lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
plama po malowaniu
Autor Wiadomość
patryk1120
Użytkownik


Dołączył: 28 Paź 2018
Posty: 2
Wysłany: 28-10-2018, 12:31   plama po malowaniu

Witam, otóż mam problem z drzwiami , które miały dosyć mały defekt, a teraz mają ogromną plamę, odrazu przyznaje się bez bicia , była to moja pierwsza próba malowania drzwi , zaraz po progu ,który wyszedl bardzo dobrze, postanowiłem sobie pomalować rownież drzwi - bład życia włożyłem w to dużo starań , a efekt jaki jest taki jest lepiej o tym nie mówić ;D Moje pytanie jest tego typu co zrobiłem źle ? defekt był zmatowiony papierem do podkładu , nałożone 2 warstwy bazy, po czym bezbarwny z utawrdzaczem pierwsza warstwa rozpylona po czym dwie mokro na mokro , wypolerowane pastami manzerna ( jedyne co wyszło to polerka) odcień jak widać jest całkiem inny razi w oczy ...
Pierwszego dnia jak malowałem baza samochod nałożyłem na to bezbawny z puszki co wyszło tragicznie jak się okazało drugiego dnia zdjąłem papierami wodnymi bezbarwny i pomalowałem jeszcze raz bezbarwnym 2k z dyszy czy w trakcie ściągania starego bezbarwnego mogłem ruszyć bazę ? i dla tego jest taki efekt ? Nie mam naprawdę pojęcia proszę o rady czy zrobić to jeszcze raz czy lepiej oddać do lakiernika bo nie uzyskam na takiej powierzchni dobrego efektu. ? Czy w grę wchodzi tylko malowanie całych drzwi.
ps. Lubię majsterkować i wolałbym to zrobić sam - satysfakcja.
Pozdrawiam.

https://zapodaj.net/7a640d6c0bff9.jpg.html
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Michalll
Użytkownik


Wiek: 34
Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 3
Wystawił 1 punkt(y)
Wysłany: 07-12-2018, 12:37   

podpinam się pod temat, też ostatnio lakierowałem drzwi i wyszło strasznie...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Sygnalista
Bywalec


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 20
Wysłany: 09-12-2018, 13:08   

To jest forum profesjonalistów i takie posty nie mają racji bytu. Ban będzie czy z powodu żałosnej ilości odwiedzin forum, teraz nawet takie posty są akceptowane.? :) :) :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne