lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
WŁASNY WARSZTAT ZA 10 000 ZŁ !
Autor Wiadomość
MODULAR
Bywalec



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 33
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Polska
Wysłany: 21-09-2009, 19:38   WŁASNY WARSZTAT ZA 10 000 ZŁ !

Obiecywałem i obiecywałem ( PROJEKTER ) i pisałem że kiedyś będzie dostępny tani i refundowany warsztat samochodowy … szybko budowany objęty dotacją … z wszystkimi formalnościami w ofercie …. a teraz MODULARNY WARSZTAT jest już dostępny … dla tych którzy chcą tanio i profesjonalnie zbudować i wyposażyć własny warsztat. Kto jest zainteresowany zapraszam na stronę :

http://www.modularny-warsztat.pl/

Dużo informacji umieszonych zostało w katalogach PDF … kto jest bardzo zainteresowany
inwestycją i jej przebiegiem niech koniecznie pobierze te katalogi.

Odpowiem na wszystkie pytania ale proszę … najpierw poszukajcie na stronie www.

Organizacyjnie mam prośbę żeby pytania o bardziej prywatnym charakterze planowanych przez was inwestycji kierować na adres e-mail projekter@projekter.pl ponieważ podana przy Nicku MODULAR poczta - modular@modularny-warsztat.pl odbierana jest przez kilka komputerów i może trochę potrwać zanim odpowiem.

Tym którzy czekali i wysyłali pytania jak postępują prace nad tym projektem … dziękuję za cierpliwość i zainteresowanie … oraz cenne uwagi które uwzględniliśmy w tym programie !

pozdrawiam PROJEKTER
_________________
Przepraszam za chwilowo nie aktywną stronę www.
Nowa jest w opracowaniu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2009, 19:28   

chyba bida w kraju Panie... bo nikt nawet sie nie cieszy, nie komentuje ... ojj bida
 
     
baqo
Moderator


Pomógł: 16 razy
Wiek: 51
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 2327
Punkty: 28/45
Skąd: KOŁOBRZEG
Wysłany: 23-09-2009, 19:44   

Luk napisał/a:
bo nikt nawet sie nie cieszy, nie komentuje
bo na razie każdy patrzy i marzy ,a jak wiesz luk marzenia czasami się spełniają ;) .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 23-09-2009, 19:55   

jak sie spełni marzenia to później nie ma o czym marzyć ;) to niebezpieczne ;)
 
     
MODULAR
Bywalec



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 33
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Polska
Wysłany: 23-09-2009, 22:33   

A co tu komentować i o co pytać jak strona jest SUPER i zawiera max informacji :)

Dziś byłem w BALICACH pod Krakowem ... no i coś z tego pewnie będzie ... ale przecież nikt nie omawia interesów na forum :nono:

Ale powiem wam że jestem zaskoczony jak dużo osób przegląda to forum od bardzo dawna i nigdy się nie ujawnili .... tylko czytają i obserwują .... WOW
_________________
Przepraszam za chwilowo nie aktywną stronę www.
Nowa jest w opracowaniu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jano
Dostawca

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 650
Punkty: 28/2
Skąd: Białystok
Wysłany: 29-09-2009, 12:28   

MODULAR napisał/a:

Dziś byłem w BALICACH pod Krakowem ... no i coś z tego pewnie będzie ... ale przecież nikt nie omawia interesów na forum :nono:


kto Ci to powiedział? ;]
_________________
Narzędzia warsztatowe i przemysłowe, www.rg-narzedzia.com.pl
Kod rabatowy dodatkowe 5% dla forumowiczów
Przy zakupie wpisz kod: LAKIERNIK.INFO
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 29-09-2009, 21:39   

Pewnie gdybym napisał ilu z was planuje realnie budowę, a ilu ma porąbane marzenia to ta druga część już by mnie znienawidziła ... szczególnie że są święcie przekonani że nowoczesny warsztat z pustaka z pełnym wyposażeniem to tak max za 50 tyś złotych :glupek:

Po co więc omawiać modularny biznes na forum ? Inteligentni dostają komplet informacji na PW, lub e-mail i trawią, potem dzwonią, a potem jest wizytacja terenu i wreszcie szczególiki ... czasami działania rozpoznawczo formalne ... marzyciele dostają to samo, ale ci ... mnie wyzywają bo myślą że są cwańsi i mądrzejsi od innych i postawią sobie warsztat za 5 dych ... tylko że te epitety też na PW, lub przez e-mail.
Więc ... jak widzisz nie omawia się interesów na forum @jano. Kto naprawdę chce i tak się dowie !
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 30-09-2009, 18:40   

PROJEKTER, no widzisz a już myślałem że wygram te 4 bańki w totka wczoraj to byś mi postawił warsztat przystosowany do odrestaurowywania starych amerykańskich potworów ;) ale to tylko marzenia....

a z tej ósemki co wygrała to 2 osoby są w promieniu 50km odemnie :O
 
     
gola
Maniak forum


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 774
Punkty: 34/3
Skąd: CH
Wysłany: 30-09-2009, 18:51   

Luk napisał/a:
...a z tej ósemki co wygrała to 2 osoby są w promieniu 50km odemnie :O

a wiec bylo blisko... ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
jerryhaj
Maniak forum


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 505
Punkty: 7/4
Skąd: woj. Podlaskie
Wysłany: 30-09-2009, 21:08   

moze nastepnym razem sie uda
:) :) :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
MODULAR
Bywalec



Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 33
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Polska
Wysłany: 01-10-2009, 08:00   

Własne 4 miliony .... NIE Z BANKU ????? Daj spokój ... Po co ci wtedy taki warsztat i ta cała robota ? Takie inwestycje mają sens tylko wtedy jak sobie uświadomisz że sam się nie dorobisz 600 tysięcy na tym co masz nawet za 100 lat. Wiesz jak trudno zaoszczędzić 10 tyś miesięcznie nawet ja zarabiasz 20 tyś ? nagle się okazuje że wszystko co musisz mieć to z najwyższej półki i tylko nowe. Nawet wódka za 20 zł przestaje smakować. Wiem bo mam do czynienia na co dzień z takimi ludźmi.

Ale oddać 10 tysięcy miesięcznie ( przy dochodzie 20 ) bankowi z pożyczonych 600 tysięcy jest już znacznie łatwiej niż uskładać najpierw 600 tysięcy. Po kilku latach spłacasz i jest już twoje własne ... jak z domem czy nowym samochodem. Najpierw się łapiesz za głowę KIEDY TO SPŁACISZ, a zanim się obejrzysz zostawiasz go dzieciom, a sobie kupujesz, lub budujesz drugi mniejszy .... tylko że dom czy osobowy samochód ... sam na siebie nie zarabia.

.... i prawdopodobieństwo zdobycia kredytu, działki, oraz budowy własnego warsztatu jest DUŻO, DUŻO, DUŻO, większe niż 1 do 14 000 000 jak z trafieniem szóstki w LOTTO.
_________________
Przepraszam za chwilowo nie aktywną stronę www.
Nowa jest w opracowaniu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Luk
[Usunięty]

Wysłany: 01-10-2009, 19:42   

MODULAR napisał/a:
Po co ci wtedy taki warsztat i ta cała robota ?


bo pieniądze szczęścia nie dają :nono:
 
     
ziaaiz
Bywalec


Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 33
Skąd: mazury
Wysłany: 08-02-2013, 16:05   

600 za warsztat? Co on w sobie ma?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 08-02-2013, 17:06   

ziaaiz napisał/a:
600 za warsztat? Co on w sobie ma?


:)
Markowe kabina, dwie strefy przygotowawcze, rama z pomiarem i już jest 300tys netto ;) Dodaj kilka pistoletów, instalacje spręzonego powietrza, pare innych pierdół i już masz 400tys. Dolicz koszt budowy to jeszcze braknie tych 600tys ;)
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ziaaiz
Bywalec


Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 33
Skąd: mazury
Wysłany: 08-02-2013, 18:04   

racja, nie dla mnie taki interes, ja dopiero zaczynam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Hamir
Klubowicz


Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 513
Punkty: 11/7
Skąd: Astana
Wysłany: 09-02-2013, 20:02   

Luk napisał/a:

bo pieniądze szczęścia nie dają
zgadza sie;ale tym ludziom, co ich nie maja! :smieszne:
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
w_kladny
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 32
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Eindhoven/Wschowa
Wysłany: 16-02-2013, 22:09   

Witam
A ja własnie mam zamiar wrócić z Holandii po 8 latach pracy w warsztacie (autoschade), blacharsko-lakierniczym do naszego pięknego kraju i zacząć na swoim.
Doświadczenie już mam spore,kiedyś miałem warsztat co prawda tylko lakiernia ale niestety byłem za młody i nie udźwignąłem ciężaru pieniądza ;]
Mam troszkę sprzętu ale nie mam warsztatu i się zastanawiam,budowac u siebie na wsi czy wynająć hale w mieście lub terenach podmiejskich..u nas nie ma takich fajnych hal do wynajęcia jak na zachodzie za grosze i w typowo industrie terrain tzn na terenach przeznaczonych dla firm.. ;]
Poradzicie coś moze ?
Mam trochę gotówki ale nie za wiele ok 150 tys wiec szału nie ma a domu zastawiać nie chce za bardzo.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 17-02-2013, 18:59   

Zdecydowanie wynajmi i zacznij inwestycje od tego co od razu zarabia ... od wyposażenia. Drugi krok to wolna ale konsekwentna budowa własnej firmy rok po roku i ... wreszcie przeporwadzaka. Takie czasy, że dziś nie zaczyna sie już od budowy.

Druga strona medalu jest taka że od 1945 roku światem i Europą trzepały różne koleje losu i kryzysy i upadku systemów, a nawet mocarstw. Nikt nie wie jak będzie za 5 czy 10 lat. Dlatego planując budowę od razu jesteś w tak samo dobrym, lub złym punkcie jak ci co już takie obiekty mają od lat. Oni mieli inne problemy w innych realiach ... ale zasadniczo były one takie same. :) Nikt nie zna przyszłości, a inwestycje tego typu są na lata czyli zawsze ... w nieznane ;) Własny obiekt zawsze mozna jednka przekształcić lub sprzedać na stare lata ... z wynajmu jest tylko godne życie na dziś.
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
tolisiu
Użytkownik


Dołączył: 09 Kwi 2013
Posty: 12
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Elbląg
Wysłany: 29-01-2014, 17:51   

PROJEKTER pięknie to ujełeś.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lesio9
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 23-11-2017, 19:44   

Tez jestem zdania ze trzeba sporo inwestowac w dobry sprzet. Dobry nie znaczy bardzo drogi. Sporo dobrych maszyn mozna kupic po niezlych cenach no tylko trzeba sie troche naszukac ale to to wiadomo. ja mialem zawwsze dobre doswiadczenia ze sklepami jak RG Narzedzia ale warto sie jeszcze gdzie indziej porozgladac
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Arturx
Użytkownik


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 1
Wysłany: 08-08-2018, 09:10   

Oczywiście można kupić tańszy sprzęt, ale na pewno nie będzie on wystarczającej jakości.
_________________
Zmień wygląd swojego auta w kilka chwil!
http://oklejaniesamochodow.waw.pl/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
eugenio
Użytkownik


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 2
Wysłany: 08-08-2018, 12:36   

Polecam lakiernika w Lublinie AR Lipert, tam warto oddać auto : )
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne