lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: jacklack
06-03-2011, 22:49
Pistolety Lakiernicze
Autor Wiadomość
unek
Moderator


Pomógł: 11 razy
Wiek: 41
Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 3287
Punkty: 30/22
Skąd: pomorskie
Wysłany: 05-03-2011, 00:51   

elvis,
ja nie ma po co ci cos udowadniac...
wyciagnij sam wnioski z tego co piszesz...
pozatym te posty nie sa na temat wiec kolega teem posprzata to...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 05-03-2011, 01:03   

PROJEKTER napisał/a:
pierdzielisz bzdety w każdym temacie


To UDOWODNIJ ! !!!!!
 
     
jacklack
Administrator



Pomógł: 35 razy
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 3553
Punkty: 95/54
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 05-03-2011, 01:39   

elvis napisał/a:
unek napisał/a:
samo grzanie czy nie nie było wazne..bo wiadmo jak jest w realu..


Wiem i Cię rozumiem . Spękałeś za wcześnie. A miałeś rację i ja bym to udowodnił.

Więcej wiary.

Musisz miec wilczy instynkt - --zadawac cios bezbłędnie --czyli byc SNAJPEREM.

Widzę @elvis, że jednak jesteś durniem w sensie postrzegania niektórych sparaw, i to do potęgi enty... i do tego jesteś takim jakich mało, czyli durniem niereformowalnym co jest najgorsze w tym wszystkim...to w taki ohydny sposób tając w swych wypowiedziach zagrożenie dla zdrowia i życia (o których pewnie doskonale wiesz), jakie niesie za sobą podgrzewanie produktów chemicznych na piecykach chcesz pozbyć się swojej konkurencji??...nie kolego...to nie ferr...

Nakłaniając, i podżegając do takich działań publicznie, tracisz w tym momencie prawo uczestnictwa w życiu tego forum....

Dziękuje za uwagę @elvis, i pozdrawiam...


....mając na względzie powyższe, przysługuje Ci jeszcze prawo do odczytania tej wiadomości jako dla Ciebie informacyjnej, po czym Twoje konto będzie zablokowane, i do tego momentu temat zamykam....

TEMAT OTWARTY
_________________
www.lakiernik.info.pl
Forum Lak
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 05-03-2011, 02:29   

Witam!

Tak jak w zyciu prywatnym jak i zawodowym jestem zwolennikiem wnoszenia czegos pozytywnego i dobrego na przyszłosc.
Staram sie wyznawac zasade: Nie mówic wszystkiego co sie wie ale wiedziec co sie mówi !
Choc kazdy jest tylko człowiekiem i moze sie mylic to mylic sie co drugi raz (jak niektórzy tutaj) to juz chyba przesada lub zwyczajna głupota. Naprawde nie chodzi o to zeby nabijac se posty i pisac o wszystkim w kazdy temacie i ciagnac temat pod swoje widzimisie ale pozostawic tu na TYM FORUM swoja fachowa wiedze i troche kultury, z naciskiem na facowa wiedze!
Nie myslcie sobie ze bede kasował posty za kazdym razem jak bedziecie tu pisac bzdety, pierdoły i nie bedzie dowodów na Wasza głupote :nono: , bo pomylic sie moze kazdy ale przyznac sie do tego i rozwijac sie dalej!

A tematy w stylu: mam to w dupie, pieprze to, nie iteresuje mnie opina innych, zrobie jak zechce to troche nie na miejscu a szczególnie na powaznym forum zawodowym! To nie konkurs na niesfornego rapera.

Tu jest dział pistolety i jak na razie ani uzytkownicy Saty jak i DeVilbissa(a jednych i drugich jest sporo) nie napisali obszernego testu lub wrazen z uzytkowania tych pistoletów.
Wiem,wiem Jack napisał ale co z rezta usherów?

Ale sa tez miłe i zabawne chwile które potrafia wprawic mnie w naprawde dobry humor, np.

Musisz miec wilczy instynkt - --zadawac cios bezbłędnie --czyli byc SNAJPEREM

-to raczej na forum łowieckie- ;)

Tak ze panowie zostawcie po sobie wspomnienia!
-ale dobre i profesjonalne-

Czekamy na testy! i zapewniam jesli beda rzetelne to To je popre własnym zdaniem (maluje wszystkimi markami tu wymienionymi) i posty nierzetelne beda usówane, nawet pana @P. :)

Pozdrówko!
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne