lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Baza metalic gryzie sie z podkładwm
Autor Wiadomość
Vlodek
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2020
Posty: 2
Wysłany: 17-07-2020, 18:25   Baza metalic gryzie sie z podkładwm

Witam wszystkich . Mam problem z bazą metalikiem któy po nałozeniu gryzie sie z podkładwem wypeniaacym z Boll (spray). Dołącze zdjecie o ile sie da . Baza dorabiana pod kolor drugi raz . Poprzednia nie trafiona była w odcień le nic sie nie działo . Przed położeniem bazy zmyłem zmywaczem antysilikonowym wszystko przetarłem sciereczką antystatyczną i położyłem baze . Wcześniej malowałem zderzak ta sama historia bza sie waży z podkładem . I od nowa szlifowanie podkładowanie , ale poszło . Dzisiaj malowałem maske i znów powtórka . Na pierwszej bazie nic sie nie działo ale był inny odcień wiec zmieniłem baze na dorabianą . Co jest powodem ważenia ? może baza nie lubi antysilikony bo poraz drugi dzieje sie tak smo , lub baza musi mieć swój rpzpuszczalnik . No i drugi temat to chyba tak to nazywacie lisi ogon smugi po przejsciu pistoletem . Pistolet z dysż 1,4 cisnienie 2,5 bara co jest nie tak . Staram sie czymać odległość ok 15 cm czy zawolno ciągne ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 18-07-2020, 21:01   

Sprayem mozna pomalowac sciane czy plot. Do niczego wiecej sie nie nadaja. To jest powod gryzienia sie produktow.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
klapek
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 27
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Parczewo
Wysłany: 21-07-2020, 13:42   

Rozcieńczalnik tej samej technologii co baza w odpowiednich proporcjach zgodnie z kartą tech.
Dla przykładu baza PPG z rozcieńczalnikiem Spectral'a, podniosła się i ogólnie syf taki, że do gołej blachy ryłem...

Nauka kosztuje :D :D :D
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne