lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
wyszukiwanie kolorów
Autor Wiadomość
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 09-11-2009, 21:57   wyszukiwanie kolorów

DuPont na swojej stronie internetowej wprowadził nowe wyszukiwanie kolorów . mercedes 744 tak wygląda teraz okno z recepturą. w górnym prawym rogu jest pokazany nawet odcień koloru. hmm
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 10-11-2009, 00:11   

baqo napisał/a:
DuPont na swojej stronie internetowej wprowadził nowe wyszukiwanie kolorów

W programie ColorNetPro już od dość dawna jest pokazany każdy kolor w odrębnym oknie, jest to bardzo pomocne w sytuacji gdzie na karoserii nie ma tabliczki z kodem lakieru (np.najnowsze roczniki mazdy), po wpisaniu marki, modelu, rocznika, i zaznaczeniu ptaszkiem wyświetlanego koloru najbardziej podobnego do tego który jest na aucie program potrafi sprecyzować jaki to nr lakieru i podać od razu recepturę, aktualizacja jest dostępna na płytach CD cztery razy do roku..
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl szczegóły
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 10-11-2009, 08:33   

jacklack napisał/a:
W programie ColorNetPro już od dość dawna jest pokazany każdy kolor w odrębnym oknie
do mnie jeszcze nie dotarł ten program ,więc muszę się zadowolić tym co mam ;] podgląd koloru przy recepturze faktycznie się przydaje podczas odszukiwania nru lakieru ,gdy nie dysponujemy nrem z karoserii auta ,a nie zawsze dane fiszki z kolorem są dostępne.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 10-11-2009, 13:30   

baqo napisał/a:
jacklack napisał/a:
W programie ColorNetPro już od dość dawna jest pokazany każdy kolor w odrębnym oknie
do mnie jeszcze nie dotarł ten program ,więc muszę się zadowolić tym co mam ;] podgląd koloru przy recepturze faktycznie się przydaje podczas odszukiwania nru lakieru ,gdy nie dysponujemy nrem z karoserii auta ,a nie zawsze dane fiszki z kolorem są dostępne.

Ja dostaję ColorQuickPro.W nim nie ma okienka.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 10-11-2009, 13:38   

No-limit napisał/a:
Ja dostaję ColorQuickPro.W nim nie ma okienka.

No tak,ja go też dostaję ;) w ColorQickPro nie ma tej opcji jak również nie ma opcji gospodarki magazynowej
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 10-11-2009, 16:11   

Cytat:
W programie ColorNetPro
widzisz No-limit, bo to tylko prezes ma takie względy w DP i dostaje to co najlepsze ;]
jacklack, to płytką CD ColorQickPro uzupełniasz ColorNetPro ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 10-11-2009, 17:31   

baqo napisał/a:
widzisz No-limit, bo to tylko prezes ma takie względy w DP i dostaje to co najlepsze ;]

Tu nie chodzi o względy baqo, podobno ten program na zachodzie jest jeszcze płatny, w Polsce dostawiają go przede wszystkim ASO i lakiernie które bardzo długo współpracują z Dp przy czym wykazuję jeszcze jakieś tam konkretne obroty ;)
baqo napisał/a:
jacklack, ta płytką CD ColorQickPro uzupełniasz ColorNetPro ?

nie, NetPro to zupełnie osobny program i są do niego osobne nośniki z aktualizacją
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 10-11-2009, 21:25   

jacklack napisał/a:
baqo napisał/a:
widzisz No-limit, bo to tylko prezes ma takie względy w DP i dostaje to co najlepsze ;]

Tu nie chodzi o względy baqo, podobno ten program na zachodzie jest jeszcze płatny, w Polsce dostawiają go przede wszystkim ASO i lakiernie które bardzo długo współpracują z Dp przy czym wykazuję jeszcze jakieś tam konkretne obroty ;)
baqo napisał/a:
jacklack, ta płytką CD ColorQickPro uzupełniasz ColorNetPro ?

nie, NetPro to zupełnie osobny program i są do niego osobne nośniki z aktualizacją

Panowie,nie powinniśmy robić z tego problemu.Te okienka są tylko poglądowe,a lakier i tak trzeba dorobić.Owszem ,są przydatne przy kolorach które nie występują w katalogach/kartach kolorów/ ,lub przy wielu kolorach o tym samym numerze lub kodzie/Ford/,ale dla wyjadaczy to nie problem :) .Jacek zapraszam do komentarza i wszystkich Was namierzyłem :nono: ;] :) ;) .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 10-11-2009, 21:31   

jak ten program jest tylko bogatszy o gospodarkę magazynową ,a tacy klienci jak ja już nie zasługują sobie na niego ,to niech ( tu wpisz sobie sam ) .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
No-limit
Ekspert



Pomógł: 15 razy
Wiek: 63
Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 2201
Punkty: 34/24
Wysłany: 10-11-2009, 21:45   

baqo napisał/a:
jak ten program jest tylko bogatszy o gospodarkę magazynową ,a tacy klienci jak ja już nie zasługują sobie na niego ,to niech ( tu wpisz sobie sam ) .

Zaden z tych programów nie ma opcji gospodarki magazynowej/ja od lat robie remanent na "oko"/,Dobre i to że jest kalkulacja-cennik.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 10-11-2009, 22:03   

No-limit napisał/a:
Zaden z tych programów nie ma opcji gospodarki magazynowej

Gdyby nie miał nie pisał bym że ma, mało tego program robi automatycznie zamówienie które można otworzyć w formacie pdf i wysłać mailem do dostawcy
Cytat:
jak ten program jest tylko bogatszy o gospodarkę magazynową ,a tacy klienci jak ja już nie zasługują sobie na niego ,to niech ( tu wpisz sobie sam ) .

Myślisz że mi chcieli dać? :) zapytaj najpierw o niego w centrali, jeśli ci odmówią to wtedy pisz o faktach bo na razie je uprzedzasz ;)
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne