lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybór systemu
Autor Wiadomość
bartus776
Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 47
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Lodzkie
Wysłany: 28-04-2015, 12:16   Wybór systemu

Witam od mojego ostatniego tematu dotyczącego ratowania firmy minęło sporo czasu, sporo również się zmieniło. Chciałbym podziękować wszystkim którzy się w nim udzielali, wszystkie wasze porady wezmę pod uwagę. Obecnie jestem na etapie wyboru firmy z którą będę chciał nawiązać współpracę, mam tu na myśli produkty oraz mieszalnik. Patrząc na możliwości mojej kabiny, która ma ponad 15 lat sądzę iż w grę wchodzą jedynie lakiery konwencjonalne. Rozmawiałem już z przedstawicielami z Standox oraz Cromax i mają oni na dniach wpaść i zobaczyć jak to wszystko wygląda, dostałem również cennik oraz wszystkie informacje na temat mieszalnika firmy mipa. Czytając wiele tematów na forum najchętniej widziałbym w swojej lakierni system wodny Cromax Pro , dlatego będę prosił o pokaz przy użyciu mojej kabiny( może jakimś cudem będzie smigało).

Proszę o opinie na temat wszystkich systemów konwencjonalnych. Jeśli to nie jest problem można oceniać je w skali od 1 do 10 przydzielając daną punktację na zasadzie jak niżej:

Dopasowanie kolorów: 1-10
Cena: 1-10
Aplikacja: 1-10
Ocena współpracy z firmą: 1-10
Krycie: 1-10

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas
Stały Bywalec


Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 78
Wysłany: 28-04-2015, 18:08   

Nawet się nie zastanawiaj,bierz wodę.Kabina sobie da radę.Przecież grzanie w niej masz.Chyba że cena nie będzie ci pasowac
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
bartus776
Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 47
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Lodzkie
Wysłany: 28-04-2015, 21:07   

Masz na myśli Cromax Pro ? U mnie jest ten problem ze tata nie chce wody bo mówi ze bardzo długo schnie...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
TeeM
Ekspert


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Lip 2010
Posty: 914
Punkty: 20/21
Skąd: różnie
Wysłany: 28-04-2015, 22:25   

Nie jeden lakiernik z tego forum i nie tylko udowodnił by Twojemu tacie, ze jest w błędzie!
Moze bedziesz miał Ty i Twoj tata okazje zobaczyć pokaz w Waszej kabinie jakiegos premium systemu wodnego.

Ps. Nie jeden technik by sie sam zdziwił w jakich warunkach mozna aplikować bazy wodne hehe
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
bartus776
Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 47
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Lodzkie
Wysłany: 28-04-2015, 22:39   

Dlatego też gdy przyjedzie przedstawiciel z Cromax to poproszę go o prezentacje Cromax Pro oraz Centari. Dodam iż mój tata uważa ze pasowalnosc kolorów we wszystkich systemach jest taka jak w de beer... Na niej obecnie pracuje...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas
Stały Bywalec


Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 78
Wysłany: 29-04-2015, 18:05   

Mam na myśli standohyd. Mowisz woda długo schnie?Szybciej polakierujesz jak konwencja.Wchodzisz,jedna warstwa i gotowe a tak to musisz dać jeszcze kilka i czas na odparowanie się wydłuża. Zmienisz zdanie jak zobaczysz aplikacje.Twoj wybór.Woda nie jest zła, zapytaj jacklacka z forum robi na wodzie Dupont
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ErykSTX
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 6
Skąd: Lublin
Wysłany: 19-01-2016, 11:56   

Zastanów się nad nowym systemem Linii Challenger, wysoka jakość produktów w dobrej cenie . Jest to tańsza linia jak niektórzy twierdzą Du Pointa, czy Standoxa Robilem na tym naprawdę wysoka jakość POLECAM !
:D
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 12-06-2016, 11:17   

ErykSTX napisał/a:
Zastanów się nad nowym systemem Linii Challenger, wysoka jakość produktów w dobrej cenie . Jest to tańsza linia jak niektórzy twierdzą Du Pointa, czy Standoxa Robilem na tym naprawdę wysoka jakość POLECAM
a bezbarwny się jeszcze trzyma ? :P
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Dygress2
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2016
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 31-07-2016, 12:04   

Twoja firma nadal istnieje? Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
To_mas
Klubowicz



Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 2787
Punkty: 24/11
Skąd: Żywiec
Wysłany: 31-07-2016, 21:19   

Dygress2 napisał/a:
Twoja firma nadal istnieje? Pozdrawiam
moja ? ja nie mam firmy:)
_________________
gg 6794125
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne