lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Malowanie drzwi z klejoną uszczelką
Autor Wiadomość
arturo e39
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 3
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 07-07-2013, 11:27   Malowanie drzwi z klejoną uszczelką

Witam panowie ,jestem tu nowy mam na imię Artur i jestem posiadaczem bmw e39 z 2002r. Niestety w zeszłą niedzielę miałem kolizję ( po 14 godz pracy wracając ledwo żywy do domu zagapiłem się i na skrzyżowaniu dostałem w lewy bok ) Zniszczone są drzwi kierowcy ,tylne oraz ciśnięty słupek i próg . Uszkodzeniu uległa tylko blacharka , szyby całe i elektryka działa . Teraz moje pytanie kupiłem już drzwi w bdb stanie ,ale kolor srebrny ,a moje są szare i jak pewnie wiecie mają klejoną uszczelkę i martwię się jak lakiernik sobie z tym poradzi bo chcę ,żeby było to zrobione jak najlepiej i prawdę mówiąc nie szczędzę kasy na naprawę . Jak myślicie da się to zrobić dobrze ?????? Mam jeszcze kilka pytań ,ale teraz interesują mnie te drzwi . Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Kaes91
Fanatyk



Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1065
Punkty: 17/10
Skąd: Olecko
Wysłany: 07-07-2013, 11:38   

Nie wiem czym się martwisz? To nie jest Twoje zmartwienie jak on to zrobi, wszystko da się zrobić dobrze jak ktoś wie co robi ;)
_________________
Jak się człowiek spieszy, to się blacharz cieszy...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
pawel1108
Stały Bywalec
pawel1108


Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 67
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 07-07-2013, 15:33   

Kolego zamów nową uszczelkę, klejone powtórnie na taśmę dwustronną po czasie odchodzą.
_________________
http://lakiernik-wroclaw.eu
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
arturo e39
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 3
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 07-07-2013, 19:29   

Kaes91 napisał/a:
Nie wiem czym się martwisz? To nie jest Twoje zmartwienie jak on to zrobi, wszystko da się zrobić dobrze jak ktoś wie co robi ;)

Fachowiec jest najlepszy w okolicy ,a na dodatek mój kolega ,więc mam nadzieję ,że nic nie zpie.... A jak myślicie jak wspawa cały słupek razem z progiem to nie będzie widać nierównych szczelin czy czegoś takiego ??? Tak jak pisałem nie szczędzę kasy i kupię wszystko co tylko będzie trzeba do porządnego poskładania auta .
I pytanie do kolegi wyżej ,gdzie mogę zamówić takie uszczelki przez internet bo nie mam czasu jeżdzić i szukać ?
I jeszcze jedno pytanie , kiedyś dałem auto do lakiernika (na 3 drzwiach u dołu były ogniska korozji ) po odbiorze cały środek auta był w jakimś białym śmierdzącym pyle ,auto sprzątałem i wietrzyłem przez ponad tydzień . Czy po pracach lakiernika musi zawsze tak być ,czy zwrócić uwagę lakiernikowi ,żeby to się nie powtórzyło ?
Ostatnio zmieniony przez arturo e39 07-07-2013, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
pawel1108
Stały Bywalec
pawel1108


Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 67
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Wrocław
Wysłany: 07-07-2013, 19:38   

http://www.bmwstore.pl
http://www.bmwstore.pl/pl...drzwi-przednich
_________________
http://lakiernik-wroclaw.eu
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
Kaes91
Fanatyk



Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1065
Punkty: 17/10
Skąd: Olecko
Wysłany: 07-07-2013, 20:49   

arturo e39 napisał/a:
środek auta był w jakimś białym śmierdzącym pyle ,auto sprzątałem i wietrzyłem przez ponad tydzień . Czy po pracach lakiernika musi zawsze tak być ?
Musi tak być jak wykonawca jest brudasem. To się wynosi z domu. Kto narobił syfu ten ma to po sobie sprzątnąć. W szanującym się zakładzie (a nawet norze) wysprzątają wnętrze nawet jeśli syf był już przed naprawą.
_________________
Jak się człowiek spieszy, to się blacharz cieszy...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
arturo e39
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2013
Posty: 3
Wystawił 2 punkt(y)
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 08-07-2013, 20:04   

A jak to jest z przełożeniem tapicerki drzwi ? Da się to poskładać tak ,żeby nic nie skrzypiało i nie odstawało , czy przy takiej ingerencji nie się te wszystkie zatrzaski i inne duperele ? Auto jest naprawdę w stanie kolekcjonerski ,jedno z ostatnich myślę takich e39 w Polsce i dlatego martwię się ,zeby nic nie spie....
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Kaes91
Fanatyk



Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 1065
Punkty: 17/10
Skąd: Olecko
Wysłany: 08-07-2013, 21:28   

Da się, a nawet jak jakaś spinka się zgubi lub połamie to można dokupić. Jeśli zależy Ci na oryginale w każdym miejscu auta zwróć uwagę, żeby w drzwiach były folie pianki i inne takie tam... Przy całkowitej rozbiórce drzwi takie rzeczy lubią "nie wracać" na swoje miejsce :aniolek:
_________________
Jak się człowiek spieszy, to się blacharz cieszy...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne