lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Saico De Luxe super 78 Hydroline
Autor Wiadomość
acer
Wymiatacz


Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 192
Otrzymał 5 punkt(y)
Skąd: opolskie
Wysłany: 12-08-2015, 19:36   Saico De Luxe super 78 Hydroline

Witam,Zakupiłem po okazyjnej cenie taką kabine ma ktoś taką w pracy,albo wie jak wyglądją poskładane jesdnostki termowentylacyjne (agregaty) itd z tego co kojarze to sam tam po 2 silniki w turbinach... jeden 5,5 kw+5,5kw ...drugi chyba 7,5kw +7,5kw .Domyślam się ze na ten temat zapewne dużą wiedzę posiada projekter :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 13-08-2015, 12:42   

Kabina z dyszami venturiego w skosie ściany i sufitu. ;) Pod względem technicznym zespoły termowentylacyjne sa od kabiny DE LUX. Nazwa Hydroline dotyczy zestawu dysz i czterech dodatkowych silników na dachu kabiny do napędu strumienia powietrza do tych dysz. Ciekawa budowa ramek sufitu bo zamiast prętów jest tam perforowana blacha stalowa zmniejszająca powierzchnię nadmuchu o 40 % i stabilizująca maty żeby się trzęsły. Poza tym jak na model z 2003 konstrukcyjnie to nadal bardzo przyzwoita kabina. Saico w Arezzo we Włoszech już nie istnieje, ale w Polsce tych kabin sprzedali mnóstwo. Dawny dystrybutor SAICO ( Lumina Poland ) kilka lat temu był przedstawicielem Termomeccaniki operując z Warszawy. Mam kontakt z technikiem który złożył wszystkie nowe kabiny SAICO w tym kraju. Jeżeli potrzebujesz konkretnej pomocy to napisz do mnie e-mail. Prześlę ci nr telefonu. Jeżeli szukasz tylko jakiś podstawowych informacji to szukaj raczej schematów budowy urządzeń grzewczo wentylacyjnych SAIMA. To bliźniak SAICO choć akurat w przypadku modeli Hydroline jest tak że SAIMA nigdy nie miała w swojej ofercie tego rozwiązania.
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
acer
Wymiatacz


Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 192
Otrzymał 5 punkt(y)
Skąd: opolskie
Wysłany: 16-08-2015, 13:28   

no te ramki :glupek: może to ładnie wygląda ,ale tylko to :killer: .Z tego co mi jeden gadał to przeciąg jest dosyć ładny w tej kabinie,ciekawi mnie jaki by był jak by to miało takie plenum jak np.blowtherm
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Robert1978
Użytkownik


Dołączył: 31 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 31-12-2017, 13:42   

Witam was.czy mieliscie okazje pracowac w kabinie Saico Ga 1200.rok produkcji 1999.posiada panel sterujacy 'New Tronic'?szukam pomocy w sterowaniu nia.nie posiadam instrukcji do niej.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne