lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Naprawa szkody - problem.
Autor Wiadomość
Jarcyq
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 3
Wystawił 1 punkt(y)
Wysłany: 22-05-2020, 09:30   Naprawa szkody - problem.

Jestem tutaj nowy i witam wszystkich serdecznie.


Oddałem do lakierowania swoje auto ze szkodą parkingową na drzwiach (dół drzwi plus próg). Pomalowane zostały całe drzwi oraz boczna część za drzwiami. W dzien odbioru było pochmurno, ale naprawę starałem się obejrzeć dobrze i wszystko wyglądało ok. Na drugi dzień była piękna pogoda i kiedy słońce oświetliło moje auto zobaczyłem takie plamy jakie widać na załączonych zdjęciach. Dziś znów pochmurno i problem znika, chociaż gdy się dobrze przyjrzę widzę, że coś tam nie gra.

Czy ma ktoś z Was pojęcie co mogło u lakiernika pójść nie tak i w jaki sposób się tego pozbyć, Dziekuję za pomoc.

IMG_4720.JPG
Plik ściągnięto 37 raz(y) 266,58 KB

IMG_4722.JPG
Plik ściągnięto 30 raz(y) 333,47 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
quatro4
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 30
Otrzymał 1 punkt(y)
Wysłany: 23-05-2020, 13:23   

To jest po prostu nieodpolerowane
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Jarcyq
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 3
Wystawił 1 punkt(y)
Wysłany: 27-05-2020, 09:59   

Tak też powiedział lakiernik, u którego reklamowałem te smugi. Auto odebrałem wczoraj i dziś przy promieniach slonecznych wciąż widziane są te jasne miejsca, drzwi wyglądają nieco lepiej, ale robota nadal źle wykonana. W zasadzie to już nie mam siły z tym znów iść do niego, mam wrażenie, że on tego nie potrafi dobrze ogarnąć. Moje pytanie zatem: czy można to skorygować ręcznym polerowaniem, przy pomocy jakiejś pasty i szmatki?
Z góry dzięki za wskazówki.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 28-05-2020, 17:20   

Po zdjeciach ciezko to ocenic. Skoro juz bylo poprawiane to raczej nie jest to dopolerowane bo ponowna polerka sprawe by zalatwila. Wyglada to na jakas plame pod lakierem bezbarwnym. Jasi przeswit czy cus.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
Jarcyq
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2020
Posty: 3
Wystawił 1 punkt(y)
Wysłany: 29-05-2020, 07:59   

ZIEMBA napisał/a:
Po zdjeciach ciezko to ocenic. Skoro juz bylo poprawiane to raczej nie jest to dopolerowane bo ponowna polerka sprawe by zalatwila. Wyglada to na jakas plame pod lakierem bezbarwnym. Jasi przeswit czy cus.


Byłem u gościa, powiedział, że będzie poprawiał tak długi aż będę zadowolony. Popatrzył i stwierdził, że musi innej pasty polerskiej użyć, mam podjechać w przyszłym tygodniu, zobaczymy. To jasne miejsce na drzwiach po ostatniej poprawce jest teraz jakby bardziej rozmyte, mniej widoczne, ale zajmuje większy obszar. Może jednak faktycznie porządna polerka potrzebna.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 29-05-2020, 18:30   

Jakby pozadna polerka miala pomoc to zrobil by ja i bylo by po problemie. Tak to widze.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne