lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka PDR
Autor Wiadomość
bqnb
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-01-2015, 18:21   Nauka PDR

Jak w temacie, poszukuję osoby z małopolski która weźmie mnie pod "swoje skrzydła". Wiem ,że w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo i z tym się liczę, pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
dark743
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 34
Skąd: podkarpacie iwonicz
Wysłany: 13-03-2015, 15:18   

Kolego wziąć kogoś pod skrzydła to nie jest prosta sprawa bo trzeba wszystko tłumaczyć od podstaw. Jak zrobić dołek gdzie są dostępy jak coś rozebrać itd a czas leci i robota stoi. Wiem co mówię bo pracujemy we dwóch co za tym idzie uczyłem kolegę od podstaw. Jest u mnie już półtorej roku, radzi sobie bardzo dobrze i co najważniejsze nie boje się dać mu samochodu bo wiem że zrobi dobrze. Tak że kolego proponuje szkolenie i samodzielne dochodzenie do perfekcji.
_________________
www.darkpdr.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
bqnb
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: 19-03-2015, 20:32   

Nie dokładnie opisałem co miałem na myśli, akurat pisząc tego posta w styczniu byłem już na etapie wyciągania wgnieceń z kilku miesięcznym doświadczeniem, ale brakowało mi praktyki na samochodach i tego szukałem, dzieki za odpowiedź

Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 20-03-2015, 11:24   

dark743, kurde niezłe cuda robisz, oglądałem fotki z FB. Gratuluję umiejętności i podziwiam za cierpliwość.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
dark743
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 34
Skąd: podkarpacie iwonicz
Wysłany: 20-03-2015, 21:46   

Dzieki kalbi! Ciezko sie robi takie duze wgnioty ale lubie takie wyzwania ;]
Kolego bqnb gwarantuje ci ze jak bedziesz robil na samochodach to juz nie bedzie tak dobrze bo dojdzie stres itp ale kto nie ryzykuje nie pije szampana :)
_________________
www.darkpdr.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
grosul.mm
Użytkownik


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 1
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 22-06-2015, 19:52   

Dzień dobry, zapraszamy do studia w Warszawie, nauczanie mistrza klasy międzynarodowej, student amerykańskiej szkoły PDR! Szkolenie trwa 2 tygodnie! wszystkich, którzy są zainteresowani, odpowiem więcej!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDRKRK
Wyjadacz


Dołączył: 01 Lip 2013
Posty: 122
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: KRAKÓW
Wysłany: 30-08-2015, 17:19   

grosul.mm napisał/a:
Dzień dobry, zapraszamy do studia w Warszawie, nauczanie mistrza klasy międzynarodowej, student amerykańskiej szkoły PDR! Szkolenie trwa 2 tygodnie! wszystkich, którzy są zainteresowani, odpowiem więcej!


idź w buraki z twoją amerykańską szkołą, miałem okazję zobaczyć na żywo amerykańską robotę i to jest dopiero katastrofa, goście którzy robią od prawie 20 lat a robić nie umieją w ogóle. A u nas mówią że jak krowa dużo muczy to mało mleka daje, i sądze że tak jest z twoją prze świetną robotą z PDR, na zdjęciu wszystko wygląda pięknie. Przyjedź na targi do niemiec i wystartuj na zawodach jak taki kozak jesteś, wtedy się zobaczy co potrafisz....
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotrekradom81
Bywalec


Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 54
Punkty: 1/1
Skąd: radom
Wysłany: 07-09-2015, 18:46   

Hhehe ja tez bedąc teraz na gradzie w Niemczech miałem okazje zobaczyć dwóch amerykanów pochodzenia chińskiego i co oni robili z autami to była dosłownie masakra dno totalne tyle mam do napisania :) :killer:
Jeżeli chodzi o targi to tez nie ma sensu i tak zawody są ustawione
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
sebgo
Użytkownik


Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: małopolska
Wysłany: 27-09-2015, 12:09   

Witam wszystkich
Od niedawna zacząłem przygodę z PDR, kupiłem kilka drutów, zestaw do kleju i parę pierdół, mam pewien problem. A mianowicie podczas wypychania małej wgniotki zawsze zostaje mi minimalne wgniecenie na ok. 1mm jak się tego pozbyć? jakim drutem? czy może w jakiś inny sposób. Bardzo proszę o poradę, jestem tu nowy i każdą poradę chętnie przeczytam.
Pozdrawiam Sebastian
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
p-d-r
Użytkownik


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2015, 22:23   Bezpłatne 2 tygodniowe szkolenia PDR

Pojawiły się DARMOWE 2 tygodniowe kursy PDR - dofinansowane z Urzędu Pracy. Zobaczcie na OLX ! !!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Auto333
Użytkownik


Wiek: 55
Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 2
Skąd: katowice
Wysłany: 30-09-2015, 18:42   

bqnb Szkolimy w Holandii .... w grupach lub indywidualnie
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
slawciu323
Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 57
Wystawił 3 punkt(y)
Skąd: Kielce
Wysłany: 03-11-2015, 16:53   

Witam.
Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad nauką pdr i podjąłem decyzję, że wezmę się do ciężkiej pracy i się tego zacznę uczyć.
Mam pytanie jakie najlepiej będzie kupić lance do nauki. Biorę pod uwagę zestaw startowy firmy A-1 , Ntools na początek chce przeznaczyć około 2 tysięcy na to nie licząc lampy, młoteczka, zbijaków i zestawu do kleju.
Prosiłbym o pomoc bo bardzo ciężko o rzetelną informacje.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
argo
Bywalec


Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 42
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Śląsk
Wysłany: 03-11-2015, 20:36   

Wydaje mi się ze juz kilka razy bylo to juz na forum. Przeczytaj poprzednie tematy
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
slawciu323
Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 57
Wystawił 3 punkt(y)
Skąd: Kielce
Wysłany: 03-11-2015, 20:46   

Wszystko dość ogólnikowo, chcialbym wiecej konkretów.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
artiq
Bywalec
artiq


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: jawor
Wysłany: 04-11-2015, 19:42   

Slawciu 323 na początek kup sobie jeden pręt najlepiej ze zmiennymi końcówkami , z grubą i z szpicem do wykańczania długości około 30 cali, do tego obowiązkowo zbijak, młotek i oczywiście jakąś lampę bo bez niej zapomnij że cokolwiek zrobisz. Pomyśl również o szkoleniu bo nie znając podstaw nie będziesz za bardzo wiedział na co zwrócić uwagę podczas wypychania lub zbijania high spotów a na pewno na początek narobisz ich dużo. Nie szalej z zestawami bo po jakimś czasie możesz dojść do wniosku że jednak to nie dla Ciebie. Pozdrawiam życzę cierpliwości i stalowych nerwów.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mar85
Użytkownik


Wiek: 61
Dołączył: 23 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: gdynia
Wysłany: 23-06-2016, 16:38   

Witam.
Ogólnopolska Sieć Techników PDR prowadzi dwutygodniowe szkolenia. Można przez nich zamówić narzędzia PDR NUSSLE.
Sprzęt + 2 tyg szkolenie + zakwaterowanie + wyżywienie ZA DARMO z dofinansowania z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych.
więcej na Ogólnopolska Sieć Techników DRR www.p-d-r.pl, facebooku.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 23-06-2016, 17:39 ]
Witam.
Ogólnopolska Sieć Techników PDR prowadzi dwutygodniowe szkolenia. Można przez nich zamówić narzędzia PDR NUSSLE.
Sprzęt + 2 tyg szkolenie + zakwaterowanie + wyżywienie ZA DARMO z dofinansowania z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych.
więcej na Ogólnopolska Sieć Techników PDR www.p-d-r.pl, facebooku.
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
MariuszKozio
Użytkownik


Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1
Skąd: Radom
Wysłany: 25-11-2016, 20:00   

Cześć
Mam na imię Mariusz, chcę zacząć usuwać wgniecenia. Jestem kompletnie zielony ale zaciekawiła mnie ta robota. Widziałem w programie dziewczynę, która to robi więc dlaczego nie ja. Mam trochę kasy i chcę zacząć się uczyć. Lepiej uczyć się samemu z youtube czy pojechać gdzieś na kurs? Jakie narzędzia polecacie, od czego warto zacząć? Co jest potrzebne na początek?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
autoPDR
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2017
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-06-2017, 16:50   

Na początek, potrzebujesz dobrego szkolenia, w trakcie którego zdobędziesz wiedzę niezbędną do rozpoczęcia nauki, czy wyboru sprzętu. Niestety rozwiązania budżetowe, jak nauka z wszelkiego rodzaju publikacji video, kończy się najczęściej wieloma złymi nawykami, które przeszkadzają, albo uniemożliwiają pracę i trudno się ich pozbyć.
_________________
Marek, http://www.autopdr.eu
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
GrzegorzXX
Użytkownik


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 15-03-2018, 22:21   

Witam

Mam pytanie do znawców PDR

Rozpocząłem naukę PDRu zacząłem robić małe wgniecenia i mam problem bo jak wyciągam wgniecenie przy ostrzejszych wgniotkach zawsze mi zostaje ostra krawędż na samym środku wgniecenia ?
Co zle robię?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Putek
Użytkownik


Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 1
Skąd: Siedlce
Wysłany: 18-03-2018, 08:52   

Dopisuje się do pytania kolegi wyżej.
Czy to może być wina tego że nie zawsze wypycham ruchem "ślimakowy"?
Czy raczej po prostu chce za szybko i przeciągam?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne