lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
oferta pracy Norwegia
Autor Wiadomość
Sebu
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Mars
Wysłany: 04-02-2018, 11:16   oferta pracy Norwegia

Witam,

Mam do zaoferowania legalna prace na czas nieokreslony na stanowisku lakiernik badz pomocnik lakiernika w Norwegii miejsce pracy Honefoss.

oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodznie ( mozliwosc nadgodzin),
- pomoc w zorganizowaniu mieszkania oraz pozwolenia o prace,
- mozliwosc uzgadniania terminow zjazdow do Polski,

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie zgloszen zawierajacych CV na adres:

karina.wojcik@poczta.fm
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 04-02-2018, 14:16   

Lakiernik samochodowy? Mozna porosic o podanie chociarz przyblizonej stawki godzinowej badz miesiecznej? Zatrudnienie przez pracodawce czy przez agencje?
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Sebu
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Mars
Wysłany: 04-02-2018, 18:53   

Zatrudnienie bez posrednikow bezposrednio u nas w warsztacie (Jestem jego wlascicielem , lakiernikiem),
Stawke moge podac jednak Potrzebuje Panskie CV zeby zerknac chociaz co nieco na doswiadczenie itp.
Jednak Pan raczej nie jest zainteresowany praca a pisze raczej z ciekawosci ? Mam racje ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 04-02-2018, 19:37   

Zaden ze mnie Pan. Kamil jestem. Pierwsze ogloszenie o pracy za granica bez zadnego biura posrednictwa. Tak, ja raczej nie wyjade ale jestem ciekawy jak to w Norwegi wyglada bo tam raczej mało osob wyjezdza. No chyba, ze oferujecie naprawde dobre pieniadze to bym pomyslal. Powiem tak. W Niemczech oferowali mi prace w dwoch miejscach to dawali 1600 i 1800 euro. Umowa o prace i jakis maly przyczolek do spania na miesiac, dwa. Dopuki czegos samego sie nie znajdzie. Dla mnie to malo atrakcyje pieniadze.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Sebu
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 6
Skąd: Mars
Wysłany: 04-02-2018, 20:38   

Problem poleca na tym , ze kazdy wymaga kosmicznych pieniedzy .
Nie inaczej bylo z ludzmi ktorzy odpowiadali na Ogloszenie nie daja nic w zamian.
Dlatego najpierw CV , my ti weryfilukujemy i jest okres probny 5 dni zeby zobaczyc czy wogole mamy i czym rozmwaiac A nastepnie 3 miesiace probnego.
Nie siedze w biurze ( w biurze jest kto inny), wiem jak powinna wygladac robota i czas jej wykonania , estetyka pracy itp.
Pieniadze oferujemy lepsze niz te ktore wspomniales.
Norwegia jest bardzi atrakcyjnym krajem do pracy masz tez rozne dodatki i dodatkowa wyplate na wakacje itd.
Fakt agencji jest az nadto , ktore zeruja na ludziach.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ZIEMBA
Moderator


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 1916
Otrzymał 21 punkt(y)
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 04-02-2018, 22:13   

No tak, tylko postaw sie na miejscu kogos z Polski. Jak ma jechac do Norwegi na 5 dni okresu probnego? Z drugiej strony chyba kazdy myslacy wie co potrafi i nie pojedzie w ciemno myslac, ze sie uda. Decydujac sie na wyjazd musi byc pewny swoich umiejetnosci. Co do wymagan finansowych to ciezko teraz o dobrych pracownikow. Bynajmniej w moich okolicach. I jedyne czym mozesz zatrzymac fachowca to dobra wyplata. A podobno zycie w Norwegi jest duzo drozsze nic w Niemczech czy u nas. No nic, zycze powodzenia w poszukiwaniach bo wiem jak teraz takie poszukiwania wygladaja.
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne