lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Aeromexim Hybid HVLP/CLEAR
Autor Wiadomość
Strzemieńczyk
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2019
Posty: 3
Wysłany: 17-11-2019, 19:11   Aeromexim Hybid HVLP/CLEAR

Witam wszystkich serdecznie. Jestem stałym czytelnikiem tego forum, lecz dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować, i czasami zamienić kilka słów z Wami. Nie ukrywam, że motywacją dla mnie również był fakt, iż nigdzie nie ma żadnych informacji na temat pistoletów marki Aeromexim Hybrid HVLP I CLEAR. Są to nowe wynalazki z chromowanymi korpusami - firmy z bardzo długą tradycją. Do rzeczy - otóż w najbliższym czasie chcę zakupić sobie nowe zabawki do pracy. Nie chcę mieć jednego do wszystkiego ( bardzo długo ten stan rzeczy przerobiłem ) i zwróciłem uwagę akurat na tą markę. Fakt, że producentem jest Hiszpańska firma Aerometal z prawie 100 letnią tradycją w tej branży sprawia, że jakoś strasznie dużego ryzyka nie podejmę zakupując ten sprzęt. Ale bardzo chciałem poruszyć ten temat tutaj, i zapytać się, czy któryś z Was miał już możliwość lakierować tym sprzętem. Na oku mam również Aerometal Victoria 215 w dwóch wersjach czerwony, i niebieski ale dziwnym, i niezrozumiałym dla mnie faktem jest totalny brak jakichkolwiek informacji o tych urządzeniach. Dosłownie nic, cisza na forach, cisza na youtube. To bardzo dziwne, firma jest na rynku prawie wiek. Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Strzemieńczyk
Użytkownik


Dołączył: 17 Lis 2019
Posty: 3
Wysłany: 20-11-2019, 18:47   

Eeee. Widać same majstry z parafii św trójcy, i dalekiego wschodu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
klapek
Bywalec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 27
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Parczewo
Wysłany: 21-11-2019, 12:19   

Przełam tę ciszę - kup, przetestuj i opisz.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne