lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pistolet do 400zł baza/lakier
Autor Wiadomość
Shadow555
Użytkownik


Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 13-06-2014, 14:11   Pistolet do 400zł baza/lakier

Witam.
Malowałem już wcześniej elementy samochodów jak i skutery z dobrym skutkiem. Problem w tym że posiadam pistolet starego typu który marnuje bardzo dużo materiału. Kupiłem sobie samochód po sarence (zderzak błotnik oraz w gniotka na masce). Dodatkowo poobijane dwa tylne błotniki. Początkowo chciałem oddać go do lakiernika ale jak sobie to przekalkulowałem to wole pomalować sam a za zaoszczędzone pieniądze kupić nowy pistolet (który posłuży mi lata). Potrzebuje pistoletu do malowania bazy i lakieru który efektywnie wykorzysta stosunkowo drogą baze (mercedes 721). Posiadam sprężarkę dwutłokową baniak na oko 250/300l(nie pamiętam) wyłącznik na 11bar (nabiła by więcej) do tego odwadniacz i reduktor. Myślałem o wychwalanym często STAR EVO-T SLV LVLP 1.3 GOLD. Co o tym myślicie ? Może proponujecie coś innego ? Jak by co to mam zniżki w adpolska i auto landzie może coś z ich oferty ? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Kaes91
Fanatyk



Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1065
Punkty: 17/10
Skąd: Olecko
Wysłany: 13-06-2014, 17:31   

Taki temat był na forum poruszany setki razy. Pistolet do 200zł d0 400zł i do 25zł. Poszukaj i poczytaj bo ile razy można każdemu z osobna wałkować to samo?? Raczej nic w tych tematach się nie zmieniło i wszystkie dane będą aktualne.
_________________
Jak się człowiek spieszy, to się blacharz cieszy...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Sw.Piotrek
Maniak forum
Początkujący


Pomógł: 3 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 562
Punkty: 11/26
Skąd: Łódź
Wysłany: 13-06-2014, 18:06   

Shadow555, Tak jak napisałeś Star Evo-T 1.4 lub Air Gunsa AZ3 HTE 2. Używane chodzą po 250zł.
_________________
http://niezalezna.pl/
http://dorzeczy.pl/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Shadow555
Użytkownik


Wiek: 30
Dołączył: 13 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 13-06-2014, 23:53   

Przepraszam za to że po raz kolejny poruszyłem ten temat ale każda sprawa jest indywidualna i niestety nic nie jest takie proste. Wszystko się może zmienić np. cena jakiegoś dobrego pistoletu nie dostępnego wcześniej w tej kwocie. Oraz tak jak pisałem mam dość duże zniźki w AD Polska. Jeden z forumiwiczów polecił mi pistolet firmy K2 lvlp. Normalnie kosztuje coś koło 460 ale ja mogę go mieć pewnie poniżej 400. Ma ktoś doświadczenie z pistoletami tej firmy ? Może też jest warty zainteresowania ? Sw.Piotrek, Dziękuje za zainteresowanie i pomoc.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne