lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam kogoś kto był by skłonny mnie przyuczyć
Autor Wiadomość
Vese
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-04-2014, 18:42   Szukam kogoś kto był by skłonny mnie przyuczyć

Witam.
Mam 25 lat jestem z Wrocławia poszukuje zatrudnienia u kogoś kto mógł by mnie nauczyć zawodu lakiernika samochodowego, samochody to moja pasja lecz wcześniej nie miałem okazji pracować przy samochodach, szybko się uczę i potrafię uważnie słuchać, jestem solidny i dokładny, dotychczas pracowałem jedynie przy remontach mieszkań ale myślę że niektóre z doświadczeń z tej pracy powinno mi pomóc szybko nauczyć się lakierowania :) tych których zainteresowałem swoim ogłoszeniem proszę o kontakt tu na forum bądź na email: w-16@o2.pl

Pozdrawiam Wojtek.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 14-04-2014, 19:13   

Witam!
Moja rada kolego @Vese
Wygoogluj se lakierników we Wrocku ale tych najlepszych i najwiekszych. Pojedź osobiście na rozmowę z szefem, powiedz o co kaman i czekaj na wezwanie. Jak jestes sumienny,kumaty, uczciwy, nie spozniasz sie, to masz szanse sie załapać do fachu. Nie jest powiedziane, ze jak nie masz szkoły to sie nie nadajesz. Jak nic z tego nie wyjdzie to próbuj u tych mniejszych, słabszych.
Pamiętaj, Twoja własna determinacja i checi sprawią Ci największe zadowolenie i satysfakcję!
Chcieć to móc
Powodzenia!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Vese
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-04-2014, 19:35   

Dzięki za rade na pewno coś pokombinuje i poszukam wedle twojej rady :) Szukałem jakiego kolwiek szkolenia/kursu we Wrocławiu w tym zawodzie ale niestety (co jest dość dziwne) w tak dużym mieście nie ma takiej ani jednej firmy, tak więc muszę zrobić rozeznanie i szukać na własna rękę :P no chyba że ktoś zgłosi się po przez moje ogłoszenia.
Jeszcze raz Dzięki i Pozdrawiam :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 14-04-2014, 19:50   

Szkolenia prowadzą raczej firmy produkujące chemię a nie rzemieślnicy. Np Novol, Spies Hecker organizuje bezpłatne ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne