lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pasta polerska Magicone MO-129 Purple Cut
Autor Wiadomość
GREEN
Wyjadacz


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 126
Punkty: 1/6
Skąd: Wlkp. Krotoszyn
Wysłany: 16-11-2011, 21:59   Pasta polerska Magicone MO-129 Purple Cut

Na wstępie chciałem napisać że nie jest związany z tą firmą , nie zapłacono mi za ten test , po prostu szukam szybszych rozwiązań polerskich dla siebie jak i dla was ;)

Do testów od Jakuba z http://www.automagic.home.pl dostałem sampler pasty MAGICONE 129

Trochę o paście
MO-129 Purple Cut produkt ten jest wynikiem badań prowadzonych nad formułą produktu jednostopniowego ( one step product) najnowszej generacji. Łatwy w użyciu, usuwa nawet najgłębsze rysy i ślady po papierze ściernym 1500, pozostawiając lustrzane wykończenie bez kolistych rys i hologramów. Dodatkowo pracę umila przyjemny zapach. Nie pyli oraz nie pozostawia białych śladów na plastikowych listwach. Nie zawiera silikonu ani wypełniaczy. Zgodny z VOC. Dokładnie wstrząsnąć przed użyciem. Unikać zamarzania produktu.

Sposób użycia: Pracować na czystej, suchej powierzchni przy użyciu maszyny polerskiej o zmiennych prędkościach. Do użycia zarówno z padami wełnianymi jak i gąbkowymi. Pracować w przedziale prędkości 1200 do 1800 rpm. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Dawca maska z ogródka B-) na niej masa holosów rys rysek i farecli :f









IPA


Po pełny przejeździe




hologramy minimalne jestem w szoku , sam Seba ostatnio chwalił tą pastę. Nie pyli nawet na futrze :ymapplause: jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jutro ciąg dalszy w słońcu ;)

Cdn.

Maska zmatowiona papierem gradacji 2000 na mokro



Pad specjalnie taki troche zmęczony życie 3M


Przejazdy


IPA










Z drugiej strony maski znalazłem takie o to rodzyneczki




Pad 3M zielony





Podsumowanie :
Po każdym pełnym przejeździe padem z pastą, element został przetarty IPA celem usunięcia wypełniaczy ,ale lakier wygladał tak samo jak przed IPA.

Czekam na jakiś zajechany bardziej lakier np. w Audi . POLECAM warto naprawdę :-bd


Odpowiem wam na wszystkie pytania ;]
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl szczegóły
Deca-Durabolin
Klubowicz



Pomógł: 11 razy
Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2009
Posty: 1313
Punkty: 28/35
Skąd: Podlaskie
Wysłany: 14-12-2011, 16:02   

tańsze od 3m ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne