lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Sata Jet 100 B RP
Autor Wiadomość
wyginty
Bywalec
wyginty


Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: łódzkie
Wysłany: 19-02-2011, 16:51   Sata Jet 100 B RP

Doszedlem do wniosku ze juz nie bede sie dluzej wkur... z pistoletami do podkladu. Sami wiecie jak to jest. Podobno najlepszy jest sata jet 100 B. Interesuje mnie model RP tylko zastanawiam sie jaka dysze wybrac. Mam do kupienia troche taniej z dysza 2.0 tylko nie wiem czy nie bedzie za duza. Moze ktos z was ma taki pistolet lub wie gdzie moge go nabyc najtaniej, albo doradzi jaka dysze wybrac to bede naprawde wdzieczny.
Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
łysy73
Fanatyk


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 1305
Punkty: 28/5
Wysłany: 19-02-2011, 20:47   

2,0 to niby strasznie bogato - tym bardziej że to Sata RP.
Podejrzewam, że masz jej namiary z allegro bo tam gość już ponad pół roku to wystawia i nikt tego nie chce.
Są opinie że gun ma być porozkręcany na maxa, ale ja do tej grupy akurat nie należę i nie do końca się z tym zgadzam więc dla mnie nie stwarzałoby to za dużego problemu. Tym bardziej, że ta Sata kosztuje chyba około połowy takiej samej z głowicą 1,6.

Ale wybór należy do ciebie.
Pozdro
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 20-02-2011, 00:50   

Witam!

ta dysza 2.0 moze byc za duza do podkładu, tu mozna juz pokusic sie o nakładanie poliestru.
Proponuje poszukac czegos z dysza 1.6 albo max 1.8 do podkładów, (oszczedniejszy w aplikacji i zaoszczedzony czas podczas szlifu podkładu)
natomiast do podkładu m/m proponuje 1.4


http://www.sata.com/index...ajet100bfrp&L=1
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2011, 00:54   

TeeM,
Cała prawda.
Bardzo duża oszczędnośc materiału i pracy, bo po 1.6 rp powłoka podkładu jest totalnie gładka i wymaga tylko nadania przyczepnosci.

Do poliestrów 1.6 w tej sacie jest troche przymała i fajnie by było mieć 100 BP typowa do poliestrów.
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 20-02-2011, 01:01   

@mk dlatego napisałem:

ta dysza 2.0 moze byc za duza do podkładu, tu mozna juz pokusic sie o nakładanie poliestru :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 20-02-2011, 01:03   

TeeM,
Wiem, że to miałeś na mysli a na dodatek dopisałeś to co ja napisałem i mój post zrobił się bez sensu.

[ Dodano: 20-02-2011, 01:05 ]
TeeM,
Przy okazji zapytam.
Ta sata 100 bp ma jeden rozmiar dyszy ?? Chyba 2.5 i nigdzie nie jest to podawane - czyli rozmiar jaki by nie był jest jeden??
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 20-02-2011, 01:09   

ale suma sumarum dobry pistolet do podkładu to...

...to połowa sukcesu!

lecz wielu tego nie wie......





choc juz teraz wie! he he!

[ Dodano: 20-02-2011, 01:15 ]
mkautos napisał/a:
Przy okazji zapytam.
Ta sata 100 bp ma jeden rozmiar dyszy ??


sorry @mk to jest temat: Sata Jet 100 B RP

i nie bede robił off topa bo mi sie cisnienie podnosi w tej materiiii
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
wyginty
Bywalec
wyginty


Wiek: 46
Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 27
Skąd: łódzkie
Wysłany: 20-02-2011, 09:13   

łysy73 napisał/a:
2,0 to niby strasznie bogato - tym bardziej że to Sata RP.
Podejrzewam, że masz jej namiary z allegro bo tam gość już ponad pół roku to wystawia i nikt tego nie chce.
Są opinie że gun ma być porozkręcany na maxa, ale ja do tej grupy akurat nie należę i nie do końca się z tym zgadzam więc dla mnie nie stwarzałoby to za dużego problemu. Tym bardziej, że ta Sata kosztuje chyba około połowy takiej samej z głowicą 1,6.

Ale wybór należy do ciebie.
Pozdro


Dokładnie tak jak mowisz ze mam namiary z allegro. Za ten pistolet z prezsylka chce 650zł. Pisalem do niego czy nie ma z mniejsza dysza to mi napisal ze: zawsze mozna wymienic na dysze mniejsza 40-50zl. :) :) :)
To mu napisalem ze jak zalatwi mi dysze 1.6 w takiej cenie to go wezme :) :) :)

Podejrzewam ze taka dysza to ze 250zl kosztuje, a za taka cene to ja mam juz pistolet bez klopotu z dysza jaka chce.

[ Dodano: 20-02-2011, 13:33 ]
Tak sie zastanawialem nad ta sata i zamowilem w sklepie tym co kiedys kupywalem sata jet 3000RP. Zamowilem Sata jet 100 B RP ze standardowa dysza 1.8. Jak bedzie za duza to zawsze mozna wymienic na 1.6 lub inna. Mysle ze 1.8 bedzie lepsza niz 2.0 Koszt niecałe 900zł z przesylka.
Jak wyprobuje to opisze efekt tego pistoletu w pracy ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne