lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Kompresor do domowego warsztatu 100 - 200l
Autor Wiadomość
lukpio3
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-05-2020, 20:52   Kompresor do domowego warsztatu 100 - 200l

Witam Państwa Serdecznie,
Wiem że tematów związanych z wyborem kompresora było sporo, oczywiście je sobie przejrzałem ale wiadomo, trudno tu dopasować coś pod siebie bo każdy szuka sprzętu do innych zastosowań. A więc może krótko przedstawię Wam swoje oczekiwania i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Szukam kompresora, do domowego warsztatu. Absolutnie nie będzie on wykorzystywany w celach zarobkowych czy profesjonalnych. Mam niewielkie gospodarstwo. Trochę sprzętu. Wiadomo, czasem trzeba jakiś odświeżyć, przemalować. Od razu dodam, ie zamierzam malować samochodów. Czasem zdarza się że coś się popsuje, przydał by się klucz pneumatyczny ale to nie nie na zasadzie że będę tego klucza używał godzinami przez cały czas. Natomiast fajnie było by gdyby był w stanie bez przerw odkręcić 5 śrub w kole samochodowym :) . Posiadam że kilka starszych już samochodów które serwisuję sam, więc jakieś prace przy nich, odpowietrzanie hamulców, przedmuchanie sprzętu rolniczego. Tego typu prace. Nie będzie on używany dzień w dzień dlatego fajnie było by gdyby jednak mi trochę posłużył. Nie mam też pomysłu co do pojemności kompresora. Może to też wina że za dużo czytam. Jedni piszą że do tego typu prac to 100l to nawet nie ma co, trzeba minimum 200l. W innym poście (nie koniecznie na tym forum bo przeglądam ich mnóstwo) do jakichś prac warsztatowych typu właśnie coś pomalować, czy popracować z kluczem, polecają 50l. Zgłupiałem już. Nie chcę kupować chińczyka dlatego zacząłem szukać czegoś polskich marek. I tu znowu zonk bo wiele narzędzi z polską ma tyle wspólnego że są u nas skręcane a całe podzespoły to chińszczyzna, identyczna jak ta montowana w o wiele tańszych urządzeniach z chin które nie chwalą się że są polski. No i trochę mnie zgłupiałem. Budżet? Wiadomo, im mniej tym lepiej. Zdaję sobie sprawę że chcąc sprzęt na lata, ie kupię nic za 1000zł dlatego przeznaczyłem na to 3000zł. Mam nadzieję że w tym budżecie znajdę coś sensownego. I nie ukrywam że liczę tu mocno na Waszą pomoc.
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne