lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Naprawa, konserwacja podwozia.
Autor Wiadomość
Alladyn6578
Użytkownik


Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd: Puławy
Wysłany: 14-04-2017, 22:15   Naprawa, konserwacja podwozia.

Ostatnio w moim starym aucie zauważyłem, że po zimie zaczęła wychodzić ruda na podłodze. Postanowiłem samemu zabrać się za to dlatego, że naprawy blacharskie są drogie i w tym momencie nie opłacalne już. A więc chcę się za zabrać za to sam i obmyśliłem sobie pewien plan działania. Na samym początku chcę dobrze wyczyścić wszystkie skorodowane miejsca na podwoziu za pomocą wiertarki i szczotki oraz ręcznej szczotki drucianej oraz zapewne papierem ściernym następnie znalazłem preparat na internecie niwelujący rdze a mianowicie r-stop(czy on jest dobry ?) nałożyć 2-3 warstwy ponieważ r-stop zamienia rdze w ala metal/ twardą powłokę następnie w miejsach gdzie będą jeszcze gdzieś ubutki w podłodze chce zastosowac włókno szklane i żwicę epoksydowa/ poliestrową nastepnie planuje nałożyć jakąś farbe/podkład i na to na koniec baranek z bola. Jak oceniacie mój plan działania, czy to wytrzyma jakies 2 lata proszę o analizę i na komentarze z waszymi sugestajamii
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
matys355
Użytkownik
matys355


Wiek: 36
Dołączył: 24 Lut 2020
Posty: 2
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 24-02-2020, 14:18   

Witaj! Jeśli nadal potrzebujesz pomocy w odzysku detali z regeneracji podwozia oraz zabezpieczenia śrub nakrętek czy uchwytów dobrą technologią to zaglądnij na stronę https://heavydutycoating.pl/ i poczytaj. Pozdrawiam
_________________
https://heavydutycoating.pl/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne