lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: madmax
19-03-2011, 01:17
Cynowanie
Autor Wiadomość
didaniopolanio
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 12
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 05-01-2017, 12:45   

przemek22.1986 napisał/a:
Brunoxem to możesz sobie poprawić samopoczucie .
Fertan kup.


To tak smaruje fertanem z pędzla puzniej go ścieram i cynuje a czy mogę całe auto cynowac jak zedrze lakier ?i pytanko jak kupie sprężarkę hydrovane łopatkowa bo trafiła mi sie w dobrej cenie to czy ona nadawał by sie do piaskarki ? Chciałbym spod auta wypiaskowany auto jest rozebrane zostało zawieszenie i silnik.reasumujac fertan na miejsca zardzewiałe z pędzla to mogę nakładać i potem brunox tez z pędzla tak ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
masato
uzależniony od forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Gru 2010
Posty: 358
Punkty: 4/1
Skąd: Kalisz
Wysłany: 06-01-2017, 01:11   

Kup sprężarkę 200l wydajności realnej, do tego nałóż fertan, cortanin, na to brunox, na to daj reaktywny, epoxyd i szpachlę. Na to baranek, lakier bezbarwny i może jeszcze roztop gumę z opony nad palnikiem i zaświgocz cały spód auta.

Oczywiście piaskarkę z dyszą 10mm firmy geko, koniecznie dysza ceramiczna co by długo dało się ją używać.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
didaniopolanio
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2016
Posty: 12
Skąd: Stuttgart
Wysłany: 16-02-2017, 09:49   

masato napisał/a:
Kup sprężarkę 200l wydajności realnej, do tego nałóż fertan, cortanin, na to brunox, na to daj reaktywny, epoxyd i szpachlę. Na to baranek, lakier bezbarwny i może jeszcze roztop gumę z opony nad palnikiem i zaświgocz cały spód auta.

Oczywiście piaskarkę z dyszą 10mm firmy geko, koniecznie dysza ceramiczna co by długo dało się ją używać.


Czym się różni Brunox epoxyd od reaktywnego ?
To Tak zdzieram lakier z rdza,odtluszczam powierzchnie nitro lub acetonem,sparuję z pędzla fertan na drugi dzień zmywam woda destylowaną.nastepnym krokiem aceton następnie zmywam tez woda i kładę Brunox epoxy ? Potem ten reaktywny tylko nie wiem co to jest :(i znów epoxy Brunox i grund tak ? Czy można to wszystko z pędzelka nakładać czy muszę pryskać pistoletem ?
Dziękuje za pomoc ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne