lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
czyszczenie rdzy
Autor Wiadomość
piotr12
Użytkownik


Wiek: 53
Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 3
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 16-06-2017, 12:37   czyszczenie rdzy

Mam pytanie, wyczyściłem rudą, potraktowałem odrdzewiaczem, miejscami została ciemniejsza blacha, taki delikatny popiel w miejscach wżerów, czy po tym można malować czy to jest jakieś stadium rozkładu blachy i ruda zaraz wyjdzie, doczyszczenie pewnie powodowałoby przedziurawienie na wylot i ni jestem pewien czy jest to warte zabawy
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
misias
uzależniony od forum


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 304
Punkty: 9/3
Skąd: Zawiercie,Śląskie
Wysłany: 16-06-2017, 18:17   

piotr12, Weź to przeleć włokniną scierną 800 czarną,odtłusć,epoksyd ze spraya na to,zmatuj włokniną czarną,odtłuść i pomaluj czym tam chcesz. :D
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotr12
Użytkownik


Wiek: 53
Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 3
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 16-06-2017, 19:35   

generalnie doczyściłem wżery do takiego stadium, co ciekawe najpierw fosol, pilniczek drapanie, dla zabezpieczania na noc WD 40 i po tym WD 40 reszta rdzy puściła, zostały wżery z blachą w kolorze popielatym, potraktowałem to po odtłuszczeniu epoksydem w sprayu ciekawe czy będzie siedzieć czy zaraz ruda wyjdzie
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Szymoniusz
Użytkownik


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: kraków
Wysłany: 13-07-2017, 19:03   

Spróbuj jeszcze wypolerować to miejsce. Ja używam pasty polerskiej app, możesz ją dostać na przykład w ......... Jest bardzo dobra. No i przyda ci się jakaś miekka gąbka.
Ostatnio zmieniony przez jacklack 12-08-2017, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Strawbery012
Użytkownik


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: 05-09-2017, 16:26   

piotr12 napisał/a:
generalnie doczyściłem wżery do takiego stadium, co ciekawe najpierw fosol, pilniczek drapanie, dla zabezpieczania na noc WD 40 i po tym WD 40 reszta rdzy puściła, zostały wżery z blachą w kolorze popielatym, potraktowałem to po odtłuszczeniu epoksydem w sprayu ciekawe czy będzie siedzieć czy zaraz ruda wyjdzie


To wd40 to dobrze przed malowanie zmyj najlepiej kilka razy bo lubi robić problemy
_________________
fotograf ciążowy bielsko-biała
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne