lakiernicy Grupy FAQ Szybkie Pytania-Odpowiedzi-Chat [1] Statystyki Rejestracja Zaloguj


Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję blacharza/lakiernika do wstawienia dachu
Autor Wiadomość
sebastianwwa
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: WZ
Wysłany: 30-10-2014, 19:18   Poszukuję blacharza/lakiernika do wstawienia dachu

Witam, poszukuję lakiernika-blacharza, który wstawi dach do coupe.
Interesuje mnie praca na wysokim poziomie, ceny przykładowe w 2-3 zakładach jakie słyszałem są diametralnie różne, czas pracy i gwarancje też - w żadnym z nich nie wzięto mnie na poważnie i myślano, że pytam z ciekawości więc chciałbym się rozeznać tutaj jak to wygląda - na czasie mi nie zależy, na gwarancji - ciężko stwierdzić. Puste słowa i zarzekania są bez znaczenia - bardziej interesuje mnie żeby to wytrzymało tyle co seryjny dach, bez rdzy, wygięcia itd. było zrobione dokładnie. Powód to nie ''widzi mi się'', a to że ktoś wstawiał w tym aucie już dach i jest to zrobione słabo - trochę to widać, niestety przy kupnie tego nie zauważyłem.
Na samochodzie mi zależy, więc sprzedaż odpada.
Z racji, że to na pewno nie będzie kwestia kilku stówek chciałbym się dokładnie dogadać z konkretnym blacharzem, który przedstawi mi kosztorys, doradzi mi, który dach wybrać do przeszczepu, tak by spełniał nasze oczekiwania (był w kolorze, słupki były w odpowiedniej długości itd) i po skompletowaniu potrzebnych elementów i zebraniu sumy wstawić auto.
Jeśli ktoś z Was Panowie robił takie rzeczy wie, że jest w stanie to zrobić sumiennie i dobrze, to prosiłbym o wyceny mogą być PW lub tu w temacie.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
propsiak
uzależniony od forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 309
Punkty: 2/3
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: 30-10-2014, 21:32   

Kolego po 1 jakie to auto. Po 2 pokaż obecne wady(jakas fotka). Po 3 chodzi ci o płat dachu czy dach ze słupkami ?
_________________

Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
sebastianwwa
Użytkownik


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 4
Skąd: WZ
Wysłany: 30-10-2014, 23:30   

Dach ze słupkami, auto to BMW serii 3. Zdjęcia niestety przy okazji, bo godzina dość późna a nie wpadłem na to, żeby uwieczniać takie rzeczy.
Wady polegają na tym, że: na jednym słupku czujnik nawet nie łapie metalu, więc jest sporo szpachli (na odcinku około 3-4cm), widać pod lakierem rysy po papierze ściernym, pod jedną uszczelką tylnej szyby lakier się różni, to już po przyjrzeniu się. Szyby czołowa, tylna, drzwi z szybami bez ramek raczej pasują do konstrukcji, nie zaobserwowałem żadnych odchyleń, ale to okiem laika i mogę się mylić.
Dodaj Punkt autorowi tego posta
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Artykuły i publikacje


Zagadnienia Prawne


Zagadnienia Techniczne