lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: jacklack
06-03-2011, 22:49
Pistolety Lakiernicze
Autor Wiadomość
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 21-02-2011, 23:11   Pistolety Lakiernicze

Witam!

Koledzy mam zaszczyt poinformowac, ze na moja prosbe zostałem opiekunem działu pistolety lakiernicze.
Mam nadzieje, ze Nasza współpraca bedzie owocna i profesjonalna! Zalezy mi aby adepci tego zawodu (jak i wyzeracze) cos z tego forum wyniesli.
Wiecie chyba już, ze nie bedzie miejsca na ignorowanie regulaminu i brak profesjonalizmu!
Pisanie nie w temacie lub tez naginanie regulaminu bedzie egzekwowane w postaci przeniesienia wypowiedzi lub jej umieszczenia w koszu.

Prosze o profesjonalizm wypowiedzi oraz non Off-top.

TeeM.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 22-02-2011, 00:35   

Brawo ! ! wreszcie ktos mądrze pomyślał.

A powołując się na powyższe powitanie to może by tak posprzątac w temacie --DeVilbiss--strony tylko dla użytkowników.
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 22-02-2011, 01:02   

No gratuluję TEEM.
Zostałeś ZIELONYM
I z tego co piszesz skutecznie będziesz robił blokady, z tym że nie na drzewach a w Off topach :)
Spoko

To moja propozycja:
Wykasować temat Sratata vS Debilis czy Iwata bo to temat typowo do dymów.

A moje zdanie na ten temat jest póki co niezmienne: z tych popularnych nie ma najlepszego - po prostu każdemu odpowiada co innego
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 22-02-2011, 04:07   

elvis napisał/a:
A powołując się na powyższe powitanie to może by tak posprzątac w temacie --DeVilbiss--strony tylko dla użytkowników.


@elvis w tym temacie nie widze jeszcze potrzeby sprzatania, ale wielki brat patrzy!
Wszelkie "usuniecia" musza byc skonsultowane z ordynatorem @Jackblack i Boss musi wyrazic zgode a po drugie nie moge działac w stecz (sprzatac) bo to by było nieuczciwe z mojej strony!

łysy73 napisał/a:
Wykasować temat Sratata vS Debilis czy Iwata bo to temat typowo do dymów.


I własnie po to powstał ten temat aby userzy nie Off-topowali reszty tematów na forum! Oczywiscie prosze o zdrowy rozsadek panowie! To jes ring wolny ale profesjonalny! nie amatorka!

I na koniec jeszcze jedno: Nie chciał bym aby szanowni koledzy którzy trzymali raz, dwa moze dziesiec razy jaki kolwiek pistolet w reku (bez przeczytania chociazby instr. obsługi) upierali sie na siłe ze białe jest czarne i na odwrót! Nawet jesli kosztował 3-4 tysie.
Kazdy ma prawo sie podzielic ale nie bredzic lub obrazac.

Działy, które sa na żółto: Sata - DeVilbiss - Iwata powinny służyc do testów i opisów tych że pistoletów a nie stwierdzen typu: a ja taki mam, gdzie podpiac węża, pękł mi kubek itp.
w razie pytan prosze załozyc nowy temat pod spodem i odpowiednio go zatytułować.
Dzieki.

Mr. GreeN

ps. wciaz czekamy na Wasz testy modeli jeszcze nieopisywanych!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 22-02-2011, 19:58   

elvis napisał/a:
Brawo ! wreszcie ktos mądrze pomyślał.

masz jakies komplesy czy co...

[ Dodano: 23-02-2011, 11:25 ]
TeeM napisał/a:
Koledzy mam zaszczyt poinformowac, ze na moja prosbe zostałem opiekunem działu pistolety lakiernicze

gratuluje ...
;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 02-03-2011, 22:03   

Przepraszam że tu przenoszę ten post, ale to taki ogólny temat o pistoletach więc wydał mi się właściwy, a w tamtym w którym był nie pasował do niczego.

Zaczyna się tak :

elvis napisał/a:
PROJEKTER napisał/a:
Żeby wiedzieć o SATA tyle ile wiem to potrzebowałem na to 8 lat bardzo ścisłej współpracy i czterech wizyt w fabryce.


No nie ! !!!! 8 lat aby poznac zasadę działania tak prymitywnego urządzenia , którego zasady działania nie zmieniły się od 1866 roku. Brawo , mało wielkie brawa :radocha:
Po takim stwierdzeniu mnie już nic nie zdziwi.

Jeżeli temu zaprzeczysz to niestety ja będę ci musiał przypiąc łatę forumnowego durnia


... i tu kolego @elvis najbardziej ciekawi mnie skąd Ty wytrzepałeś tą datę - 1866 ???

Skora stawisz sprawę jak konkurs na tytuł forumowego Durnia ... to wytłumacz jeżeli oczywiście możesz .... z jakiegoż to wiarygodnego źródła pochodzi ta niezmiernie cenna historyczna informacja z datą 1866 ... i jeżeli to nie problem ... to jaki ma to związek z SATA ... która rozpoczęła produkcję pistoletów z własnym patentem - pod tą nazwą w 1925 roku. Tu masz troszkę faktów z historii :

http://www.sata.com/index.php?id=1051&L=6

Ale wyjaśnij mi proszę @elvis to - 1866. ?

Tu jednak ... weź pod uwagę że np. taka bitwa pod Grunwaldem była 15 lipca 1410 roku i zaczęła się w południe ( jak widzisz precyzyjna data ) a nie w okolicach roku 1400 np 1408 lub 1412. Za takie "pomyłeczki" Pani nauczycielka historii w podstawówce nazywa dzieci .... DURNIAMI .... stawia "lachę" i każe się nauczyć.

Ja jednak tylko proszę cię o wyjaśnienie ... 1866 - cóż to za ważna data w historii pistoletów lakierniczych ?
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ele
Wyjadacz



Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 146
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Wlkpopolska
Wysłany: 02-03-2011, 22:47   

Elvis chyba się mocno zaglaopował nazywająć PROJEKTERA durniem. Chciał dopiec i mu nie wyszło :) W 1866r. - to dynamit wynaleziono.
Ogólną zasadę działania pistoletu lakierniczego zna, każdy ale to nie wszystko na temat pistoletów. Ogromnie ważne jest odpowiednie ukształtowanie, wyprofilowanie kanałów powietrznych, cieczowych......... Żadna szanujca się firma nie poda takich informacji do publicznej wiadomości. Bo to jest patent firmy. Trzeba wiele lat badań i doświdczeń ipieniędzy aby coś dopracować. PROJEKTER wydaję mi się, że chce poznać od podszewki budowę pistoletu.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 03-03-2011, 01:58   

@ Elvis to dyskutant, ale niestety .... dyletant. Złośliwy ... ale trudno go na razie nazwać Durniem. Nic takiego tu nigdy nie napisał choć jak pamietam kiedyś w przypływie złości dostał takim epitetem. Nie potrzebnie. Brak wiedzy to nie Durnota tylko zwyczajny brak wiedzy. Szkoda, bo gdyby dysponował konkretną rzetelną wiedzą na temat DeVilbissa mógłby być bardzo pomocny. ... a gdyby był do tego Ekspertem :okulary: . ( spotegowana ironia zwana popularnie sarkazmem ! )... to by znał takie daty :
1876
1887
no i szczególnie ważna dla fanów Thomasa De... 1907
1920
1925 ( to SATA :) )
1966
1971
i .... 1999 ... od tego czasu do dziś to już faktycznie nie ma rewolucji tylko ulepszenia funkcjonujących rozwiązań ... ale 1866 to ciekawa data ... a mam przeczucie że pochodzi z mojego postu :nono: ... który kolega @elvis podchwycił bez zastanowienia ... i teraz pstryk ! Mamy konkurs o tytuł Durnia Tygodnia :)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 03-03-2011, 06:51   

PROJEKTER napisał/a:
tu przenoszę ten post
{sorry że nie na główny wątek, ale mam pytanie: JAK PRZENOSI SIĘ POSTY? Bo ja nie wiem, a że jestem ciekawski to chętnie się dowiem}
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 03-03-2011, 07:36   

Chyba lepiej jak nie wiesz. To dopiero będzie forum jak opanujesz tą trudną sztuczkę :)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 03-03-2011, 10:08   

łysy73,
opcja cytuj...jestes w poscie zaznacza cała wiadomosc i kopiuj.
wychodze z postu(wstecz) .i wklej w inny temat..
ja tak robie ;)
moze ktos ma prostszy sposób?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 03-03-2011, 19:54   

PROJEKTER napisał/a:
Chyba lepiej jak nie wiesz. To dopiero będzie forum jak opanujesz tą trudną sztuczkę
Eeee to nie byłoby takie straszne.
Większym problemem byłoby gdybyś został oficjalnym moderatorem a część administracji w tym samym czasie wyjechałaby na wakacje :) :) :) :)

Choć nie trzeba byłoby wakacji. Wystarczyłaby max godzina :) :)
Zniknęłoby całe forum -wszystkie tematy- i zostałby tylko boczny pasek z publikacjami a na środku strony byłby podany wielkimi czerwonymi literami adres: WWW.SATA.COM
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

[ Dodano: 03-03-2011, 19:54 ]
Unek:
Tak to umiem.
Mi chodziło o co innego i Roberto wie o co ;)

Bo prawda jest taka że Wy bez siebie żyć nie możecie.
Ale prosze o wypowiedzi luźne w tematach przeznaczonych na takie bajanie.
Ostatnio zmieniony przez 03-03-2011, 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 03-03-2011, 20:35   

łysy73 napisał/a:
Eeee to nie byłoby takie straszne.
Większym problemem byłoby gdybyś został oficjalnym moderatorem a część administracji w tym samym czasie wyjechałaby na wakacje :) :) :) :)
Choć nie trzeba byłoby wakacji. Wystarczyłaby max godzina :) :)
Zniknęłoby całe forum -wszystkie tematy- i zostałby tylko boczny pasek z publikacjami a na środku strony byłby podany wielkimi czerwonymi literami adres: WWW.SATA.COM


Nie Nie .... nie zniknęło by całe forum .... tylko jeden Nic - i nikt by nawet nie zauważył różnicy bo i tak pod koniec dnia żeby moderatorzy się nie nudzili fundujesz im w każdym temacie możliwość trenowania "delete" :) ...Więc JA jako moderator usunąłbym problem zamiast ciągłego naprawiania skutków ... olewając jakieś tam demokratyczne pierdoły o równości i swobodzie publicznych wypowiedzi. Więc jak widzisz @łysy lepiej że nie jestem Moderatorem tylko Ekspertem bez żadnych uprawnień. :) :) :)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 03-03-2011, 20:53   

PROJEKTER napisał/a:
Nie Nie .... nie zniknęło by całe forum .... tylko jeden Nic
PROJEKTER napisał/a:
Więc JA jako moderator usunąłbym problem zamiast ciągłego naprawiania skutków
O tak ooooo. Usunąłbyś swoje konto?
Bo ja wiem.....:
PROJEKTER napisał/a:
lepiej że nie jestem Moderatorem tylko Ekspertem bez żadnych uprawnień
No mając za względzie powyższe masz rację. Brakowało by mi CHYBA Ciebie.
Z mocnym naciskiem na: CHYBA :) :) :) :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 03-03-2011, 20:58   

Mogłbyś Andrzej dać jakiś opis tego guna na rynek amerykański?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 03-03-2011, 21:01   

No-limit napisał/a:
Mogłbyś Andrzej dać jakiś opis tego guna na rynek amerykański?
Darku ale którego guna?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 03-03-2011, 21:04   

łysy73 napisał/a:
No mając za względzie powyższe masz rację. Brakowało by mi CHYBA Ciebie.


To mamy jakoś inaczej ... bo mnie by Ciebie nie brakowało na forum. ;(

Sprawdziłem jak byłeś na "odwyku" przez kilka ostaniach tygodni i było tu OK. Nawet z dużą poprawą całego wizerunku tego portalu. ... No ale cóż NFZ nie płaci za leczenie przewlekłej choroby nie przynoszące żadnych efektów i znów zagościłeś na łamy publicznych wypowiedzi ... Muszę chyba napisać podanie do administracji o uprawnienia moderatora między 0.00 , a 0.05 ... tyle wystarczy i będzie tu porządek :)

[ Dodano: 03-03-2011, 21:07 ]
łysy73 napisał/a:
Darku ale którego guna?


No tego co lecisz go obejrzeć samolotem za ocean i przez niego stałeś cztery tygodnie w kolejce po wizę jak cię tu nie było :)

@łysy a nie martwisz się że jak to model na USA to będzie na 130 V i kierunkowskazy lakierowania będa migać na czerwono ? Nie dostaniesz homologacji i nie będziesz mógł legalnie lakierować :nono:
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 03-03-2011, 21:10   

łysy73 napisał/a:
Darku ale którego guna?

Devilbis TEKNA.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 03-03-2011, 21:26   

Spoko Roberto mam doświadczenie z autami z USA.

Tak Darku o tego Devila Teknę mi chodzi aby go sobie polukać w realu.
Ale nigdzie nie mogę u nikogo go znaleźć.
Ale..... {mam plan "B" ;) Lekkie ryzyko finansowe, ale może.....}
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 03-03-2011, 22:18   

łysy73 napisał/a:
Spoko Roberto mam doświadczenie z autami z USA.

Tak Darku o tego Devila Teknę mi chodzi aby go sobie polukać w realu.
Ale nigdzie nie mogę u nikogo go znaleźć.
Ale..... {mam plan "B" ;) Lekkie ryzyko finansowe, ale może.....}


Ja już chyba tu czytałem w wakacje takie posty sygnowane @łysy73 ... i efektem tego specjalistycznego rozpoznania i przenikliwej analizy był zakup SATA 4000 ( niby pierwszego w Polsce :) ) A teraz to co to ma być - REPLEY ? @łysy ? tobie to by się może jakieś szkolenie z lakiernictwa przydało .... albo nie wiem ... np audyt sieci sprężonego powietrza w garażu ?

Kręcisz się jak bączek i ciągle zachwycasz kolejnym zdjęciem z internetu, a w efekcie i tak stale narzekasz. Może kup sprężarkę i problem się nagle rozwiąże. To pistolety na sprężone powietrze :)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 03-03-2011, 22:47   

No jak nie podpasi mi LPH to będzie Tekna.
A jak TEKNA nie podpasi to będzie pierwsza Tekna na allegro...

A mylisz się bo w ciemno bez testów była też Iwata WBX. Była i jest i jestem z niej bardzo zadowolony. Więc jak widzisz u mnie bardzo zadowolony tzn. że musi MI odpowiadać.
Nikomu innemu nie musi ale mi tak.

[ Dodano: 03-03-2011, 22:50 ]
Co do szkoleń z samego lakierowania to będąc nie skromnym nie potrzebuję.
Miałem ich masę i to latami i najbardziej kosztownych - bo błędy pokrywałem z własnej kieszeni i własną dodatkową pracą.

Więc spoko. A to ze komuś nie leży sxxx to nie oznacza to że nie umie się posługiwać pistoletem.

A to, że komuś nie leży np. Devil to też nie oznacza że ten ktoś umie się posługiwać pistoletem.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 04-03-2011, 00:08   

łysy73 napisał/a:
No jak nie podpasi mi LPH to będzie Tekna.
A jak TEKNA nie podpasi to będzie pierwsza Tekna na allegro...

A mylisz się bo w ciemno bez testów była też Iwata WBX. Była i jest i jestem z niej bardzo zadowolony. Więc jak widzisz u mnie bardzo zadowolony tzn. że musi MI odpowiadać.
Nikomu innemu nie musi ale mi tak.


@łysy zdajesz sobie sprawę ze pojebało ci się forum z gadu gadu ? Kogo obchodzi co ty zrobisz pistoletem na allegro. Człowieku od pierwszego dnia jak się tu pojawiłeś masz przedziwną manierę srania na wszytko i robienia demo oryginalnych rozwiązań technicznych które usprawniają pracę lakierni. "Pomysłowy Dobromir". Raczej nigdy nie zabieraj głosu przy specjalistach w sprawie wymiarów dysz w pistoletach SATA bo przez głupi upór z tamtego tematu zostałeś forumowym durniem. Durniem za węgiel w recyrkulacji i klimatyzację w lakierni, w stawianiu się z wiedzą sprzętem i budynkiem ponad ASO .... z każdą swoją kolejną wypowiedzią coraz bardziej demonstrujesz jaki jesteś Pajac.

Weź człowieku raz pierdyknij tu efekt swoich lakierniczych wypocin, pokaż jakie masz ekstralne warunki załóż fotogalerię i pokaż że przynajmniej nie robisz zacieków tymi zakupionymi pistoletami. Pierdzielisz tu takie farmazony zaprzeczając jednym postem kolejny. Raz lejesz na 2 tyś i chcesz sobie coś kupić pistolet na próbę ... a zaraz potem szkoda ci 200 zł na pistolet do podkładu. W wakacje gówno z ciebie nie lakiernik tylko samouk bez pojęcia technologicznego .... po pół roku czytania forum zajebisty specjalista wręcz ekspert w każdej dziedzinie. Tu ludzie mają realne problemy a nie ubzdurane jak twoje. Umiesz komuś pomóc ? Masz coś do przekazania ? ...

Zacznij się leczyć @łysy ...

Od dziś dostaniesz ode mnie w dupę za każdy post jaki napiszesz ... tak z czystej złośliwości skoro nie kapujesz sugestii i wprost pisanych postów żebyś przestał robić tu chlewu nie demonstrował posranych pomysłów, tylko pytał oczekując pomocy technicznej lub podawał niezaprzeczalne fakty.


Moderatorzy wydzielili specjalny temat na ten syf i jak możesz to raczej ogranicz się do pisania w tamtym temacie ... a tu znowu trzeba będzie posprzątać .... czyli dzień jak co dzień gdy @łysy73 bierz się za doradztwo techniczne na forum ... na dziś przebiłeś już wszytko to co napisał tu FRONT247 a to był MEGA MEGA FORUMOWY DUREŃ .
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Ostatnio zmieniony przez PROJEKTER 04-03-2011, 00:15, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
tomash
Maniak forum


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 595
Punkty: 9/7
Skąd: pomorskie
Wysłany: 04-03-2011, 00:10   

PROJEKTER napisał/a:
łysy73 napisał/a:
No mając za względzie powyższe masz rację. Brakowało by mi CHYBA Ciebie.
PROJEKTER napisał/a:
To mamy jakoś inaczej ... bo mnie by Ciebie nie brakowało na forum.

No,chłopy jakby was zabrakło,to byłoby tu nudno.Bo gdzie indziej,zobaczyłbym taki cyrk... :polska:
_________________
tomash
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 04-03-2011, 07:38   

Robercik mi wisi co Ty o nie sądzisz.
A co do prac to ja nie muszę się nikomu tłumaczyć ani popisywać, a poza tym mają się mi podobać a nie komuś.
Poza tym jestem userem z jasno niebieskim napisem a Ty EXPERTEM to najlepiej byłoby abyś to Ty teraz otworzył tu swoją galerię i pokazał co potrafisz.
Najlepiej pokaż dwie strony: Mega profi i POWTARZALNY hit SATAMI i nie powtarzalny syf DeVilbisami. To będzie bardziej przejrzyste niż ciągłe klepanie dwóch zapamiętanych zdań:
- "król jest tylko jeden"
- "sata lepsza bo to sata"

I nadal podkreślę, że mam w dupie co Ci się komu u mnie podoba. Jak będę miał chęć to kupię i na próbę Devilbisa - i g.ówqno co komu do tego.

A Ty dostałeś kasę na napisanie książki o pistoletach danej marki to pisz ją. I nie moja wina że nie możesz w zamian za ten datek napisać o pistoletach tej firmy całej prawdy - pisałeś o tym w innym temacie na innym forum.
Swoją drogą nie wymieniłeś marki która dała Ci tego bonusa ani kwoty. Ale kwota nie ważna. Ciekawe która to firma?:
- Sico - chyba nie
- FOBO- też chyba nie
- to może Profesjonal - nie, też nie
- Iwata - raczej nie bo nie pcha się wszędzie w reklamę i i daleko jest do nich
- to może Devilbiss - nie, po tym co piszesz to na pewno nie

- to co to może być za firma? Pewnie często ją reklamujesz. Powinna być blisko bo każdy na jej miejscu zaprosiłby i może do siebie do fabryki - może nawet kilka razy? Ciekawe która to firma wyłożyła Ci kasę na pianie pieśni o jej wyrobach? Nie mogę się póki co domyśleć :) :) :)

Co do pistola za 200zł do podkładu to mnie nie interesuje bo mam innego w najbliższych planach. A do tego czasu wolałem zaryzykować i wydać 300zł niż brać totalne NoName i walić po 40% rozpucha do podkładów aby "to coś" dało radę to rozpluć za dyszą.

Co do dysz w Satach miałem rację i nadal ją mam, a Ty tam oszukałeś ludzi wmawiając im że mają wysłużone guny {jeden był po dosłownie kilku malowaniach}
Co do klimy też i nic na to nie poradzę że tego nie ogarniasz. No gdyby to była firma Saty to wtedy nawet nie rozumiejąc byś uwierzył ale to nie moja broszka.

Co do syfu to masz rację: zawsze jest tam gdzie coś nie jest po twojej myśli. Zawsze. I każdy to dureń: i Ja i goście co od kilkunastu lat zajmują się wyposażeniami lakierni, i goście co od 26 lat zajmują się klimami, i technicy Devilbisa i od kilku dni technolodzy z NOVOLA.....

To fakt. Tu choć raz się zgadzam w 100%

I nie pękaj Robercik bo wiem, czuję i widzę, że specjalnie prowokujesz kłótnie jak zwykle zmieniając tematy lub wątki aby wmówić wszystkim, że to ja jestem winien kilometrowym postom, aby mieć przykrywkę do zbanowania.
Spokojnie wiem i widzę. ;]
Bo rozumiem, ze głupio by wyglądało wywalić za to że odważył się nie wychwalać Saty - tym bardziej, że już ją ma. No cóż ja tu tak nie zarabiam i nie muszę kłamać.

A co do śledzenia moich postów i szukania zaczepki, to mi to dynda.
Nie pierwszy i nie ostatni raz i nie ja pierwszy i nie jedyny - który pokazuje, że "król" JEST NAGI

No a Ty masz tu mega chody aby s.rać no co i ile chcesz miedzy innymi zabezpieczając się na przyszłość przez dodanie do regulaminu forum podpunktu 5 w punkcie 3:

Użytkownicy z rangą Ekspert są użytkownikami uprzywilejowanymi ... taki użytkownik nie może dostawać ostrzeżeń.

To jet Twoje najlepsze posunięcie jakie widziałem. Już więcej taki obiektywny gościu jakim zrobił się swego czasu Wojtek Ci nie zagrozi.
Jak wynegocjowałeś ten wpis to wierzę że masz zdolności do wciskania ludziom swoich wyrobów.
Tu szacun i gratulacje. I to na całkiem całkiem poważnie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 04-03-2011, 12:07   

łysy73 napisał/a:

I nie pękaj Robercik bo wiem, czuję i widzę, że specjalnie prowokujesz kłótnie jak zwykle zmieniając tematy lub wątki aby wmówić wszystkim, że to ja jestem winien kilometrowym postom, aby mieć przykrywkę do zbanowania.


Co racja to racja Łysy, każdy widzi przez kogo zaczynają się te kilometry :) tylko nikt jakoś nie interweniuje ....
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 04-03-2011, 12:13   

łysy73 napisał/a:
I nadal podkreślę, że mam w dupie co Ci się komu u mnie podoba. Jak będę miał chęć to kupię i na próbę Devilbisa - i g.ówqno co komu do tego.

Nooo...no pewnie że tak...kup kup masz racje..będziesz miał następny gun w swojej kolekcji owinięty w szmatę...i w tedy nikt Ci nie podskoczy, bo przecież będziesz miał różne pistolety i pełny obraz porównania różnych marek, i w tedy twardo napiszesz na forum...Sata po 5 latach ma odleżyny, ale zapewne po jakimś pól roku dojdziesz do wniosku że owinąłeś ją w zbyt twardą szmatę i to dlatego, natomiast DV trzyma się w świetnej formie, tylko dlaczego??no tak, był przecież owinięty w miękki aksamit , ale z drugiej strony to on leżał w przeciągu :) i w tedy to dopiero będziesz miał szerokie pole do dywagacji, dostaniesz range Eksperta i wykosisz tu normalnie pół forum :) ...masz racje Andrzej, miej wszystko w du... kup kup i nic komu do tego, bo to Twoja decyzja i rób co Ci tylko do głowy przyjdzie, zgadzam się z Tobą w 100% ...jesteś przecież wolnym człowiekiem i prywatnie w domu i w swoim warsztacie możesz robić co tylko dusza zapragnie ;)

Andrzej a znasz to przysłowie o tej baletnicy co to jej przeszkadza nawet rąbek przy spódnicy?...pewnie znasz...świetnie się ono do Ciebie odnosi ;)
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 04-03-2011, 12:31   

Oj pany wyluzujta trochę, jakby tak projekter dał sobie na wstrzymanie to i Łysy by się nie unosił z tego co widzę i byłoby fajnie i spoko :) .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 04-03-2011, 12:38   

michalLbn napisał/a:
akby tak projekter dał sobie na wstrzymanie

Ale przecież wiesz Michał że Projekter ma arergie na.... ;)
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 04-03-2011, 12:57   

łysy73 napisał/a:
Użytkownicy z rangą Ekspert są użytkownikami uprzywilejowanymi ... taki użytkownik nie może dostawać ostrzeżeń.


Masz rację ;) ... dlatego rozumiem że od dziś przestaniesz już pisać pierdoły o klimatyzacji węglu wymiarach głowic bo to że się na tym usherze nie znasz zupełnie, to już ustaliliśmy.

Twoje zdanie i to co tam sobie robisz w sowiej budzie to faktycznie twoja sprawa. Twoja i tylko twoja więc nie wypisuj na branżowym forum jakie to tam znowu durnoty przyszły ci do głowy, a własne opinie umieszczaj raczej w luźnych tematach ... tam sobie możesz dywagować że może to czy tamto i skarżyć na ustrój i międzynarodowy spisek koncernów.

W normalnych tematach potrzebnych ludziom do pracy robisz burdel i trzodę chlewną, a potem trzeba to kasować i ciągle edytować i poprawiać, a to się kolego miało definitywnie skończyć po awanturze jaką tu poprzednio rozpętałeś. Zmiany na forum są po to żeby było lepiej ... więc nie wracaj sentymentalnie do historii i starego schematu portalu. Nie pasujesz kolego z takimi tekstami jak piszesz do Forum o konkretnym charakterze. To nie gadu gadu o tym co jeden myśli o drugim tylko jak na razie najbardziej rzetelne i precyzyjne miejsce w sieci dotyczące lakiernictwa i to coraz szerzej tu rozumianego.

Dlatego administracja powołała funkcję ekspertów licząc na to, że to na tyle inteligentni ludzie i obserwujący od dawna forum, że nie dopuszczą do tego co już tu się działo wspomagając działania i wysiłki Moderatorów. Jak na razie poza tobą i twoimi wyczynami taki układ się doskonale sprawdza bo każdy z ekspertów ma swoją specjalizację i jest pomocny na konkretnym odcinku. A ty skaczesz jak szarańcza z tematu an temat i piszesz pierdołę za pierdołą.

Niestety jak widzisz .... walka z durniami i tępienie głupich pomysłów przypadło w udziale mnie bo jestem zarozumiałym, bezczelnym i bezkompromisowym użytkownikiem tego forum i mam ciężka alergię na durnotę zawodową. :nono: Inne durne wygłupy wywoływały u mnie tylko kichnięcia ... a Ty @łysy jesteś jak zmutowany wirus grypy. Więc albo ja umrę na grypę, albo cię wytępię bo czasami działasz jak zaraz na mniej opornych użytkowników sieci zorientowanych w konkretnych tematach i podchwytują te twoje kretynizmy.

Najlepiej więc jak się po prostu uspokoisz łaskawie. Przestań węszyć wszędzie spiski i tajne umowy tylko skoncentruj się na tematach technicznych, naucz się słuchać jak starsi i doświadczeni ci tłumaczą ja wygląda ta branża , lub .... pogadaj sobie luźno po kumpelsku w tych tematach w których nikt nie śmie cię nazwać durniem za wygłaszane poglądy. Tam możesz pisać co chcesz ... ale nie TU gdzie posty trafiają do archiwum i mają być kopalnią bezcennych i rzetelnych informacji, a nie zbiorem pierdół i przemyśliwań @łysego.

Jak dorośniesz i zaczniesz używać tej części mózgu która odpowiada za inteligencję, a nie tylko funkcje bytowe i motoryczne to wyjaśnię ci rzeczowo i konkretnie dlaczego klimatyzacja lakierni jest niemożliwa do wykonania ( nie możliwa, a nie droga ! ) i dlaczego węgiel aktywowany nie nadaje się do wentylacji recyrkulacyjnej nawet poproszę cię żebyś do dyskusji włączył specjalistów u których zasięgnąłeś informacji. Podamy im dane do przeliczenia, wskażemy technologię pracy lakierni i z czym mają w niej do czynienia, otrzemy się o wymogi formalno prawne i zobaczymy wtedy jakie będą konkluzje ... bo jak wiesz na lakierni jak na razie nikt nie ma klimatyzacji i nie stosuje węgla w recyrkulacji systemu wentylacyjnego, a to nie przypadek. .... Nawet wkleję ci kilka zdjęć sklepanych dysz materiałowych z SATA z wystającą z głowicy iglicą ... :) Dziś już nikt z tego forum nie napisze że wymiary głowic są w milimetrach i akurat @łysy należałeś do tych co tak właśnie myśleli :nono: ... ale żeby poprowadzić z tobą dyskusje na ważne tematy techniczne to musisz zmądrzeć bo wymiany postów z tobą i tak prowadzi ciągle do tego, że potwierdzasz swój status forumowego durnia ...

Przestań strugać fachowca i się ośmieszać ... a sam się przekonasz, że na tym skorzystasz.

[ Dodano: 04-03-2011, 13:13 ]
michalLbn napisał/a:
Oj pany wyluzujta trochę, jakby tak projekter dał sobie na wstrzymanie to i Łysy by się nie unosił z tego co widzę i byłoby fajnie i spoko :) .


Pewnie tak ...tylko co dalej ?. ... Co będzie za tydzień, pięć, lub kilka miesięcy ? Pogadamy jak to ASO pierdzieli robotę i jak z części od Sico i korpusu SATA zrobić super pistolet do wszystkiego ? Może walnijmy tu 40 tyś postów na temat klimatyzacji w lakierni której i tak nikt nigdy, nie zrobi, ale za to serwer forum zapcha się tysiącem terabajtów jak że cennych informacji technicznych ;)

Może lepiej jednak kopać durniów po dupsku i tępić głupie pomysły w zarodku ! ... wtedy będzie fajnie i spoko a każdy użytkownik portalu będzie specjalistą w dziedzinie lakierni przynajmniej w zakresie wiedzy teoretycznej i posiadanych informacji ... i durnota zawodowa nikomu nie bezie już grozić. NIE LEPIEJ TAK ZROBIĆ zamiast machać ręką na durne wywody ?
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-2011, 13:59   

PROJEKTER napisał/a:
.. wtedy będzie fajnie i spoko a każdy użytkownik portalu będzie specjalistą w dziedzinie lakierni przynajmniej w zakresie wiedzy teoretycznej i posiadanych informacji .


Co by nie powiedzieć o stylu Roberta,,,, tu ma racje po tysiąckroć i w tym momencie przestał mi przeszkadzać sposób jego wypowiedzi.
Wiem Michale o czym piszesz, sam kiedyś nie mogłem tego znieść.
Ale powiedz, czy jakaś część z wiedzy Roberta pchnęła Cię do przodu porównując informacie (raczej dezinformacje) jaką możesz pozyskać lokalnie.

Ja trafiłem na forum umiejąc dobrze lakierować, co nie znaczy że robiłem to prawidłowo.
Przedtem umiałem a teraz poprostu wiem co robie.
Różnica kolosalna.
 
     
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-2011, 14:57   

mkautos napisał/a:
Co by nie powiedzieć o stylu Roberta,,,,


@mkautos ---co by nie powiedziec to przebijasz nawet @unka w biciu pokłonów i sypaniu głowy popiołem w temacie --grzanie lakieru.

łysy73 napisał/a:
Użytkownicy z rangą Ekspert są użytkownikami uprzywilejowanymi ... taki użytkownik nie może dostawać ostrzeżeń.


PROJEKTER napisał/a:
Masz rację ...


No więc po co @PROJEKTER te twoje nudne i niekończące się monologi ! !!!!!

Czy nie lepiej napisac że każdy kto ma inne zdanie jak exxpert @PROJEKTER jest durniem ??? I ile terabajtów się zaoszczędzi ;) .
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 04-03-2011, 16:07   

elvis napisał/a:
@mkautos ---co by nie powiedziec to przebijasz nawet @unka w biciu pokłonów i sypaniu głowy popiołem w temacie --grzanie lakieru.

czy sypałem??i czy były pokłony-NIE WYDAJE MI SIE!!!
powiem ci o co chodziło w tym temacie..
samo grzanie czy nie nie było wazne..bo wiadmo jak jest w realu..
tylko konsekwecje tego!!!te forum czyta 1000 osób i pomysl co było jak ktos połozy taki lakier na piecyk i zapomnial o nim!!!! to jest forum publiczne a nie gg i dopiero to co projecter mi chcaiał przekazac.dotarło to do mnie po rozmowie z Jackiem.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 04-03-2011, 17:19   

elvis,
Co mnie obchodzi Twoja opinia.
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 04-03-2011, 18:50   

[quote="mkautos"]
PROJEKTER napisał/a:
.Ja trafiłem na forum umiejąc dobrze lakierować, co nie znaczy że robiłem to prawidłowo.
Przedtem umiałem a teraz poprostu wiem co robie.
Różnica kolosalna.

:) Ciemność widzisz :) .
Takie "\wymiany zdań są od czasu do czasu potrzebne.Każdy może wyrobić sobie swoje zdanie w temacie profesjonalnego podejścia do różnych tematów i poważnego traktowania użytkowników forum.

Jędruś podaj wreszcie jakieś szczególy dotyczące guna De VilbisTekno.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 04-03-2011, 19:39   

elvis napisał/a:
mkautos napisał/a:
Co by nie powiedzieć o stylu Roberta,,,,


@mkautos ---co by nie powiedziec to przebijasz nawet @unka w biciu pokłonów i sypaniu głowy popiołem w temacie --grzanie lakieru.


A Ty @elvis to akurat gównowiesz o biciu pokłonów przez MK. Ale może się jakoś zaangażuj w czytanie tematów na tym forum to zobaczysz do jakich ciężkich awantur dochodziło między nami jeszcze rok temu :debil: ........... ale :) ... MK zawsze ma własne zdanie a że jest coraz lepszym specjalistom to raczej nie jest dziwne, że jego opinie pokrywają się z moimi w wielu aspektach.

@MK należy do tych niewielu którzy nie dość że posłuchali mądrych rad ( nie tylko moich ale także @Gola i przede wszystkim @Jacklaka ) to jeszcze bez żenady przyznał, że był w czarnej dupie, a teraz nastały czasy światłości zawodowej. TY @elvis dojdziesz kiedyś do takiego punktu w życiu w którym patrząc na szajs jaki odwalasz przyznasz się do własnych błędów ? To Jasne że nie.

Przypieprzasz się do @unek a on jak normalny facet wyraził swoje zdanie chwilę go bronił aż uznał że to bez sensu i .... mamy w efekcie normalny czytelny temat grzać, czy nie grzać lakier na piecu ? ... Gdzie tu lizanie dupy ? Ty tak nie potrafisz ? ... co najwyżej zalogować się z innym nickiem i pisać posty do siebie ... to ci się udało doskonale :glupek:

Ciebie koleżko @elvis nigdy nie będzie stać na to żeby się przyznać z ilu informacji stąd pobranych korzystasz w swojej norze. To że dupa z ciebie nie lakiernik to wiem od dziesięciu miesięcy. O tym co robisz wieczorami w szopie raczej sam wiesz nie wiele ... ale oczywiście trzymasz fason jaki to z ciebie mistrz nad mistrzami ... bo już nie robisz zacieków. :smiech:

O nowych technologiach nic nie wiesz ... o materiałach zero wiedzy o urządzeniach, nic, a nic - kreujesz się na obrońcę Devilbissa, a nic nie wiesz nawet o sprzęcie którym pracujesz podobno od lat. Szkoda że i ciebie nie można wyzwać od Forumowego Durnia, bo choć uważam cię za bezczelnego ignoranta to niestety nie zasłużyłeś sobie na razie niczym na taką szufladę. Weź jednak pod uwagę, że też niczym nie zapracowałeś tu na jakiekolwiek uznanie cię za kogoś kto choć trochę wie o lakiernictwie. Pod tym względem jesteś @urvisku identycznym pajacykiem jak @łysy73. Też jak i on udajesz, że się na czymś w tej branży znasz i szukasz tu poklasku.

elvis napisał/a:
No więc po co @PROJEKTER te twoje nudne i niekończące się monologi ! !!!!! .


Żeby choć jeden specjalista na tym forum odpowiadał jeszcze na twoje wypociny. :) ... ale to akurat można zmienić ;)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 04-03-2011, 19:46   

Ufffff....
Przeczytałem wsio od deski do deski.
I powiem w skrótach:

Tak Jacku kupię to co będzie dla mnie odpowiadało. I tylko dla mnie.
I tyczy się to nie tylko tego jednego guna który chcę sobie do akryli ale też i innych narzędzi - i nie tylko narzędzi.

Roberto. Co myślę i o czym to moja sprawa. Wiesz dużo ale nie wszystko najlepiej i nie zawsze masz rację.

Darek nie znam bliższych szczegółów TEKNY bo nie miałem czasu na lepsze szukanie gdyż byłem zajęty ważniejszymi dla mnie sprawami. Do końca miesiąca je kończę i od następnego na spokojnie już będę się rozglądał.
Jak już będę wszystko wiedział -albo też tyle ile się da- to dam Ci znać na PW bo tu na forum nie wolno wypowiadać otwarcie nazwy Devilbiss.

Sorry za krótkie odpisy ale mam humora i nawet nie kręci mnie dziś w kierunku głębszych przekomażanek -zresztą z których i tak nic nie wynika.

Więc miłej wymiany zdań beze mnie.
Pozdro
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 04-03-2011, 20:29   

łysy73 napisał/a:

Tak Jacku kupię to co będzie dla mnie odpowiadało. I tylko dla mnie.


Kup...Kup..Kup...

Tylko wiedz, że kupić pistolet tej czy innej marki, lub jakiekolwiek inne narzędzie narzędzie to nie jest żadna sztuka Andrzeju...sztuką jest, aby danym narzędziem umieć się tak posłużyć, aby dało ono z siebie tyle, ile tylko mu fabryka na to przyzwoliła, i uzyskać w ten sposób pożądany i wymagany efekt pracy.....
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
tomash
Maniak forum


Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 595
Punkty: 9/7
Skąd: pomorskie
Wysłany: 04-03-2011, 22:51   

Wcześniej napisałem posta ale ,gdzis zaginoł.Niechcąc go pisać od nowa,to podsumowanie jest takie Robert ma rację!!Tak trzymaj!! :killer:
_________________
tomash
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 05-03-2011, 00:35   

unek napisał/a:
samo grzanie czy nie nie było wazne..bo wiadmo jak jest w realu..


Wiem i Cię rozumiem . Spękałeś za wcześnie. A miałeś rację i ja bym to udowodnił.

Więcej wiary.

Musisz miec wilczy instynkt - --zadawac cios bezbłędnie --czyli byc SNAJPEREM.
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 05-03-2011, 00:45   

elvis napisał/a:
Wiem i Cię rozumiem . Spękałeś za wcześnie. A miałeś rację i ja bym to udowodnił. Więcej wiary.


To udowodnij .... a nie tak pierdzielisz bzdety w każdym temacie. Wiem ale nie powiem ha ha.

@Teem prosił cię o opinie na temat DeVilbisa .... też się wijesz jak węgorz. Temat grzania jest otwarty i uporządkowany ... włącz sobie i UDOWADNIAJ ! Masz też chyba jakiś piecyk na węgiel i trochę lakieru więc od razu możesz nakręcić jakieś mp4.

Daj mi wreszcie @elvis szanse i zacznij się zdecydowanie wypowiadać na temat technologi i lakiernictwa ...CZŁOWIEKU DAJ MI SZANSĘ - przydzielić ci ten jakże ciekawy tytuł :) bo widzę, że cię korci żeby coś tu pierdzieląć prosto z głowy i twojego bogatego doświadczenia zawodowego ... Dawaj, Dawaj ;)
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne