lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z klarem 2k - zacieki, śmieci i białe kropki
Autor Wiadomość
karol23
Użytkownik


Dołączył: 03 Cze 2022
Posty: 1
Wysłany: 03-06-2022, 15:27   Problem z klarem 2k - zacieki, śmieci i białe kropki

cześć,

Polakierowałem drzwi , ( które rok temu dostały ) w niedziele do rantu na wysokości klamki , niestety trochę za mało go położyłem 2 warstwy 10min między warstwą - lakierem HS, dodałem za dużo rozpuszczalnika do akrylu , bo robiłem pistoletem elektrycznym hvlp i chciałem żeby dobrze się rozlał , przez to pociekł i pełno zacieków - patrzcie głownie przy błotniku :sciana: . W trakcie szlifowania i usuwania zacieków , pojawiły się małe kropki w miejscach szlifowania p1500 - wielkości może 0.05mm albo jeszcze mniej - praktycznie jak ślady po igle . Nie wiem czy to aby przedarcie się do podkładu ? Niemożliwe trochę - może lakier jeszcze niedobrze związany ? Czy da się to jakoś zatuszować ? może nakropić tam igłą bezbarwnego po zmieszaniu z utwardzaczem i później zeszlifowac i polakierować ? :sciana:


Na zdjęciu - efekt zaraz po lakierowaniu - widać pełno zacieków , teraz trochę lepiej wygląda może później wrzucę fotki ale nadal jest kiepsko i tak :(

https://fv9-2.failiem.lv/thumb_show.php?i=gtzz5p4y5

ppp.jpg
Plik ściągnięto 13 raz(y) 151,97 KB

thumb_show (1).jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 88,56 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne