lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z rudą na drzwiach audi A6 rok 2000
Autor Wiadomość
Maciekkk89
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 1
Wysłany: 28-04-2021, 18:33   Problem z rudą na drzwiach audi A6 rok 2000

Witam, jestem poczatkujacym blacharzem i lakiernikiem i mam problem z pewnym samochodem a mianowicie takim jak w temacie. Przyprowadzil do mnie klient te audi i rdza byla na wszystkich 4 drzwiach, na samym dole przy listwach (jak w wiekszosci audi). Zdjalem te listwy z drzwi i wiadomo ze pod listwami bylo duzo wiecej rudego niz to co bylo widac na poczatku. Oczyscilem rdze tyle ile sie dalo czernym kolkiem do rdzy na wiertarce, na okolo tych bolcow co listwa sie trzyma takim malym kamyczkiem na maszynce pneumatycznej, po oczyszczeniu tej rdzy wszystko ladnie okleilem i na fajrant pomalowalem podkładem epoxydowym Spectrall. Na drugi dzien przyszpachlowalem aby wszystko wyrownac. Pomalowalem podkladem Challenger z pistoletu. Na trzeci dzien oczywiscie polakierowalem same doly drzwi bo klient nie chcial malowac calych. Zdaje mi sie ze wszystko zrobilem jak nalezy. Po 2 miesiacach klient przyjechal z reklamacja ze rdza ponownie sie pokazala. Moglby ktos sie wypowiedziec w tym temacie czy bylo to dobrze zrobione czy nie, bo niechcialbym popelniac takich bledow w przyszlosci. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne