lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Sata vs DeVilbiss vs Iwata vs reszta świata
Autor Wiadomość
4x4
Wymiatacz


Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 176
Punkty: 2/7
Skąd: Okolice
Wysłany: 20-02-2011, 15:29   

Ja bym chciał aby to było porównanie np, ja mam sate klc rp 1.3 i p mogę powiedzieć ze ma wąski strumień jak mam malować maskę to muszę się namachać, do baz nie mam problemu nigdy na srebrze nie zachmurzyła, a są osoby ze nie da się tym lakierować ?

kupiłem z niewiedzy ale to ludzkie, maluje 4 lata i śmiga dalej, i nie jedno auto wyszło bez polerki , chce coś kupić innego ale sam już nie wiem co ?
czytając jakieś wypociny czy gówniane argumenty to sam się zniechęcam, do kupna czegoś lepszego

jeżeli ktoś ma uwagi na temat np.saty dewilbissa, wolcoma czy czegoś innego to niech napisze czemu mu, np awaryjny, krótko żywotny, drogi w częściach , mało dostępne części ,itp.
a nawalać i na jednego czy wychwalać innego bez podania argumentów to wielka dupa a nie porównanie czy pomoc przy wyborze komuś kto to czyta .

jak ktoś ma model jaki ma to niech napisze co mu się nie podoba a nie boi się ze proiekter go skrytykuje ze ma np: dewilbissa czy wolcoma a nie sate
pozdrawiam
_________________
Mieszalnia Lakierów
Autocolor, Mipa, Dyna

www.Frostt.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne