lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Srebro VW/ audi i devilbiss flg5 jak dobrze położyć bazę?
Autor Wiadomość
pona-91
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 07-03-2018, 14:54   Srebro VW/ audi i devilbiss flg5 jak dobrze położyć bazę?

Witajcie jak dobrze położyć srebrna bazę, wcześniej miałem proste kolory ogólnie moje ustawienia pistoletu to 2 bary ciśnienie, 2.5 obrotu material i miotla max, a do metalic aby się ziarno dobrze ułożyło?
Pistolet devilbiss flg5
Sprężarka wystarczająca. Malowane drzwi.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 07-03-2018, 19:46   

po pierwsze dobrej jakości baza. Do srebra nie można stosować szybkich rozcieńczalników - jedynie średni lub wolny. Obecnie średni. Srebro kładziesz normalnie jak zwykłe bazy, jedynie ostatnia warstwa jest wyrównująca - tzn. zmniejszasz ciśnienie z np.2 bar jak zaleca producent do 1,2-1,5, zmniejszasz nieco dawkę materiału i możesz nieco zwiększyć odległość od elementu.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
giena
Klubowicz
Auto-Mal



Pomógł: 3 razy
Wiek: 49
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 574
Punkty: 5/3
Skąd: podlasie
Wysłany: 11-03-2018, 16:58   Re: Srebro VW/ audi i devilbiss flg5 jak dobrze położyć bazę

pona-91 napisał/a:
Witajcie jak dobrze położyć srebrna bazę, wcześniej miałem proste kolory ogólnie moje ustawienia pistoletu to 2 bary ciśnienie, 2.5 obrotu material i miotla max, a do metalic aby się ziarno dobrze ułożyło?
Pistolet devilbiss flg5
Sprężarka wystarczająca. Malowane drzwi.


Miałem podobny problem z sreberkami audi , ale zmiana flg5 na sata 1,25 wsb rozwiązało problem do tego tak jaK pisze kalbi wolny rozpuszczalnik
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne