lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
elektryczny pistolet do malowania samochodu
Autor Wiadomość
leszek2204
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: polkowice
Wysłany: 27-10-2017, 16:46   elektryczny pistolet do malowania samochodu

witam. Ja tu pierwszy raz . chciałbym pomalować nie które części w samochodzie ALE pistoletem elektrycznym . Przeglądam różne strony w internecie i jestem trochę zagubiony co mam wybrać do farby samochodowej baza. Z góry dziękuję
sp. kwota do 300 zł
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotr10
uzależniony od forum
piotr10


Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2015
Posty: 358
Otrzymał 17 punkt(y)
Skąd: Małopolska
Wysłany: 27-10-2017, 22:44   

Podaruj sobie taki pistolecik. Taki sprzęt może posłużyć Ci do malowania płotów a nie do lakiernictwa. Brak ustawiania ciśnienia, brak odpowiedniej atomizacji jakiej wymaga lakier, nierównomierne rozłożenie materiału itp. Jeśli chcesz to sam zrobć tomoże jakiś kolega twój posiada kompresor , pistolet to może u niego polakieruj to co potrzebujesz bo według mnie to starat twoich pieniędzy na zakup takiego elektryka.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
leszek2204
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 2
Skąd: polkowice
Wysłany: 28-10-2017, 09:22   

piotr10 napisał/a:
Podaruj sobie taki pistolecik. Taki sprzęt może posłużyć Ci do malowania płotów a nie do lakiernictwa. Brak ustawiania ciśnienia, brak odpowiedniej atomizacji jakiej wymaga lakier, nierównomierne rozłożenie materiału itp. Jeśli chcesz to sam zrobć tomoże jakiś kolega twój posiada kompresor , pistolet to może u niego polakieruj to co potrzebujesz bo według mnie to starat twoich pieniędzy na zakup takiego elektryka.


dzięki za odpowiedź a może coś takiego AIR COMPRESSOR KOMPRESOR BEZOLEJOWY
1.5KM / 8 bar lub CUBO 1.5KM / 10 bar marka B&D i ten POWERPLUS POWX358 750W lub inny Sprężarka Workzone 93207 3550 obrotów silnika na min. | Pompowanie 180l/min
moc silnika 1,1kW | Ciśnienie pompowania 8bar .... i proszę o propozycje .z góry dziękuję
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
januszkos
Użytkownik


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 5
Wysłany: 05-07-2018, 08:20   

Sprawdź sobie na stronie rg-narzedzia.com.pl. Tam mają spory wybór i bardzo korzystne ceny.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PatrykMarshal
Użytkownik


Wiek: 31
Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 3
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 25-08-2018, 23:52   

Witaj, jak chcesz co nieco pomalować to musisz zainwestować w kompresor z buforem chociaż 150L i wydajnością 350L/min taki zestaw powinien wydać pod budżetowy pistolet ITALCO Mini z dysza 0,8mm
Pozdrawiam.
_________________
Wiedza i umiejętności- jedyny majątek który zabierzemy do grobu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne