lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [0] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Mobilne oświetlenie do lakierowania
Autor Wiadomość
brtl
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 2
Wysłany: 10-07-2019, 12:01   Mobilne oświetlenie do lakierowania

Mam dość nietypowy problem, lakieruje okazjonalnie. Niestety nie mam wydzielonej powierzchni w tym celu. Pojedyncze elementy na przestrzeni w której nie zamieszczę calego auta. Jeżeli jest koniecznosc zrobienia większej rzeczy, w hali która ma kilkaset m2 wysoka na kilka metrów i tu pojawia się problem karnego oswietlenia. Optymalnie było by wydzielić przestrzen, niestety w obecnej lokalizacji nie mam takiej możliwości. Problemem obu miejsc jest oświetlenie a raczej jego brak :D czy spotkaliscie się takim mobilnym oświetleniem?

Wizualizuje to sobie jako stelaż z profili Alu na kółkach, szeroki na przykładowo 2m i podobnie wysoki. Z możliwością pochylenia jego górnej części do 45st. Wykonalbym to osobiście, nie mam niestety koncepcji na samo źródło oświetlenia, taśmy Led czy oprawki?

Głównie zależy mi na widocznym odbiciu w lakierze, bez tego niestety każda robota jak pewnie doskonale wiece to jedynie machanie reka w ciemno i fitness połączony z rozciąganiem szyji w poszukiwaniu odbicia w lakierze :)

Mam pewną koncepcje jak by to miało być zbudowane, jeżeli będzie jakieś zainteresowanie tematem to chętnie to naszkicuje dla zoobrazowania. Chyba że funkcjonuje gotowy produkt spełniający moje oczekiwania i mógłby stanowić inspiracje, jeżeli kojarzycie coś takiego - zdjęcia na wagę złota :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne