lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Modernizacja garażu na warsztat
Autor Wiadomość
Mati093
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 4
Wysłany: 20-05-2019, 20:08   Modernizacja garażu na warsztat

Witam od dłuższego czasu zastanawiam się nad otwarciem własnej działalności. Mianowicie jestem w posiadaniu budynku gospodarczego o powierzchni około 100m2. Są to 2 pomieszczenia jedno służy obecnie jako garaż drugie robi za graciarnie po uprzątnięciu śmiało można pracować, pytanie tylko czy warto się pakować? Powiem szczerze iż budżet obecnie jest zablokowany do momentu podjęcia ostatecznej decyzji. O narzędzia bym się nie martwił bo sporo już się tego uzbierało przez lata więc do napraw blacharskich było by prawie wszystko, od kompresora po pistolety różnego rodzaju narzędzia pneumatyczne jak i ręczne , krótko mówiąc jest tego dość sporo. Największym problem na chwilę jest aranżacja pomieszczeń tak aby miało to ręce i nogi. Wiadomo muszę się rozeznać od strony prawnej jak to wygląda itp, itd. Kwestia odwiedzin urzędów i odrobina czasu. Powiem szczerze że pomysł jakiś tam jest, ma to być rozwiązanie na kilka lat. Po jakimś czasie w planach jest budowa lecz jak wiadomo na to potrzebne są nie małe pieniądze, nie oszukujmy się realia są jakie są do tego wszystkie pozwolenia, architekt wszystko w swoim czasie na chwilę obecną chciałbym robić to co lubię blisko domu, chociaz ma to swoje minusy :/. Co poradzicie? (Najważniejsze mowa o warsztacie blacharskim bez lakierni- drobny szczegół lecz ważny) A jeżeli decyzja środowiskowa by na to pozwoliła to kto wie może i lakiernie bym się skusił :aniolek:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
greece3
Użytkownik


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 1
Wysłany: 26-06-2019, 07:42   

Gdzie kupowałeś narzędzia ręczne, znasz może ten sklep https://narzedziowy24.eu/, muszę zrobić większa zakupy żeby doposażyć swój warsztat i szukam czegoś w dobrej cenie i jakości? Korzystał ktoś z ich asortymentu?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mati093
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 4
Wysłany: 04-08-2019, 11:24   

Powiem szczerze że większość narzędzi ręcznych zakupiłem przez allegro jak i w sklepach budowlanych typu castorama i leroymerlin czy jak to się tam pisze :) sporo sprzętu mam też z pozostałości działalności jednego z członków rodziny
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
draven12
Użytkownik


Dołączył: 02 Cze 2022
Posty: 1
Wysłany: 02-06-2022, 10:37   

Ja się teraz zaopatruje w https://sklep.einparts.eu/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne