lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w sprawie kabiny
Autor Wiadomość
bojanxyz
Użytkownik


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 1
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Toruń
Wysłany: 25-03-2018, 11:41   Pomoc w sprawie kabiny

Witam kupiłem kabine lagos europa 6 koledzy po fachu pracowali na takiej i chwalą porównali ja do saico na ktorej aktualnie pracuje z tym ze saico ma 4 silniki i 4turbiny na paskach a lagos tylko 2 turbiny nadmuchowe i fose 5x3x80 i teraz mam pytanie czy bedzie możliwość dodania wyciągu jakoś z głowa w razie słabizny?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PROJEKTER
Ekspert



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 3134
Punkty: 106/7
Skąd: ... z przyszłości
Wysłany: 25-03-2018, 15:11   

Będzie można dołożyć wyciąg.

Z zasady Lagosy nie mają wyciągu i ... recyrkulacji w fazie suszenia, także z kabinami SAICO i bliźniaczymi SAIMA można je porównać tylko w zakresie wymiarów i przeznaczenia. To są jednak urządzenia z rożnych części Europu o innej konstrukcji i nieco inaczej funkcjonujące.

Tak konkretnie i fachowo ... a jednocześnie najszybciej na tym forum jak się da ... poproś o pomoc "Jacklacka". Jacek ma kabinę Lagos już z wyciągiem.

Jeżeli potrzebujesz pomocy fachowca wykonawcy, takiej przeróbki to napisz do mnie e-mail. podam ci namiary telefoniczne na technika i serwisanta Lagos, który o tych kabinach wie wszytko i ma własną firmę, która zajmuje się obsługą kabin lakierniczych. Dodatkowo jeszcze namiary na oficjalnego przedstawiciela Lagosa ... ale jak to z "oficjalnymi" bywa pewnie będzie fachowo, ale na pewno też drogo.
_________________
Chcesz wiedzieć więcej ?
projekter@projekter.pl
 
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl szczegóły
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 punkt(y):
bojanxyz
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne