lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Temat rzeka jaki lakier bezbarwny ???
Autor Wiadomość
psychol-bmw
Użytkownik
psychol-bmw


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lis 2015
Posty: 3
Skąd: łapy
Wysłany: 18-04-2016, 23:08   Temat rzeka jaki lakier bezbarwny ???

Witam temat walkowany tysiace razy ale na chwile obecna jaki lakier polecacie do warunkow garazowych <bez wygrzewania>w granicach od 80 do 120zł zalezy mi naprawde na jakosci powloki dobrym polysku i na dlugim efekcie teraz maluje Max meyer i srednio jestem zadowolony moze APP???SLyszalem ze jakos bardzo dobra
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
domo
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Dąbrówka
Wysłany: 06-06-2016, 11:29   

Lakier bezbarwny o dobrym połysku - wypróbuj sobie MS Klar E firmy Pollak. Naprawdę fajny lakier, nie żółknie, łatwo się maluje, do garażu spoko bo b. szybki.
A z wyższej półki cenowej to lakiery DP :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Automalina
Stały Bywalec


Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 80
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Kaczórki
Wysłany: 07-06-2016, 17:26   

Polak to ten co podrabiane żywice do mieszalnikow sprzedaje?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
domo
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Dąbrówka
Wysłany: 09-06-2016, 09:24   

Wlazłam na ich stronę pollak.pl no i widzę, że robią zamienniki i swoje to pewnie ten sam, ale od nich próbowałam tylko bazy z bezbarwnymi i kilka RALI. A warto kupić u nich żywicę?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Automalina
Stały Bywalec


Dołączył: 15 Gru 2015
Posty: 80
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Kaczórki
Wysłany: 09-06-2016, 16:42   

Szczerze?
Jak chcesz mieć problemy i brak przyczepności lakieru bezbarwnego do bazy to tnij koszty i kupuj.
Dla mnie takie działanie, jak proponowanie podrobionych żywic w mieszalniach, to oszustwo.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
domo
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Dąbrówka
Wysłany: 10-06-2016, 09:08   

Hmm... to powiem Ci, że mnie zaskoczyłeś, bo do tej pory nie miałam żadnych niemiłych niespodzianek jak malowałam ich bazami, a te na pewno robią z tyh spoiw. Tyle, że ja zawsze trzymam się jednego producenta jak DP to wszystkie komponenty DP, jak Standox to Standox, jak Pollak to Pollak itd.
A masz już może doświadczenia z konkretnymi żywicami? To zaoszczędzisz mi czasu na moje testy.
A dlaczego uważasz, że to oszustwo? Ja tam się niszowych tańszych producentów nie boję i daję im szansę. Jak nie przetestuję to nie mam zdania. Trochę jak z kosmetykami - jak mam Ziaja np. masło kakaowe za 10zł i super top producenta to samo za 60zł bo płacisz za markę, a skład identyczny to po co przepłacać? I dla mnie wtedy to nie jest podróba tylko konkurencyjny produkt. Jakby tak monopolizm się wszędzie odbywał to nie byłoby dobrze. A tak fajnie, że i na naszym polskim lakierniczym rynku pojawia się ostatnio dużo nowych polskich produktów. Taka dziwna mentalność, że jak Standox robi coś jak DP to znaczy że ściągnęli pomysł, a jak polak zrobi coś jak DP to podróba. Nie mówię, że nie masz racji w tym konkretnym przypadku (zrobię próby i wtedy się wypowiem), ale to co opisałeś zdarzyło mi się kiedyś nawet na DP, bo wypuścili jakąś lipną serię i nawet dystrybutor mi się przyznał, że to ewidentnie wina DP... więc nie zawsze najdroższe jest najlepsze wg mnie, ale każdy robi na czym lubi :) Pozdrawiam serdecznie i przepraszam, że tak się rozpisałam jak typowa baba!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne