lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat produktów W24
Autor Wiadomość
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 11-03-2015, 17:28   Opinie na temat produktów W24

Witam

Chciałbym szanowni forumowicze abyście podzielili się w tym wątku opinią na temat produktów W24.
Jakie są wasze wrażenia z pracy na tych produktach?. Być może w ofercie W24 i sklepu internetowego http://warsztat24.pl/ są jakieś produkty, których wyjątkowo chętnie używacie do napraw?
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 13-03-2015, 11:35   

Witam!!! Od wielu lat używałem produktów App i myślę że w każdym szanowanym warsztacie
nie obędzie się bez jakichś nawet banalnych ,ale niezbędnych produktów tejże firmy.

Od niedawna mamy na forum reklamę sklepu http://warsztat24.pl/ i myślę że to bardzo dobre
miejsce na taki baner.
Odnośnie sklepu- Bardzo fajna i czytelna szata graficzna, produkty podzielone kategoriami jak
najbardziej przyjazne dla klienta.
Ceny jak najbardziej ok. Jeżeli dostawa będzie tak jak podaje właściciel to także super.
Tylko zastanawia mnie jedno??? Jak to się ma do Przedstawicieli jeżdżących po warsztatach z rabatami i promocjami???
Zapraszam własciciela i oczywiście kolegów z forum do dyskusji!!!

Pozdrawiam. :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Jack Jones
Użytkownik
full color wymiatacz


Wiek: 35
Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 5
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-03-2015, 12:30   

Co do sklepu to jedno jest faktem wczoraj zamówiłem PU500 i właśnie wjechało na warsztat. To moje pierwze zamówienie, wszystko ok. Co do masy w24, napisze po zrobieniu zgrzewów.
_________________
Full Color Wymiatacz
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-03-2015, 14:32   

APP bardzo duży wachlarz produktów. Zamawiamy trochę rzeczy przez handlowca tupu papiery, folie masy, czyściwo, ściereczki antystatyczne, zmywacz w911, rozcieńczalniki i wiele wiele innych , od Pana Pawła. Minusem jest brak produktów klasy premium typu podkłady, czy też lakiery bezbarwne. Wg mnie jakość średnia akurat tych produktów, ale ponoć wyszedł nowy lakier więc trzeba spróbować. ;)
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ralfs
Wyjadacz
ralfs


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 104
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: podlaskie
Wysłany: 13-03-2015, 15:34   

Z oferty tego sklepu nigdy nie kożystałem bo wszystko przywozi dystrybutor lakierów na warsztat.
Kiedyś skusiłem się na kółko app do ściagania naklejek i to nestety porażka. Lakier brudzi na żółto a samo kółko znika szybciej niż klej :angry:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 14-03-2015, 08:04   

Chali68 napisał/a:
Jak to się ma do Przedstawicieli jeżdżących po warsztatach z rabatami i promocjami???
To jest dobre pytanie ;)
Nasuwa się kolejne pytanie w jakim zamyśle powstała strona ? Jeżeli u przedstawiciela mamy to samo ? To aby strona www była lepszą wersją muszą chyba wpaść rabaty ...
Czasem nie robicie sobie tzw strzał w kolano ? Chyba, że będzie redukcja waszych wysłanników ..

Tak na marginesie zróbcie porządek z nimi gdyż dzwoniąc do 3 różnych dostaje inną cenę - i nie mówię o jakimś rabacie lojalnościowym !


Jaka jest różnica miedzy W24 a starą wersją APP chodzi mi o produkty ?? Czy tylko brend zmienił się ?? Patrząc na karty techniczne jest to samo ;)

http://warsztat24.pl/prod...-i-temperatury/

Z czego zrobiony jest odbłyśnik w tym promienniku ?? Jakiej firmy żarniki są montowane ?
Jak są mocowane żarniki w kasecie ?
I najważniejsze jaki jest współczynnik odbicia ??


Czy w ofercie http://warsztat24.pl/prod...-i-temperatury/ znajdą się pistolety Sata ??

Oprócz Rupes będzie też inna marka ?? http://warsztat24.pl/prod...ki-elektryczne/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Jack Jones
Użytkownik
full color wymiatacz


Wiek: 35
Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 5
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-03-2015, 23:02   

nie zdazylem wczoraj napisac, konczylem fabie, ktora przyjechala od blacharza. ta masa w24 daje rade, wyklada sie dobrze, mozna malowac. wszystko spoko. dobra cena. bede probowal innych produktow ze sklepu. Ciekaw jestem ich podkładu w24, bo w cenie dobrej. Ktoś coś wie na temat?
_________________
Full Color Wymiatacz
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Warsztat24pl
Bywalec
Sklep dla warsztatów


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 25
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Września
Wysłany: 17-03-2015, 14:59   

[quote="unek"]
Chali68 napisał/a:
Jak to się ma do Przedstawicieli jeżdżących po warsztatach z rabatami i promocjami???
To jest dobre pytanie ;)
Nasuwa się kolejne pytanie w jakim zamyśle powstała strona ? Jeżeli u przedstawiciela mamy to samo ? To aby strona www była lepszą wersją muszą chyba wpaść rabaty ...
Czasem nie robicie sobie tzw strzał w kolano ? Chyba, że będzie redukcja waszych wysłanników ..

Sklep nie jest konkurencją dla Przedstawicieli Handlowych APP - jest próbą wprowadzenia najwyższych standardów obsługi Klienta internetowego. Do tej pory produkty APP pojawiały się w wielu różnych sklepach internetowych czy aukcjach, ale firma nie miała żadnego wpływu na ich magazynowanie, transport, etc. Zdarzało się, że Klient, który dostał przeterminowany, albo źle przechowywany produkt miał pretensje do APP. Jako firma nie zabronimy handlować w Internecie naszymi produktami, ale możemy zmniejszyć rozczarowanie Klientów kupujących nasze produkty z niesprawdzonego źródła. Tworząc sklep internetowy www.warsztat24.pl bierzemy odpowiedzialność za każdy etap od zamówienia po dostawę - tak by Klient otrzymał jak najszybciej produkt w 100% gotowy do najbliższej naprawy.

To banał ale zaupy internetowe różnią się od zakupów u Przedstawiciela Handlowego. Przedstawiciel Handlowy APP to osoba, która potrafi doradzić i wesprzeć merytorycznie Klienta, zna Jego oczekiwania i może podejść BARDZO indywidualnie do każdego Klienta i każdego zamówienia (stąd pewnie Twoja uwaga o wysłannikach). My nie rywalizujemy z Przedstawicielami Handlowymi APP, nasi Klienci są zadowoleni z obsługi i nie mają żadnego powodu by z niej rezygnować. My docieramy do Klientów - często pasjonatów, którzy szukają dobrych i sprawdzonych produktów w Internecie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Chali68
Klubowicz
U siebie.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1028
Punkty: 35/30
Skąd: Wschód
Wysłany: 18-03-2015, 13:57   

Witam. W pierwszym rzędzie dziękuję za odp. Troszkę wyjaśnienia się przydało.
Ale!!! jak zwykle jest pewne ale...

Przedstawiciel Handlowy APP to osoba, która potrafi doradzić i wesprzeć merytorycznie Klienta, zna Jego oczekiwania i może podejść BARDZO indywidualnie do każdego Klienta i każdego zamówienia. tak własnie twierdzi szefostwo APP.

Z tym twierdzeniem bym polemizował, a nawet bym był skłonny powiedzieć że się zupełnie nie zgadzam. Oczywiście są wśród nich tacy , którzy posiadają takową wiedzę lecz jest to mały procent
w stosunku do ogółu. Wiedza przedstawicieli jest na poziomie podstawowym nic po za tym.
Problemem tego aspektu jest polityka wewnętrzna firmy APP.
Zatrudniani przedstawiciele , którzy są na swojej działalności mają narzucone widełki w których to mieszczą się nie wykonując nic więcej po za przejechaniem po wyznaczonych punktach i oczywiście zebraniem zamówień.
Dlaczego się nie wysilają po za '' dzień dobry co trzeba? " Odpowiedzcie sobie sami.
Z drugiej strony się nie dziwię!!! Po co się wysilać po za limity jak później firma podnosi widełki wyżej i wyżej. Marketing firmy jest nie do przeskoczenia... :-(
Drodzy lakiernicy nie dziwcie się teraz, że pan Apek przyjeżdżając do was nie rozróżnia szpachli natryskowej od podkładu epo itd. Przedstawicielom jest to zupełnie nie podszebne... w takim właśnie przypadku , który opisuję.
Z drugiej strony po co tyle przedstawicieli jak produkt praktycznie się sam sprzedaje???
W dodatku jak by ich nie było byłby duzo tańszy...tak?
Więc dale nie rozumiem polityki firmy APP...
Dlaczego przepłacamy tyla za produkt???

Ok!!! ;)
Wracając do tematu sklepu internetowego>>> jak sprawa wyglada z zamówieniami na terenie unii czyli w Germanii,Holandii itd.
Jakie są koszty wysyłki czas realizacji???
Zagadka dropsa? ;)

Pozdrawiam. :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 19-03-2015, 08:13   

Warsztat24pl napisał/a:
BARDZO indywidualnie do każdego Klienta
Może mi pan wyjaśnić czym sugerują się wasi przedstawiciele dając indywidualnie rabat ?? Z mojej strony nic nie zamawiałem ( przepraszam raz zamawiałem stopę od Rupesa ale co to za zamówienie ) dostałem propozycje mieszalnika w całości za 20 tyś BRUTTO ! Inna osoba tzn mieszalnia propozycja na 20 tyś ale NETTO ! ( LINK podam ja chce pan do wglądu )
TO JEST BARDZO DUŻO ...
Nie piszę tutaj już o narzędziach np RUPESIE bo ceny naprawdę różnią się ...( gdzie kiedyś naprawdę dobre ceny mieliście )

Może pan ustosunkować się do tej wypowiedzi ??

Cytat:
Zastanawiam się, czy system mieszalniczy APP przetrwa próbę czasu. Niebawem pojawi się bardzo poważna konkurencja dla mieszalnika APP, mianowice nowy system Profixa o nazwie CARBON. Dlaczego się zastanawiam? Ponieważ nie jest już chyba tajemnicą, że mieszalnik APP jest produkowany przez Profixa. Skopiowali, lub bardziej dosadnie zerżneli system Valspara. A teraz Profix idzie o krok dalej i chce wykolegować APP rozcieńczając ten system na system 2:1 i zmienia nazwę na CARBON. Pasowalność będzie dokładnie taka sama, kolorbox dokładnie taki sam, a cena niższa. Ciekawe co na to APP?


Jeżeli jest to prawda to ceny naprawdę za ten mieszalnik są KOSMICZNE ..( link też mogę panu podać )

Nie odpowiedział mi pan na wszystkie pytania z poprzedniego postu - więc proszę o wyjaśnienia ?? ...

Chali68 napisał/a:
Z tym twierdzeniem bym polemizował, a nawet bym był skłonny powiedzieć że się zupełnie nie zgadzam
;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Warsztat24pl
Bywalec
Sklep dla warsztatów


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 25
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Września
Wysłany: 24-03-2015, 13:00   

Dzień dobry!
Nie chcę się odnosić do Pana opinii na temat Przedstawicieli Handlowych APP - każdy ma prawo do swojego spojrzenia, jak też każdy z naszych klientów ma prawo kupować produkty lakiernicze tam gdzie lubi najbardziej. Jako osoba prowadząca www.warsztat24.pl cieszę, się że mogłem dotrzeć z informacją o sklepie do nowych klientów - sądząc po zainteresowaniu forumowiczów (telefony, zamówienia) nasza obecność w tym miejscu ma sens.

A teraz odpowiadając na Pana pytanie.
Sklep został stworzony z myślą o klientach w Polsce, nie prowadzimy sprzedaży internetowej zagranicę.

Co kosztów wysyłki i czasu realizacji. Z naciskiem, że dotyczy to terytorium Polski.
Większość (ponad 90%) wysyłek dociera do klientów po 24 h od zamówienia, czyli jako produkt gotowy do naprawy następnego dnia. Natomiast firmy kurierskie proszą nas o komunikowanie czasu dostawy z marginesem - a zatem oficjalnie czas dostawy to 48h od momentu zamówienia.

Cena za dostawę:
- przedpłata na konto: 16 zł brutto
- wysyłka za pobraniem: 22 zł brutto
- przy wartości zamówienia powyżej 369 zł brutto transport gratis.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 24-03-2015, 13:04 ]
Cytat:
Zastanawiam się, czy system mieszalniczy APP przetrwa próbę czasu. Niebawem pojawi się bardzo poważna konkurencja dla mieszalnika APP, mianowice nowy system Profixa o nazwie CARBON. Dlaczego się zastanawiam? Ponieważ nie jest już chyba tajemnicą, że mieszalnik APP jest produkowany przez Profixa. Skopiowali, lub bardziej dosadnie zerżneli system Valspara. A teraz Profix idzie o krok dalej i chce wykolegować APP rozcieńczając ten system na system 2:1 i zmienia nazwę na CARBON. Pasowalność będzie dokładnie taka sama, kolorbox dokładnie taki sam, a cena niższa. Ciekawe co na to APP?




Oczywiście mógłbym uraczyć Pana swoimi przemyśleniami, ploteczkami, czy stwierdzeniami gdzieś tam zasłyszanymi ale nie chcę wprowadzać nikogo w błąd - po prostu prowadząc sklep www.warsztat24.pl nie mam takiej wiedzy. Jak Pan prześledzi podobne wątki na forum to tematy najczęściej podrzucane przez konkurencję, żeby dyskredytować produkt lub usługę innej firmy. W sklepie www.warsztat24.pl mamy inne podejście. Doceniamy inne marki, co więcej mam nadzieję, że już wkrótce część z nich pojawi się w ofercie sklepu www.warsztat24.pl

Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 25-03-2015, 17:45   

Warsztat24pl, No to trzeba zaprosić Pana ZIKKI, z forum obok aby podzielił się swoimi
Warsztat24pl napisał/a:
przemyśleniami
;)

Co z tym promiennikiem i moimi pytaniami 2 posty wyżej ?? http://warsztat24.pl/prod...-i-temperatury/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
Warsztat24pl
Bywalec
Sklep dla warsztatów


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 25
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Września
Wysłany: 26-03-2015, 15:41   

Witaj Unek
Co do oferty Saty i innych firm to pracujemy nad tym by te marki znalazły się w ofercie sklepu www.warsztat24.pl :)

Jeśli chodzi o szlifierki elektryczne - na razie proponujemy Rupes, ale mam przeczucie, że już niedługo te narzędzia będą dostępne w ofercie NTools wtedy też trafią do klientów sklepu www.warsztat24.pl

Napisz proszę o jakie konkretnie produkty W24 chodzi, bo nie bardzo wiem do których się odnieść.

Co do promiennika. Odbłyśnik wykonany jest z wysokogatunkowej, bardzo jasnej, stali nierdzewnej. Żarniki VPower z cyklem życia pomiędzy 5000-7000 godzin, w kolorze czerwonym lub dodatkowo pozłacane w wersji dla promiennika 4 lampowego. Wszystkie emitują fale krótkiej podczerwieni, które osiągają swoją maksymalną wartość przy długości fali=1,2um (1800-2400 stopni C). Współczynnika odbicia nie podajemy, natomiast każdy może wyliczyć sobie skuteczność promiennika na podstawie takich danych jak zainstalowana moc urządzenia w stosunku do suszonej powierzchni.

Pozdrawiam.

promiennik-mocowanie.jpg
Plik ściągnięto 15522 raz(y) 7,82 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
madmax
Moderator
CoMe My LaDy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 3834
Punkty: 67/45
Skąd: Zawiercie
Wysłany: 25-10-2015, 10:49   

Pooglądałem waszą stronkę. Wpada w oko, obsługa prosta. Bardzie jedna palą w oczy ceny niektórych produktów np lampa warsztatowa Magnum za prawie 1000 plnów. Ona jest ze złota?
I druga lampa App LW za prawie 650 plnów. Nie przesadzacie z cenami???
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne