lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kompresor wielozadaniowy (do wszystkiego) opinie?
Autor Wiadomość
Jebaniutki
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 11-04-2018, 05:35   Kompresor wielozadaniowy (do wszystkiego) opinie?

Czołem!!! Słuchajcie od dłuższego czasu zbieram się za kupno/zrobienie względnie mocnego i stosunkowo niedrogiego kompresora (który będzie wystarczający do pompowania, pneumata, lakierowania, piaskowania). Zasadniczo głównie byłby stosowany do celów gospodarczych (piaskowanie, malowanie maszyn rolniczych, coś w samochodzie sobie wypiaskować i pomalować typu elementy zawieszenia), mając piaskarkę pewnie bym łapał przez znajomych i olx-a jakieś fuchy na piaskowanie jako dorobek do pensji. Czyli generalnie takie powiedzmy pół-przemysłowe wykorzystywanie. Mam na oku do kupienia w super pieniądzach kompresor robiony do dokończenia. Kompresor jest oparty na baniaku 300l i dwóch dwutłokowych sprężarkach HS-21 (mają identyczne parametry jak HS31). Optymistycznie przyjmując (według danych technicznych) powinienem mieć ok 900l/min wydatku, myślę że realnie patrząc po regeneracji sprężarek powinienem mieć pewne 800l/min. Powiedzcie mi czy taka ilość powietrza wystarczy mi do piaskowania i pneumata w zastosowaniach półprzemysłowych? Jestem świadom że taki kompresor to nie będzie cud techniki i ekstra wydajność, ale od czegoś trzeba zacząć, a nie mam ochoty bulić 3-5tys za kompresor który będzie służył głównie do celów gospodarczych. Wiadomo jakbym zaczął łapać na niego jakieś zlecenia i widział w tym jakąś mamonkę to pewnie i z czasem zmieniłbym go na coś lepszego.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne