był pomysł z plastidipem i folią ,ale sam nie wiem
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wojski
Wyjadacz


Wiek: 52
Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 137
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 25-10-2014, 16:14   

Myślę że da się ustawić pod warunkiem że właściwy lakier będzie miał tą samą lepkość , tylko po co tak kombinować . Ja rozbieram pistolet i wtedy mam pewność że jest czysty , patent z zatykaniem nie usunie wszystkich resztek .
Prawidłowa naprawa to zdzieranie do podkładu i odbudowa wszystkich warstw .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Lens
Stały Bywalec


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 93
Skąd: Radomsko
Wysłany: 26-10-2014, 11:04   

aha,dzięki,jednak zostanę przy rozbieraniu pistoletu,a i też wiadomo,że lepiej miotłę ustawiać tym lakierem ,którym będzie sie lakierowało, tyle,że jak to jest cammeleon ,który kosztuje 990 zł za litr ,to niezbyt mi się to opłaci.Właśnie bawię sie czymś takim,na szczęście znalazłem alternatywę,ale jest więcej zabawy i kładę to na plastidipa.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne