lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Lakierowanie Opla
Autor Wiadomość
ziomalex123
Użytkownik


Dołączył: 03 Mar 2021
Posty: 1
Wysłany: 03-03-2021, 21:11   Lakierowanie Opla

Witam, na wstępie chciałbym powiedzieć że jestem totalny laikiem jeśli chodzi o lakierowanie i robiłem to dziś po raz pierwszy. Podjąłem sie malowania jednego punktu w błotniku w którym wyszła rdza. Zeszlifowałem rdze, zaszpachlowałem oraz zapodkładowałem ten obszar+troszkę większy trzema wartswami. Odczekałem dłuższy czas i położyłem baze. Trzy warstwy, przykryły wszystko idealnie. Po nałożeniu drugiej warstwy lakieru bezbarwnego całość malowanego obszaru pokryła się dosłownie szarą powłoką dosłownie wyglądającą tak samo jak kolor podkładu. Po pomalowaniu bezbarwnym psiknąłem rozpuszczalnikiem do cieniowania w miejsce przejścia ze starego lakieru na nowy mając nadzieje że powłoka, którą zostawił bezbarwny zaraz zniknie. Niestety tak sie nie stało. Teraz moje pytanie, czy po zmatowieniu powierzchni po kilku dniach papierami odpowiednio 2000,3000,5000 oraz polerce ta powłoka zniknie? W czym zrobiłem błąd bo nie moge sam do tego dojść :/ Może odpowiedzi na te pytania są banalne jednak tak jak wspomniałem nie mam o tym za bardzo pojęcia. Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne