lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Sata 3000 b minijet HVLP 1.0 problem
Autor Wiadomość
siniaczek
Bywalec


Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 35
Otrzymał 1 punkt(y)
Skąd: Braniewo
Wysłany: 01-02-2015, 19:21   Sata 3000 b minijet HVLP 1.0 problem

Witam, od ponad roku posiadam sate minijet HVLP z dyszą 1.0 od początku nie mogłem jej ustawić był to mój pierwszy poważny pistolet więc pomyślałem że inna firma to inny sposób natrysku czy coś w tym stylu..lecz po obejrzeniu wielu filmików widziałem że lakieruje identycznie jak jej większy odpowiednik tylko z mniejszą miotłą.U mnie problem wygląda tak ,że na odkręconej miotle na max i iglicy też max ciśnieniu na wejściu 2bary ( manometr saty więc raczej dobry) strumień jest nierówny ...w ogóle nie idzie materiał na srodek tylko 2 plamy góra/dól i to w dodatku pod skosem...po skręceniu miotły o około połowę jakoś strumień się wyrównuje do jednolitego ale dalej pod skosem lecz to nie problem ,a mianowicie całkowity brak atomizacji próbowałem rozcieńczać dużo bardziej ze względu na małą dyszę ale to nie pomagało...coś jest nie halo bo mój pierwszy mini pistolet za 50zł lepiej pryskał.Myślałem może nad wymianą dyszy na SR ale czy to pomoże ? koszt spory bo prawie 400zł więc nie byle co jak na pistolet pomocniczy.
Z góry dziękuję za wszystkie rady Pozdrawiam !
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
mariusz80
Klubowicz


Dołączył: 18 Gru 2011
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-02-2015, 15:40   

przeczyść dokładnie wszystkie otwory w głowicy
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne