lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Co na ściany przy lakierowaniu
Autor Wiadomość
pellek
Maniak forum



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 784
Punkty: 7/12
Skąd: Z Mazur
Wysłany: 09-11-2017, 11:01   Co na ściany przy lakierowaniu

Google mi pokazywało różne tematy na tym i sąsiednim forum natomiast potrzebuje prostej podpowiedzi. Garaż 7x5x2.6. Ściany Ytong pokryte knaufem mp75. Sufit regips poszpachlowane łączenia a nad regipsem wełna mineralna. Zrobione skosy by zbudować lampy.

Na sufit myślę dać farbę lateksowa biała i skosy natomiast nie wiem co na ściany. Chce by było ładnie schludnie i czysto żebym sobie po ścianach woda oczyscil raz na jakiś czas. Lakieru je sporadycznie po godzinach bardziej hobbystycznie niz zarobkowo i nie potrzebuje niczego więcej. Jak by ktoś mógł podpowiedzieć to chętnie posłucham. Jakieś lamperie farby drogowe itp trochę tego jest.

Uprzedzając dogryzki wentylacja sufit na szerokość drzwi przy drzwiach wejściowych jakiś 1m szerokości a po przeciwległej stronie zabudowa na dole wyciagowa i 14 lamp 1.5m 6000k rozdzielonych na 8 linii.

[ Dodano: 09-11-2017, 11:09 ]
Zapomniałem. Garaż ocieplony nieogrzewany non stop wiec żeby mi po ścianach nie kapalo w zimie w lecie itd. Jakiś polsrodek na moje potrzeby ;)

2017-11-09 10.55.39.jpg
Plik ściągnięto 42 raz(y) 74,25 KB

2017-11-09 10.56.24.jpg
Plik ściągnięto 33 raz(y) 131,55 KB

2017-11-09 10.57.08.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 104,1 KB

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne