lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
lakier poliuretanowy
Autor Wiadomość
kenzo71198
Użytkownik
kenzo


Wiek: 57
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 17
Wystawił 9 punkt(y)
Skąd: cork
Wysłany: 21-08-2009, 23:15   lakier poliuretanowy

Mam pytanie czy ktos uzywal takich lakierow,prosze o opinie,pozytywne jaki niegatywne dotyczace tych lakierow gdyz za kilka dni bede zmuszony polakierowac i czesciowo wypolerowac takim lakierem zabytkowy traktor a nigdy nie spotkalem sie z tym lakierami.Z gory dziekuje za kazda podpowiedz
_________________
kenzo
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Krystian990
Forumator


Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 269
Punkty: 1/3
Wysłany: 21-08-2009, 23:51   

Używałem takich na izotermy. Dobre bo..... bo tanie. Kładzie się podobnie jak akryl. Tyle, że sporo łatwiej o zlewek. Dosyć ładny połysk jak na tą cenę no i spory plus to szybkość schnięcia. O polerowaniu nic Ci nie powiem bo tak jak mówiłem lakierowałem tym izotermy tak więc właścicielowi nie zależało, że był na lakierze minimalny baranek czy kilka ziarenek kurzu. Byle tanio. Aha jedna uwaga!! Bardzo pyli musisz wszystko bardzo dokładnie przykryć bo mgiełka się bardzo rozchodzi i potrafiła mi nawet przecisnąć się do garażu obok przez mały otwór w ścianie i siąść na moim samochodzie przez co potem mnie czekała polerka tak więc ostrożnie;p I jeszcze dodam, że dosyć ładnie pachnie:P
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 22-08-2009, 00:11   Re: lakier poliuretanowy

kenzo71198 napisał/a:
Mam pytanie czy ktos uzywal takich lakierow,prosze o opinie,pozytywne jaki niegatywne dotyczace tych lakierow gdyz za kilka dni bede zmuszony polakierowac i czesciowo wypolerowac takim lakierem zabytkowy traktor a nigdy nie spotkalem sie z tym lakierami.Z gory dziekuje za kazda podpowiedz

poliuretany to lakiery raczej przemysłowe, stosowane na busy, ciężarówki,autobusy itp, cechują się wysoką twardością, choć może nie zbyt wysoką jakością powłoki (połysk ma wiele do życzenia można zauważyć po jakimś czasie efekt kredowania) łatwością aplikacji,wydajnością, niską ceną porównując je do lakierów akrylowych
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl szczegóły
kenzo71198
Użytkownik
kenzo


Wiek: 57
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 17
Wystawił 9 punkt(y)
Skąd: cork
Wysłany: 22-08-2009, 19:57   

Dziekuje za podpowiedzi,w przyszlym tygodniu malowanie i polerka,po zakonczenu podziele sie wrazeniami.
_________________
kenzo
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne