lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Italco LVMP H-929 - dysza do farb akrylowych.
Autor Wiadomość
lukpio3
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-05-2023, 14:41   Italco LVMP H-929 - dysza do farb akrylowych.

Witam wszystkich serdecznie.
Na wstępie nadmienię że nie jestem zawodowym lakiernikiem, raczej maluję amatorsko stąd brak mi pewnej wiedzy i doświadczenia. Potrzebuję Waszej pomocy. Posiadam pistolet Italco LVMP H-929 z dyszą 1.8. Może nie jest to jakiś markowy sprzęt ale tak jak mówię, samochodów nie lakieruję 🙂. Mam teraz do pomalowania kilka elementów blaszanych (nie są to elementy karoserii, są to takie zadaszenia blaszane z blachy stalowej grubości 1mm). Czy jestem w stanie dobrze pomalować te zadaszenia farbą akrylową z dyszą 1.8 czy raczej radzilibyście mi dokupić dyszę np 1.4? Podkład epoksydowy już położyłem i jakoś to wyszło. Zacieków nie ma, wszystko ładnie pokryło. Tylko obawiam się, czy będę w stanie w miarę dobrze położyć pistoletem z taką dyszą, akryl. Niby producent farby, zaleca właśnie dyszę 1.4 tylko że dysza, jest jeszcze ściśle zależna od technologii lakierowania. Ja jak wspomniałem posiadam pistolet LVMP. Podpowiedzcie proszę zanim wydam 150zł na nową dyszą 1.4 bo może okazać się zbędna :) .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne