lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Narzędzia PDR dla początkujących
Autor Wiadomość
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 11-01-2015, 14:13   

Już nowy sprzęt mam i małe wgniecenie już zaczynają mi wychodzić dobrze. Bo do idealnie to jeszcze daleko. Ale teraz myślę nad sprzętem do kleju. Bo na duże wgniecenie to chyba lepiej zaczynać od metody na kleju i kończyć drutami?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotrekradom81
Bywalec


Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 54
Punkty: 1/1
Skąd: radom
Wysłany: 11-01-2015, 16:10   

Widze że próbujesz przeskoczyć pewien etap a to bardzo niedobrze najpierw naucz sie robić maleńkie wgniecenia na igłę i naucz sie patrzeć czy już jest faktycznie igła a później lec dalej ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 11-01-2015, 18:06   

Nie no ja jestem detalistą i ciszyć dalej będę na małych wgniotakach żeby dojść do idealnej wprawy. Ale myślę i o dużych wgnieceniach na jakieś 15cm. Robił ktoś z was samemu lampę Led ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotrekradom81
Bywalec


Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 54
Punkty: 1/1
Skąd: radom
Wysłany: 11-01-2015, 19:36   

Facet ty nawet nie zdajesz sobie sprawy jak trudno jest zrobic 15cm wgniecenie jeżeli np jest przy krawędzi kancie itd no ale nic bierz sie za 15 cm wgnioty a jak juz sobie wyrwiesz włosy z głowy z nerwów to podziel sie tu z nami na forum :) pośmiejemy sie wszyscy sory ale wkurza mnie takie zachowanie ćwiczy tydzień i chce juz robić wyjebce to jest brak szacunku do tej tyry :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 12-01-2015, 12:31   

Spoko nie ma się co denerwować, wiadomo że nie będę od razu rzucał się na głęboka wodę. Ale takie proste na przykład na środku drzwi.

[ Dodano: 12-01-2015, 14:03 ]
No mam problem brat ma na masce w fordzie mondeo wgniecenie i chce mu je wyciągnąć. Ale w fordzie maska mam bardzo dużo wzmocnień i akurat trafiło się wgniecenie nad wzmocnienie. Jakie narzędzia do tego najlepiej użyć płetwy, czy lepiej na kleju?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
adam74
Stały Bywalec


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: 12-01-2015, 21:58   

no i zaczęły się schody bo wgniecenie zrobione do nauki jest inne od prawdziwego które jest tam gdzie ono chce a nie ty i to jest sztuką, jak się do tego dokopać?
_________________
www.eurograd.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
piotrekradom81
Bywalec


Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 54
Punkty: 1/1
Skąd: radom
Wysłany: 13-01-2015, 14:39   

Nie da sie zrobić pod wzmocnieniem :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 13-01-2015, 15:31   

Nie no źle napisałem. Wgniecenie jest zaraz nad wzmocnieniem .
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
artiq
Bywalec
artiq


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: jawor
Wysłany: 13-01-2015, 20:26   

Spróbuj płetwą, jak masz odpowiednią i tak jak koledzy piszą nie szalej z wszystkim bo szybko się zniechęcisz, opanuj najpierw małe wgnioty do perfekcji.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 13-01-2015, 20:43   

Ok tak zrobię bo dzisiaj na drzwiach do ćwiczeń przy jednym wgnieceniu narobiłem sobie takich dzióbków (koron) i mam problem jak to pousuwać. Ale nie podaję się i ćwiczyć będę.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
argo
Bywalec


Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 42
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Śląsk
Wysłany: 13-01-2015, 22:37   

Jezeli nie umiesz ich zbic to pewnie je przepchnales za mocno i lipa, cwiczyc dalej tak by nie przepychac. Pewnie ostrzegales brata ze prawdopobodnie bedzie maske malowac ;) ? Jak po tygodniu cwiczenia wjedziesz tam na ostro pletwa to zrobisz tam niezla masakre.
Lepiej bys zrobil jakbys pojechal na jakis kurs na poczatek a potem cwiczyl az do obrzydzenia przez kilka miesiecy na jakis czesciach ze zlomu bo narobisz tylko strat dookola i sie zrazisz.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 14-01-2015, 20:40   

Z maską brata dałem na razie spokój, musi poczekać aż dojdę do wprawy. Tak właśnie ćwiczę na starych drzwiach jeszcze maskę muszę skombinować. Już wiem jaki błąd zrobiłem z tymi dzióbkami użyłem złej końcówki B1 DENTCRAFT.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
argo
Bywalec


Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 42
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Śląsk
Wysłany: 14-01-2015, 22:39   

Końcówka wcale nie jest zła a raczej operator bez wprawy. To dopiero poczatek drogi wiec nastaw sie na duzo takich wtopow.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ralfs
Wyjadacz
ralfs


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 104
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: podlaskie
Wysłany: 14-01-2015, 23:54   

Witam .
Jestem lakiernikiem ale zastanawiam się nad ta technika usówania wgnieceń bez lakierowania. Po prostu czasami by się przydało coś wyprostować żeby nie lakierować kolejnego elementu. Mam pytanie do kogoś kto może się orjentuje gdzie wykupić takie szkolenie (szkoda mi czasu na samonauke) i na ile , bo sa różne opcje na 3 dni 14 lub dłóżej.
Jeśli ktoś może coś podpowiedzieć bendę wdzięczny
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
argo
Bywalec


Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 42
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Śląsk
Wysłany: 15-01-2015, 07:28   

Skontaktuj sie z firma auto-tom z opatowa. Nie wiem czy dlugie szkolenia maja sens. Jest tak duzo informacji na początku ze ja bym ich nie przyswoil jakbym jakbym siedzial tydzien na szkoleniu. Pojedz na szkolenie dla poczatkujacych potem posiedz i potrenuj sam a zobaczysz ze zrodzi Ci sie mnóstwo pytan na ktore znajdziesz odpowiedzi na drugim szkoleniu.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
artiq
Bywalec
artiq


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: jawor
Wysłany: 15-01-2015, 18:27   

Kolego Ralfs na początek wystarczy Ci 3 dniowe szkolenie dla początkujących bo i tak w przeciągu tygodnia czy dwóch za daleko nie zajdziesz, bo praktycznie na początku będziesz musiał opanować trafianie w punkt i zbijanie ewentualnie wypychanie bardzo drobniutkich dołeczków. A jak Ci to pokażą to to możesz ćwiczyć w domu i nawet musisz to robić aby dochodzić do wprawy. A wiadomo czym dłuższe szkolenie to większe koszta, a po co wywalać kasę za coś co możesz ćwiczyć w domu czy garażu. I tak jak Ci kolega argo podpowiada lepiej pojechać póżniej na doszkalanie jak już bedziesz kumał trochę o co chodzi.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 15-01-2015, 21:44   

Jakiej firmy klej polecacie do metody na leju ?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
ralfs
Wyjadacz
ralfs


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2014
Posty: 104
Otrzymał 2 punkt(y)
Skąd: podlaskie
Wysłany: 15-01-2015, 22:47   

Dzięki panowie za wasza opinię na temat szkoleń , po powrocie podziele się wrażeniami i zobacze czy to dla mnie . Zechce jeszcze przed wakacjami jak czas pozwoli. ;)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 16-01-2015, 09:39   

Ja dorzucam od siebie że do zmywani kleju najtaniej denaturat. :)
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
lukas93cs
Użytkownik


Wiek: 38
Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 17
Skąd: Krosno
Wysłany: 18-02-2015, 13:43   

Co jeszcze możecie polecić porucz denaturatu do zmywania kleju?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
dark743
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 34
Skąd: podkarpacie iwonicz
Wysłany: 06-03-2015, 20:17   

Może być nawet dobry bimberek :) a jak ci przy wgniocie nie pójdzie to umilisz sobie czas ;)
_________________
www.darkpdr.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
gigiindahouse
Użytkownik


Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 4
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Slask
Wysłany: 09-03-2015, 17:04   

Czy ktos cos moze powiedziec o narzedziach Ntools ?

http://warsztat24.pl/prod...wania-wgniecen/
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
dark743
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 34
Skąd: podkarpacie iwonicz
Wysłany: 11-03-2015, 20:11   

gigi prawda jest taka że puki nie weźmiesz narzędzi do ręki nie przekonasz się że są dobre.

[ Dodano: 11-03-2015, 20:14 ]
lukas widze że jesteś z mojej okolicy więc przywieź maske to zrobimy ale jak już grzebane to cena 200% w góre :D
_________________
www.darkpdr.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
gigiindahouse
Użytkownik


Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 4
Wystawił 1 punkt(y)
Skąd: Slask
Wysłany: 25-03-2015, 20:32   

Powiem szczerze mialem na targach sprzet z USA dent gear i z innych firm i jednak narzedzie do narzedzia robi roznice np sie rozni sztywnoscia materialu dalo sie to wyczuc laikowi jak ja...
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
dark743
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 34
Skąd: podkarpacie iwonicz
Wysłany: 27-03-2015, 20:03   

Ja ostatnio kupilem sprzet prosto od kolegow z rosji. Musze powiedziec ze anaconda daje rade. Przy blotnikach zawsze jest problem z podparciem a tu regulowana stopka spisuje sie bardzo dobrze.
_________________
www.darkpdr.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
artiq
Bywalec
artiq


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: jawor
Wysłany: 28-03-2015, 13:46   

Kolego dark a ile kosztuje ten sprzęt, i czy masz cały zestaw łącznie z końcówkami i akcesoriami bo widziałem że oni ten system trochę rozbudowali, czy tylko szynę z podpórką, tez mi się ten system anakonda widzi. Zastanawiam się jak już kupować czy brać tylko szynę z podpórka czy cały system? Jak byś mógł coś doradzić. Dzięki pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
dark743
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 34
Skąd: podkarpacie iwonicz
Wysłany: 29-03-2015, 08:48   

Mam caly zestaw. Za caly komplet wychodzi ok 2500zl netto z clem itd. Koncowki sie przydaja ale jak bym teraz kupowal chyba bym ich nie wzial bo sa cholernie drogie a bez nich anaconda daje rade.
_________________
www.darkpdr.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29-03-2015, 11:03   

Zobaczcie ile można kasować za pióro resora od malucha. Wystarcz je tylko ładnie pomalować i nazwać anakonda lol.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
artiq
Bywalec
artiq


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: jawor
Wysłany: 29-03-2015, 11:48   

Dzięki dark za info, rozumiem że tobie ten zestaw przysłali? Zastanawia mnie czy ta sama cena jest na Rosję i na klientów pozostałych. Mart-dent piszesz ile to wołają za pióro od malucha, ale nie zdziwiłbym się jak byś zlecił komuś u nas zrobienie takiego zestawu to byś przykląkł, ja chciałem zrobić stojak na maski ten najtańszy jak w dentcrafcie i pokazałem znajomkowi co działa w aluminium zdjęcie ale bez ceny, to wycenił mi to na 1200 zł, gdzie zakup tego z wysyłką byłby zbliżony do tej ceny, więc ja uważam,że bez sensu jest coś kombinować tracić czas jak można kupić gotowy produkt. No chyba że jesteś wszechstronnie utalentowany i masz konkretnie wyposażony warsztat, to wówczas zmienia postać rzeczy. pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
dark743
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 34
Skąd: podkarpacie iwonicz
Wysłany: 29-03-2015, 13:07   

Mart idąc Twoim tokiem rozumowania po co kupować narzędzia z dentcrafta czy ultra i wydawać tyle kasy jak przecież to zwykły drut i można sobie takie zrobić.
Artiq przysłali mi narzędzia ale oczywiście urząd celny zatrzymał na poczcie. Ogólnie od zamówienia do dostarczenia do domu minął miesiąc.
_________________
www.darkpdr.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Mart-Dent
Klubowicz


Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 716
Punkty: 15/5
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29-03-2015, 14:24   

dark743 napisał/a:
Mart idąc Twoim tokiem rozumowania po co kupować narzędzia z dentcrafta czy ultra i wydawać tyle kasy jak przecież to zwykły drut i można sobie takie zrobić.


Jak już pisałem kilka razy. Jeśli wiesz o co chodzi i potrafisz to robić zrobisz to każdym metalowym prętem, ale żaden firmowy drut nie nie mając o tym pojęcia nie zrobi tego za ciebie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
dark743
Bywalec


Dołączył: 31 Sty 2014
Posty: 34
Skąd: podkarpacie iwonicz
Wysłany: 29-03-2015, 14:53   

Mart tu się z Tobą zgodzę. Dobre narzędzia nie nauczą cię pracować ale dużo przyśpieszają robote.
_________________
www.darkpdr.pl
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDR-RDM
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: 06-12-2015, 23:31   

Witam Panowie
Potrzebuje pomocy w zakupie narzedzi do metody pdr.
Ubiegam sie o dofinansowanie z PUP na wlasna dzialalnosc. Jestem poczatkujacy w tej dziedzinie, dlatego zwracam sie do was na forum. Do dyspozycji jezeli wszystko sie uda bede mial okolo 23tys zl. Jezeli jest ktos w stanie mi pomoc, doradzic bardzo prosze najlepiej na priv.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
artiq
Bywalec
artiq


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: jawor
Wysłany: 26-12-2015, 15:00   

Pdr-rdm jak otrzymasz środki to najlepiej skontaktuj się z Pawłem z PDR24 z Wrocka znajdziesz go na allegro naprawdę spoko gość, ma bardzo dużo sprzętu i co ważne na wszystko wystawi Ci kwity do rozliczenia z urzędem. Chłopak sprowadza narzędzia od wiodących producentów, w związku z tym ma sprzęt naprawdę dobrej jakości. Chyba że poczekasz do lutego jak będziesz mógł i kupisz na targach w Niemczech też można spoko się zaopatrzyć. Pozdrawiam
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
PDR-RDM
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: Radom
Wysłany: 26-12-2015, 15:10   

artiq napisał/a:
Pdr-rdm jak otrzymasz środki to najlepiej skontaktuj się z Pawłem z PDR24 z Wrocka znajdziesz go na allegro naprawdę spoko gość, ma bardzo dużo sprzętu i co ważne na wszystko wystawi Ci kwity do rozliczenia z urzędem. Chłopak sprowadza narzędzia od wiodących producentów, w związku z tym ma sprzęt naprawdę dobrej jakości. Chyba że poczekasz do lutego jak będziesz mógł i kupisz na targach w Niemczech też można spoko się zaopatrzyć. Pozdrawiam

Dziekuje serdecznie za zainteresowanie kolegi. Znalazlem juz co chcialem, wycena poszla, kasa juz na koncie w wigilie przyszla wiec zapowiada sie obiecujaco. Po swietach jak wytrzezwieje zakladam dzialalnosc I robie zakkupy. Wszystkiego najlepszego w te swieta.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
artiq
Bywalec
artiq


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: jawor
Wysłany: 28-12-2015, 19:30   

Fajnie że Ci wszystko wypaliło, życzę wszystkiego najlepszego i wiele radości z wypychania jak już otrzymasz pręty, pozdrawiam Arek.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
artiq
Bywalec
artiq


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 22
Skąd: jawor
Wysłany: 13-02-2016, 19:00   

Witam Panowie, czy ktoś z was wybiera się na targi w Niemczech w przyszłą sobotę tj.21 lutego? Może ktoś z okolic Legnicy? Jeśli ktoś się wybiera to można by było zorganizować wspólny wyjazd. Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Renowator
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 04-04-2016, 11:30   

CZesc do tematu PDR przymierzam się od dwoch lat. Kupilem na poczatku zestaw no-name z allegro pocwiczyłem nim kilkanascie razy i rzucilem wszystko w kat. Z miesiąc temu w miejscu gdzie robie pojawil sie gosciu co wyciagal wgnioty z auta klienta. Zainteresowany stanalem z boku obserwowalem czym jak robi. Probowalem go troche podpytac wziac cos do reki ale gosciu tak nie rozmowny jakby jakiegos skarbu strzegl ... Po wielkich trudach nawiazalem gadke i udalo mi sie ogladnac kilka pretow. Bylem w szoku ze te prety sa takie sztywne. Zauwazyłem ze ma druty z nazwą DENTCRAFT, ULTRA DENT i jakies inne. W tym temacie kiedys znalazlem troche informacji an temat tych drutow ale je olałem myslac ze tanim go... naucze sie robic bo przeciez to zwykle prety. Jeszcze raz przeczytałem ten wątek i trafiłem na sklep we Wro i po rozmowie z gosciem kupilem jeden drut na wymienne koncowki, kilka koncowek do nauki i zaczalem cwiczyc. Sam jestem w szoku jak mi idzie ... tamto się gięło i nie miałem kontroli nad drutem. Chcialem zaoszczedzic a wyszlo jak zwykle ... Skladam papiery o dofinansowanie na otwarcie dzialalnosci i w chwili obecnej kompletuje papiery.
Po ogladnieciu narzędzi w sklepie i wybralem do dofinansowania ten sprzet:
http://www.propdr.pl/lamp...tools-p-31.html
http://www.propdr.pl/tran...-12v-p-383.html
http://www.propdr.pl/30-e...iami-p-703.html
http://www.propdr.pl/do-g...59cm-p-745.html
http://www.propdr.pl/hak-...79cm-p-540.html
http://www.propdr.pl/plas...63cm-p-518.html
http://www.propdr.pl/4-pl...-25cm-p-98.html
http://www.propdr.pl/6-dr...craft-p-94.html
http://www.propdr.pl/zest...etow-p-196.html
http://www.propdr.pl/alum...34kg-p-340.html
http://www.propdr.pl/keco-robo-lifter-p-229.html
http://www.propdr.pl/pist...inel-p-508.html
http://www.propdr.pl/pobi...cowka-p-56.html
http://www.propdr.pl/zest...ools-p-581.html
http://www.propdr.pl/pomp...okno-p-206.html

Zostalo jeszcze troche zlotowek do zadysponowania na narzędzia pdr i zastanawiam sie co jeszcze powienienem wybrac? Pytanie kierowane do ludzi, ktorzy w tym juz troche robia?
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Warsztat24pl
Bywalec
Sklep dla warsztatów


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 25
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Września
Wysłany: 12-05-2016, 09:59   

Zastanów się jeśli szukasz jakości porównywalnej z firmami które wymieniłeś, polecamy markę NTools. Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś strony to koniecznie sprawdź:
Narzędzia smart repair

Możesz również przyjechać do nas zobaczyć narzędzia.

Prowadzimy również szkolenia z narzędzi PDR. Teraz przy zakupie mobilnego systemu NTools PDR z oferty Warsztat24.pl, takie szkolenie jest w gratisie.

Mobilny System NTools PDR
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mar85
Użytkownik


Wiek: 61
Dołączył: 23 Cze 2016
Posty: 2
Skąd: gdynia
Wysłany: 23-06-2016, 16:24   

Witam.
Kupić narzędzia PDR- to NIC! To po prostu wyrzucenie pieniędzy! Najlepsze i jedyne dobrze narzędzie firmy NUSSLE! ALE! Nie wystarczę kupić dobry sprzęt, lampy i już! Jesteś technikiem PDR!
Najważniejsze - korzysta się narzędziem.
Ogólnopolska Sieć Techników PDR prowadzi dwutygodniowe szkolenia. Można przez nich zamówić narzędzia PDR NUSSLE.
Sprzęt + 2 tyg szkolenie + zakwaterowanie + wyżywienie ZA DARMO z dofinansowania z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych.
więcej na Ogólnopolska Sieć Techników DRR www.p-d-r.pl, facebooku.
Pozdrawiam.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne