lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
IWATA WS 4001301B + LS400 1302
Autor Wiadomość
GADUSTYLE
Bywalec
IWATA TEAM


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: SWIDNICA
Wysłany: 09-01-2011, 01:47   IWATA WS 4001301B + LS400 1302

Jestem posiadaczem takich, jednego LS400 do klaru jeden już doszedł i czekam na WS400, czy będzie dobry pod bazę?..jeden kolega pisał że coś nie daje rady, może ktoś testował? WS400do klaru?, zamówiłem sobie z USA LS400i jest rewelacja, robi strukturę lakieru jaka chcę..

Interesuje mnie czemu u Nas są WS a tam LS?, różnią się czymś? , bo nie wiem czy odbierać od kuriera hehe

Kolego @GADUSTYLE, z wielkiej litery zaczynamy początek zdania...a zdania piszemy małą literą

edit.jacklack
_________________
GADU STYLE
Ostatnio zmieniony przez jacklack 09-01-2011, 12:14, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 09-01-2011, 14:10   Re: IWATA WS 4001301B + LS400 1302

GADUSTYLE napisał/a:
Jestem posiadaczem takich, jednego LS400 do klaru jeden już doszedł i czekam na WS400, czy będzie dobry pod bazę?..jeden kolega pisał że coś nie daje rady, może ktoś testował? WS400do klaru?, zamówiłem sobie z USA LS400i jest rewelacja, robi strukturę lakieru jaka chcę.

Interesuje mnie czemu u Nas są WS a tam LS?, różnią się czymś? , bo nie wiem czy odbierać od kuriera hehe


Ciekawe spostrzeżenie ... :nono: Ja tam nie jestem jakimś fanem IWATA ... ale troszkę się interesowałem tym sprzętem i wychodzi raczej na to że LS to taki LVLP, a WS to taki HVLP ... oczywiście w mega uproszczeniu bo IWATA tylko do USA oznacza głowice HVLP ( i to tylko w tych "Stanach" gdzie jest wymóg redukcji ciśnienia wyjściowego do 0,7 bara ) Ivata ma własny system redukcji ciśnienia T.E.C
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
GADUSTYLE
Bywalec
IWATA TEAM


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: SWIDNICA
Wysłany: 09-01-2011, 18:27   

we wtorek bede testowal ta iwate do bazy t o dodamswoja opinie bo czytalem opinie teama cos nie zadowolony ja bede robil tez na standoxie m ymieszamy metaliczne 15 % wody zobaczymy


dlatego sie pytam czy ws400 sie nadaje do bazy niby do tego jest zobaczymy

myslalem ze jakich kolega podpowie co joz robil
_________________
GADU STYLE
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
GADUSTYLE
Bywalec
IWATA TEAM


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: SWIDNICA
Wysłany: 11-01-2011, 14:30   

Jeste po testach iwaty w400 jest idealna do tej roboty sta 3000 hvlp moze pozazdroscic takiej wydajnosci i rozkladu materialu iwata zabardzo cedzi moim zdaniem niektore bazy i wogule nie jest oszczedna a iwata robi to co umie najlepiej oczywiscie w dobrych rekach do wody jest super do ciezkich kolorow lepiej wyglada jakosc natrysku iwata moim zdaniem hit polecam jutro wkleje malowany bok w oplu nr lak 163 ciezki kolor ale damy rade iwata


sory za brak polskich znakow
_________________
GADU STYLE
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mkautos
[Usunięty]

Wysłany: 11-01-2011, 15:48   

GADUSTYLE napisał/a:
iwata zabardzo cedzi moim zdaniem niektore bazy i wogule nie jest oszczedna a iwata robi to co umie najlepiej


To jak to jest z tą iwatą?
Cedzi czy nie cedzi???
 
     
GADUSTYLE
Bywalec
IWATA TEAM


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 33
Skąd: SWIDNICA
Wysłany: 11-01-2011, 17:11   

sata zabardzo cedzi wogule nie jest oszczedna i szybko sie robi ale latwo cis zepsuc a iwata jest bardzo wydajna i ekonomiczna i ma doskonaly rozklad materialu na powierzchnie lakierowana ja innych nie chce musze teraz zaprezentowac na serwisie zeby zamienic saty
_________________
GADU STYLE
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne