lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: unek
13-01-2012, 22:19
Szablony do lakierowania
Autor Wiadomość
cassius17
Stały Bywalec


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 96
Punkty: 1/2
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 13-01-2012, 18:48   Szablony do lakierowania

Witam,

Czy spotkał się ktoś z firmą, która produkuje szablony(naklejki) do lakierowania? Chodzi o to, że chciałbym na baku motocykla nanieść pewien wzór w ten sposób, że miejsce tego wzoru lakieruję wybraną bazą, po przeschnięciu przyklejam na to szablon(naklejkę), lakieruję cały bak, odklejam ta naklejkę i lakieruję klarem.


Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
GioW
Dostawca


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 342
Punkty: 6/5
Skąd: FMI
Wysłany: 13-01-2012, 21:57   Re: Szablony do lakierowania

cassius17 napisał/a:
Witam,

Czy spotkał się ktoś z firmą, która produkuje szablony(naklejki) do lakierowania? Chodzi o to, że chciałbym na baku motocykla nanieść pewien wzór w ten sposób, że miejsce tego wzoru lakieruję wybraną bazą, po przeschnięciu przyklejam na to szablon(naklejkę), lakieruję cały bak, odklejam ta naklejkę i lakieruję klarem.


Pozdrawiam


Tutaj coś mają może Cię zainteresuje, zawsze możesz zapytać :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 13-01-2012, 22:17   

GioW,
no własnie chciałem napisac ,że bardziej te pytanie do tych co bawią się aerografemm...
bo tu bardziej taśma papierowa idzie w ruch ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
arka
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 157
Otrzymał 7 punkt(y)
Skąd: lodzkie
Wysłany: 14-01-2012, 12:52   

zalezy jaki wzor bo ja czasami oklejam tasma 3m do lini, ale jak mam jakis napis czy jakies tribale czy inne wynalazki to jade do kolesia od reklam i znim jestem dogadany ze wycina mi takie rzeczy. tobie tez proponuje jechac do jakies firmy zajmujacej sie reklamami i powiedz im co maja ci wyciac tylko powiedz zeby zrobili ci to z foli szablonowej bo jest tansza i lepiej sie nia operuje i kleju nie pozostawia
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
cassius17
Stały Bywalec


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 96
Punkty: 1/2
Skąd: Pszczyna
Wysłany: 14-01-2012, 13:11   

arka napisał/a:
powiedz im co maja ci wyciac tylko powiedz zeby zrobili ci to z foli szablonowej bo jest tansza i lepiej sie nia operuje i kleju nie pozostawia


O właśnie taką informację mi chodziło, wzór dość skomplikowany i raczej nie dałbym rady go wykleić taśmą. Za niedługo powinienem mieć ten wzór w grafice wektorowej i będę próbował, czy zostawić naklejkę czy wylakierować ten wzór.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
zacha
Użytkownik


Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Racibórz
Wysłany: 04-08-2012, 23:29   

Na takie szablony lakiernicze doskonale nadaje się przeźroczysta folia, z której produkujemy standardowo naklejki ścienne i okienne.
Mieliśmy jednak już kilkadziesiąt zamówień właśnie na szablony lakiernicze (auta, motocykle), a wyciąć można praktycznie każdy wzór.

Wybierasz sobie tylko opcję, aby dany wzór był wycięty jako szablon malarski / lakierniczy - dostajesz wtedy np. prostokąt z wzorem wyciętym na środku.

Jeśli chcesz wycinać coś swojego najlepiej mieć wzór zapisany w formatach wektorowych np. programu Adobe Illustrator lub Corel Draw lub dobrej jakości czarno-białe zdjęcie ze wzorem, z którego możemy "odrysować" wzór, który Cię interesuje.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie szablonów - postaram się odpowiedzieć.
_________________
naklejki dekoracyjne ścienne - tuningowe - szablony lakiernicze i malarskie!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Thumper
Wyjadacz


Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 137
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Jordanów
Wysłany: 16-08-2012, 21:27   

Czy można jakoś uniknąć zbierania się lakieru przy krawędzi szablonu? Zawsze mam tak, że jak odkleję szablon to przy jego krawędzi jest więcej lakieru niż np w środku, czasami też krawędź robi się trochę nierówna.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne