lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie z PDR
Autor Wiadomość
AutomaxDetailin
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 3
Wysłany: 27-09-2018, 13:22   Szkolenie z PDR

Witam wszystkich.

Nasza firma oferuje szkolenie z zakresu PDR. (Usuwanie wgnieceń bez lakierowania).
Często do nas przychodzą na szkolenie mechanicy i lakiernicy, stąd pomysł o założeniu tego wątku.
Dla kogoś mechanika jest pasją życiową a dla kogoś jest nieudanym strzałem w wybrany zawód. Lub można zacząć świadczyć dodatkową usługę koło swojego głównego kierunku działalności.
Zapraszamy do nas, na szkolenie które pozwoli zmienić swoją działalność na czystą i perspektywiczną branże.

Oto kilka ważnych atutów które uzyskasz:

- Perspektywiczną branże która będzie istnieć i rozwijać się jak każda inna. Praca zawsze będzie.
- Dobre warunki pracy. Nie mażesz się w smarach, nie oddychasz spalinami, nie kręcisz starych śrub. Nie potrzebujesz nawet podnośnika. W przypadku lakierników nie oddychasz lakierami które są bardzo chemiczne, stąd szkodliwe.
- Pracować możesz w dowolnym wybranym przez ciebie miejscu. Cały sprzęt do pracy zmieścisz w bagażniku każdej osobówki.
- Nie jesteś przywiązany do żadnego miejsca pracy. Nawet jak nie masz warsztatu - zaoferuj dojazd do klienta i pomimo zarabiaj na PDR.
- Przeciętną dniówkę można zarobić w 2-3 godziny. Specjaliści z doświadczeniem wyrabiają się nawet w 30 min, a czasem i mniej.
- Praca w większości z nowymi autami. Bardzo często nawet nowe auta z salonów mają wgniecenia transportowe.
- Elastyczne godziny pracy, którymi możesz rządzić sam.
- Gotowy biznes, na założenie którego nie potrzebujesz majątku.

Zapraszamy do kontaktu na priw. lub proszę pisać w temacie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 27-09-2018, 18:29   

jaki koszt szkolenia? jesteście z Warszawy?, polecałem nie jednego klienta wam :)
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
michalLbn
Klubowicz


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 2131
Punkty: 49/7
Skąd: z niecaka ;) LBN
Wysłany: 28-09-2018, 06:39   

Również jestem ciekaw. Mam stały dostęp do drutów do pdr z USA. Jednak zapominam od kilku już lat nauczyć się nimi pracować.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
AutomaxDetailin
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 3
Wysłany: 28-09-2018, 08:29   

kalbi napisał/a:
jaki koszt szkolenia? jesteście z Warszawy?, polecałem nie jednego klienta wam :)


Dzień dobry. Tak tak jesteśmy z warszawy. Bardzo dziękujemy za polecenia. ;)
Koszt poszedł na prw. żeby nie uznali za reklamę.

[ Dodano: 28-09-2018, 09:37 ]
michalLbn napisał/a:
Również jestem ciekaw. Mam stały dostęp do drutów do pdr z USA. Jednak zapominam od kilku już lat nauczyć się nimi pracować.


Też poszło w priv.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Adam W
Użytkownik


Dołączył: 21 Lis 2018
Posty: 2
Wysłany: 21-11-2018, 16:19   

Byłem rok temu na szkoleniu :angry: NIE POLECAM. Ani koncepcji Pana Maxa ani sprzętu Carpoint a najgorsze były warunki podczas szkolenia - TRAGICZNE :glupek: .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
AutomaxDetailin
Użytkownik


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 3
Wysłany: 10-12-2018, 16:34   

Adam W napisał/a:
Byłem rok temu na szkoleniu :angry: NIE POLECAM. Ani koncepcji Pana Maxa ani sprzętu Carpoint a najgorsze były warunki podczas szkolenia - TRAGICZNE :glupek: .


Nie ściemniaj kolego, bo rok temu do 02.2018 u nas nie było na szkoleniu żadnego Pana Adama W - jeżeli to oczywiście twoje imię.
I co znaczy że ani sprzętu? Sprzęt mieliśmy cały czas!!!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne