lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa, legalizacja, zakładu blacharsko-lakierniczego
Autor Wiadomość
mario0211
Użytkownik


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 1
Wysłany: 05-06-2020, 18:00   Budowa, legalizacja, zakładu blacharsko-lakierniczego

Witam Panowie,
Jest to mój pierwszy post na forum, dlatego z góry przepraszam za jakieś błędy. Moje pytanie jest skierowane dla wszystkich którzy siedzą w temacie jak wygląda legalna praca zakładu blacharsko - lakierniczego.
Od jakiegoś czasu interesuje się tematyką blacharki i lakierki, sam robiłem nie jedną zaprawkę po rodzinie czy znajomych lecz było to hobbystycznie :) ale nie o tym. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z otwarciem zakładu blacharsko-lakierniczego ? Ponieważ znam kilka zakładów które nie są otwarte jako blacharka i lakierka, lecz jako auto handel i działają one legalnie, kilka z nich ma nawet wybudowane komory lakiernicze, nie mówiąc o dotacjach które dostali na działalność. Dlatego zaczęło mnie to zastanawiać czy jest takie coś wgl możliwe jak otwarcie miejsca gdzie będę naprawiane samochody z zakresu blacharstwa i lakiernictwa, jako auto handel. Jeden z tych zakładów jest naprawdę dobrze wyposażonym miejscem, a nie jakąś szopą od Mirka.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 10-06-2020, 18:04   

Nazwa raczej nie ma tu nic do rzeczy. Pewnie mogli by sie nazywac stodola pl i cokolwiek innego. Wazne zeby byly zalatwione wszystkie formalnisci zwiazane z lakiernia. A to juz jest wiekszy problem. Jest duzo lakierni ktore nie maja zadnych pozwolen i dzialaja. Ale wszystko jest do czasu ;)
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne