lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Volkswagen Polo IV 9n 2002 - przetarcie o słupek i ubytki w
Autor Wiadomość
Rieju
Użytkownik


Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-01-2018, 20:34   Volkswagen Polo IV 9n 2002 - przetarcie o słupek i ubytki w

Witam. Pierwszy raz odkąd posiadam w. w. samochód przydarzyło mi się obtarcie o słupek i drobna wgniotka. Chciałbym uzupełnić braki w lakierze (nie jest na szczęście zdarty do samej blachy) i ewentualnie (choć nie jest to sprawa ważna - chyba, że ktoś zna na to jakiś w miarę prosty sposób) zniwelować jakoś tą wgniotkę. O ile z wgniotką się pogodziłem, o tyle zależy mi na podreperowaniu karoserii w owym miejscu. Martwię się, że może być podatniejsze na korozje, zwłaszcza, że to tak niefartowne miejsce jak nadkole. Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Pojeździłem po lakiernikach, chcą 600 - 650 zł. Twierdzą, że trzeba malować cały element. Nie zależy mi na fabrycznym wyglądzie auta, lecz na zabezpieczeniu i żeby nie było zbyt druciarsko. Poczytałem internet, ale jest tyle metod, że nie wiem, na którą w tym wypadku się zdecydować. Podobno w mieszalni farby można kupić lakier pod auto i poprostu pomalować pędzelkiem ubytki. Czytałem też o kredkach uzupełniających. Niektórzy nawet malowali lakierami do aut z Castoramy. Ktoś doradzi, co w miarę tanio można byłoby z tym zrobić? Z góry dziękuję za poświęcony czas, załączam zdjęcia.









Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
kalbi
Klubowicz


Pomógł: 27 razy
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 2257
Punkty: 50/5
Skąd: W-wa
Wysłany: 05-01-2018, 20:56   

nie ma tanio i dobrze. Zrób raz, a porządnie i miej święty spokój. Ceny między 450-700 zł w zależności gdzie
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne