lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: unek
30-09-2014, 08:36
Wybór aerografu
Autor Wiadomość
Van Zan
Użytkownik


Wiek: 31
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 4
Skąd: Bochnia
Wysłany: 29-09-2014, 21:32   Wybór aerografu

witam wszystkich potrzebuje waszej pomocy przy wyborze aerografu a mianowicie moja dziewczyna chcę się nauczyć nie wiem jak to nazwać rysować tym sprzętem i chciałem jej zrobić prezent w postaci takiego sprzętu a ze ja nie mam zielonego pojęcia o tych sprawach to zwracam się do was co mogli byście mi polecić za rozsądną cenę nadające się do amatorskiej nauki posługiwania się aerografem ja znalazłem coś takiego ale i nie wiem czy będzie się nadawał z góry dzięki za odpowiedzi

http://allegro.pl/zestaw-...4564163539.html
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
pellek
Maniak forum



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 784
Punkty: 7/12
Skąd: Z Mazur
Wysłany: 30-09-2014, 08:17   

Rozsądna cena za aero oscyluje w granicach 500zł. Mówiąc o markowym sprzęcie. Sam mam chiński i szału nie ma chociaż jako tako psika. Ważniejszą rzeczą są farby do takiego malowania. To koszt taki sam jak za ten pistolet co podałeś ;) Można psikać bazami samochodowymi niemetalicznymi jednak należy je mocno rozcieńczyć co wiąże się ze słabym kryciem i trochę to denerwuje...
Do nauki dla dziewuchy myślę że by wystarczył ten co podałeś. Zainwestuj lepiej w lepsze farby w sklepie internetowym z akcesoriami aerografu. Kompresor nawet 50l tu wystarczy więc nie ma się co bać. Przydałby się reduktor by ustawić ciśnienie robocze pistoletu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Van Zan
Użytkownik


Wiek: 31
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 4
Skąd: Bochnia
Wysłany: 08-10-2014, 19:05   

pellek, wielkie dzięki za pomoc
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
MesiaszCiszy
Użytkownik



Wiek: 35
Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: SC
Wysłany: 29-10-2014, 13:49   

Witam również mam problem z wyborem jakiegoś w miarę porządnego aero , zastanawiam sie nad jakimś sprzętem do zdobień na większych powierzchniach typu owiewka moto / auta ... czy takie coś zdało by egzamin ? http://www.amazon.com/Mas...GAR6PFS5459ZCGK
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne