lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
pigment do bazy
Autor Wiadomość
bistroturbo
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2022
Posty: 1
Wysłany: 18-11-2022, 15:46   pigment do bazy

witam przyrdzewiały mi nadkola w samochodzie a ze lakierowanie nie jest mi obce postanowiłem sam ogarnąć temat, problem pojawia się na poziomie mieszalni lakierów które mam w zasięgu, mam perłowy odcień b.jasnego niebieskiego coś w stylu wyblakłego antracytu trudno opisać w słowach kolor który mam, grunt ze idzie w odcień niebieskiego a w mieszalniach robią mi jak nie idący w stronę zielonego odcienia to w stronę czerwonego pomimo ze daje im kod lakieru i klapkę od wlewu paliwa już mi bokiem wychodzi bieganie i przekomarzanie się z baranami ze tego nie da się wycieniować za duża różnica w odcieniu , i tu pytanie do was jakiego rodzaju pigmentu lub barwnika użyć do bazy rozcieńczanej akrylowym rozcien. szukam na allegro i w necie i tylko pigmenty do farb wodorozcieńczalnych znajduje , od razu pisze ze lakierowanie samo w sobie nie jest to czarna magia dla mnie po prostu nigdy nie dobarwiałem bazy, potrzebuje dopasować sobie kolor ok 200ml bazy wiec pigmentu będzie parę kropli podejrzewam jakaś rada pomoc z tym pigmentem ? jaki rodzaj ? marka ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne